Поріг тесту ЗНО з біології склав 22 тестових бали

Експертна комісія встановила пороговий бал «склав / не склав» для тесту зовнішнього оцінювання з біології

Поріг тесту ЗНО з біології склав 22 тестових бали

Поріг тесту «склав/не склав» для тесту зовнішнього незалежного оцінювання з біології в 2021 році дорівнюватиме 22 тестовим балам.

Відповідне рішення ухвалено експертною комісією Українського центру оцінювання якості освіти, засідання якої відбулося 24 червня.

Усі учасники тестування, результат яких дорівнює або є вищим за визначений поріг, матимуть можливість використати отримані результати під час участі у цьогорічній вступній кампанії до закладів вищої освіти.

Кількість учасників ЗНО, які не склали тест з біології, складає 1909 осіб, що дорівнює 2,34 ​% від загальної кількості учасників тестування.

До 25 червня мають бути оголошені результати, що отримані учасниками зовнішнього незалежного оцінювання з біології, та ухвалені таблиці відповідності тестових балів рейтинговій оцінці за шкалою 100-200 балів за виконання тесту з біології.

Результати ЗНО з біології, за бажанням випускника, також будуть враховані, як державна підсумкова атестація за шкільний курс з біології. Експертна комісія також затвердить таблицю відповідності тестових балів оцінкам за шкалою 1-12 балів.

Максимальна кількість балів, яку мав можливість отримати учасник ЗНО, правильно виконавши всі завдання сертифікаційної роботи з біології, дорівнює 82 тестовим балам.

Для отримання оперативної інформації про початок вступної кампанії приєднуйтесь до сторінок Вступна кампанія в Telegram або Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
24.06.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів