Учасникам додаткової сесії ЗНО: основна інформація

Додаткова сесія зовнішнього незалежного оцінювання у 2021 році відбудеться з 29 червня до 14 липня

Учасникам додаткової сесії ЗНО: основна інформація

29 червня розпочнеться додаткова сесія зовнішнього незалежного оцінювання. Вона триватиме до 14 липня. Пройти тестування в цей час зможуть зареєстровані особи, які з поважних причин не мали змоги брати участь в основній сесії й допущені до додаткової.

Графік проведення

Додаткова сесія відбудеться за таким графіком:

 • хімія – 29 червня;
 • англійська мова – 01 липня;
 • німецька мова – 02 липня;
 • іспанська мова – 05 липня;
 • французька мова – 06 липня;
 • математика (завдання рівня стандарту і профільного рівня) – 07 липня;
 • фізика – 08 липня;
 • українська мова – 09 липня;
 • українська мова і література – 09 липня;
 • історія України – 12 липня;
 • біологія – 13 липня;
 • географія – 14 липня.

Про місце та час проведення додаткової сесії можна дізнатися із запрошень-перепусток на інформаційних сторінках учасників ЗНО не пізніше ніж за п’ять календарних днів до проведення додаткової сесії зовнішнього оцінювання з певного навчального предмета.

Умови допуску до пункту тестування

Для уникнення скупчень біля входу до пунктів тестування в запрошенні-перепустці кожного учасника зазначено рекомендований проміжок часу, протягом якого йому варто прибути до пункту тестування і пройти процедуру допуску.

Учасник додаткової сесії зовнішнього оцінювання для допуску до пункту тестування має обов’язково пред’явити:

За умови відсутності Сертифіката та документа, назва і номер якого зазначені в Сертифікаті, учасника не допустять до проходження зовнішнього оцінювання.

Також фактично обов'язковою вимогою під час входження до пункту проведення зовнішнього незалежного оцінювання є наявність санітайзера та маски.

Під час тестування учасник не може мати при собі будь-яких засобів зв’язку, пристроїв зчитування, оброблення, збереження та відтворення інформації, а також друкованих і рукописних матеріалів, не передбачених процедурою тестування.

Оголошення правильних відповідей

Правильні відповіді на завдання кожного тесту будуть оприлюднені наступного робочого дня після проведення тестування з певного предмета на сайті Освіта.ua в розділі «Відповіді на тести ЗНО».

Розрахунок тестового та рейтингового бала

Правильно розрахувати тестові та рейтингові бали учасники зможуть, скориставшись матеріалами розділу «Розрахунок бала ЗНО». Він містить правила нарахування балів за кожен предмет зовнішнього оцінювання.

Визначення результатів

Обробка сертифікаційних робіт і визначення та оголошення результатів учасників додаткової сесії ЗНО мають бути завершені до 23 липня 2021 року.

Результати тестування розміщуватимуться на інформаційних сторінках учасників ЗНО.

Онлайн-підготовка

Майбутні учасники додаткової сесії, які продовжують підготовку до тестування, мають можливість скористатися сервісом ЗНО-ОНЛАЙН.

На сайті «ЗНО-ОНЛАЙН» розміщено понад 300 тестів, що складали абітурієнти під час проходження зовнішнього незалежного оцінювання протягом 2009-2021 років.

Спосіб виконання всіх тестових завдань, запропонованих на сайті, максимально наближений до реальних тестів, а форма надання відповіді відповідає виду, що пропонується абітурієнтам у бланку відповідей під час проходження реальних тестів ЗНО.

Тестові завдання з української мови, української мови і літератури, математики, історії України та географії розподілені за темами для більш зручної підготовки. Обравши певний тематичний розділ, користувачі сайту можуть перевірити свою готовність з усіх змістових блоків певного предмета. Опрацювання тем допоможе швидко дізнатися, які розділи засвоєні гірше, щоб приділити їм особливу увагу впродовж підготовки до тестування.

Окрім того, для успішної підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання учасники можуть скористатися такими матеріалами:

Освіта.ua бажає впевненості та успішних результатів усім учасникам додаткової сесії зовнішнього оцінювання.

Для отримання оперативної інформації про оголошення результатів ЗНО та вступної кампанії приєднуйтесь до сторінок Вступна кампанія в Telegram або Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
27.06.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Вікторія
цікаво, результати до 23.07, а останній день подачі заяв теж 23.07? Невже не можна чи перевіряти швидше, чи термін подачі заяв подовжити. В цій країні все цікаво... Ти працюєш на "пределе"
Дмитро
Коли буде відомо, чи щось змінитьс з укр. мови, матем. та історії на наступний рік? Хочу допомогти майбутнім ЗНОшникам.
Дмитро
Для Дмитро: і ще укр. літ.
Коментувати