Визначено результати ЗНО з української мови

Завершено обробку відповідей та визначено результати ЗНО абітурієнтів з української мови

Визначено результати ЗНО з української мови

Українським центром оцінювання якості освіти оголошені результати зовнішнього оцінювання з української мови, проведення якого відбулось 01 червня 2021 року.

Зміст сертифікаційної роботи ЗНО був визначений на основі програми зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури.

Тест з української мови містив 40 завдань, за правильне виконання яких учасник мав можливість отримати 74 тестових бали.

Тестові роботи всіх учасників тестування розпізнані, ідентифіковані та перевірені. Результати тестування розміщені на інформаційних сторінках абітурієнтів.

Пороговий бал «склав/не склав» тесту ЗНО з української мови встановлений на рівні 17 тестових балів.

Адаптивний поріг «склав/не склав» для осіб з особливими (мовними) освітніми потребами встановлений на рівні 10 тестових балів.

В основу визначення рейтингу кожного абітурієнта покладені його результати, обраховані на основі загальної суми тестових балів. Результати тестування будуть вказані в інформаційних картках до сертифікатів ЗНО, що кожен учасник зможе роздрукувати з власної інформаційної сторінки.

Усі учасники, які подолали визначений експертами поріг, отримали рейтингову оцінку, що визначена за шкалою від 100 до 200 балів. Отриманий результат тестування учасники ЗНО зможуть використовувати під час вступної кампанії до закладів вищої освіти.

Оскільки результати зовнішнього оцінювання з української мови, за бажанням випускника, можуть бути враховані як державна підсумкова атестація за шкільний курс з предмета, Українським центром оцінювання якості освіти складено та затверджено окрему таблицю переведення тестових балів у шкалу 1-12 балів.

Учасники тестування можуть ознайомитись зі скан-копіями своїх бланків відповідей. Бланки відповідей розміщені на інформаційних сторінках учасників.

Також, у випадку сумнівів щодо об’єктивності визначених результатів, учасник тестування має право подати апеляційну заяву, надіславши її поштою на адресу Українського центру оцінювання якості освіти протягом 5 календарних днів з моменту оголошення результатів тестування.

Таблиця переведення тестових балів з української мови у 200-бальну шкалу:

Таблиця переведення тестових балів з української мови у шкалу 1-12 балів:

РЕЗУЛЬТАТИ ЗНО З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ

Для отримання оперативної інформації про початок та перебіг вступної кампанії приєднуйтесь до сторінок Вступна кампанія в Telegram або Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
25.06.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Каріна
Коли я складала ЗНО у 2017 році, то прохідний бал складав 24 тестових балів, а в 2021 році- всього 17. Дуже велика різниця. Вже взагалі якийсь низький прохідний- його треба підвищувати, а не знижувати.
2
Для Каріна: Як ти могла його складати якщо ти не вмфєш читати?
Вчитель
Для Карина: ти складала українську мову та літературу. З цього предмету поріг 2021 становить 27 балів, а 17 - то з української мови.
Дмитро
Каріно, вітаю! Ви щось не туди зайшли. Заходьте, де укр. мова та література і там буде - 27.
Коментувати