Поріг тесту ЗНО з географії склав 24 тестових бали

Експертна комісія встановила поріг «склав / не склав» для тесту зовнішнього оцінювання з географії

Поріг тесту ЗНО з географії склав 24 тестових бали

Поріг тесту «склав/не склав» для тесту зовнішнього незалежного оцінювання з географії в 2021 році дорівнюватиме 24 тестовим балам.

Відповідне рішення ухвалено експертною комісією Українського центру оцінювання якості освіти, засідання якої відбулося 24 червня.

Усі учасники тестування, результат яких дорівнює або є вищим за визначений поріг, матимуть можливість використати отримані результати під час участі у цьогорічній вступній кампанії до закладів вищої освіти.

Кількість учасників ЗНО, які не склали тест з географії, складає 6082 особи, що дорівнює 5,38​ ​% від загальної кількості учасників тестування.

До 26 червня будуть оголошені результати, що отримані учасниками зовнішнього незалежного оцінювання з географії, та ухвалені таблиці відповідності тестових балів рейтинговій оцінці за шкалою 100-200 балів за виконання тесту з географії.

Результати ЗНО з географії, за бажанням випускника, також будуть враховані, як державна підсумкова атестація за шкільний курс з географії. Експертна комісія затвердить таблицю відповідності тестових балів оцінкам за шкалою 1-12 балів.

Максимальна кількість балів, яку мав можливість отримати учасник ЗНО, правильно виконавши всі завдання сертифікаційної роботи з географії, дорівнює 90 тестовим балам.

Для отримання оперативної інформації про початок вступної кампанії приєднуйтесь до сторінок Вступна кампанія в Telegram або Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
24.06.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ирина
Переглянути прохідні бали ЗНО на медичні спеціальності (медицина, стоматологія, педіатрія) у 2021 році. И уберите минимальные баллы по конкретным предметам. Напишите общий балл, например, не ниже 170. Читала о 175, но это уже слишком. И для учителей минимальный 170, или минимальный по предметам 150.
Andrew Brown
Для Ирина: Ви пишете один і той самий дурний коментар під усіма дописами про цьогорічне ЗНО. Змініть пластинку!
Олег
Для Ирина: Иди отсюдова, твои тупые комменты никому не нужны, глупая курица.
Коментувати
Наталія
засідання відбулося 25 червня? Сьогодні щойно 24 червня...Як так? Відбулося наперед?
Ксенія
Для Наталія: Переднім числом))))
Коментувати