Поріг ЗНО з української мови і літератури склав 27 тестових балів

Експертна комісія встановила поріг «склав / не склав» для тесту ЗНО з української мови і літератури

Поріг ЗНО з української мови і літератури склав 27 тестових балів

Поріг тесту «склав/не склав» для тесту зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури в 2021 році дорівнюватиме 27 тестовим балам.

Відповідне рішення ухвалено експертною комісією Українського центру оцінювання якості освіти, засідання якої відбулося 24 червня.

Адаптивний поріг «склав/не склав» для осіб з особливими мовними освітніми потребами встановлений на рівні 19 тестових балів.

Усі учасники тестування, результат яких дорівнює або є вищим за визначений поріг, матимуть можливість використати отримані результати під час участі у цьогорічній вступній кампанії до закладів вищої освіти.

До 25 червня мають бути оголошені результати, що отримані учасниками зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури, та ухвалені таблиці відповідності тестових балів рейтинговій оцінці за шкалою 100-200 балів за виконання тесту з української мови і літератури.

Результати ЗНО з української мови і літератури, за бажанням випускника також можуть бути враховані, як державна підсумкова атестація за шкільний курс з української мови. Експертна комісія також затвердить таблицю відповідності тестових балів оцінкам за шкалою 1-12 балів.

Максимальна кількість балів, яку мав можливість отримати учасник ЗНО, правильно виконавши всі завдання сертифікаційної роботи з української мови і літератури, дорівнює 116 тестовим балам.

Максимальна кількість тестових балів, яку може отримати учасник ЗНО з української мови та літератури, правильно виконавши всі завдання, що будуть зараховуватися як державна підсумкова атестація з української мови, дорівнює 74 тестовим балам.

Для отримання оперативної інформації про початок вступної кампанії приєднуйтесь до сторінок Вступна кампанія в Telegram або Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
24.06.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Инна
Добрый вечер, писали и мову и литературу, за мову пришло 143 бала, а мова и литература 140. Как это понимать объясните пожалуйста.
Дмитро
Добрий день,якщо укр.мову і літературу здав на 26з 27,а мову оцінили в 17,чи можна подати апеляцію,чи нічого не знімлять з мови,так як там поріг в притик.17????
Chevalier
Для Дмитро: Кількість зарахованих тестових балів після розгляду Вашої апеляційної заяви може збільшитися, зменшитися, залишитися без змін як з української мови та літератури, так і з української мови.
Коментувати
Артур
Хотел бы узнать у вас ваше мнение, написал Укр.мову и литературу набрал 26 балов а надо 27, поддавать аппеляцию, и как она поддаеться?
Chevalier
Для Артур: https://osvita.ua/test/advice/3745/
Коментувати
Гилюк Аня
Доброго дня, в мене пише що я набрала з мови і літератури 45 балів , то воно як визначається . Бо дивилася з мови 22 бали то це 4. А з мови і літератури теж 4 хоча 45 балів.
Chevalier
Для Гилюк Аня: Оцінки за шкалою 1-12 визначаються ЛИШЕ з української мови.
Коментувати
Наталя
Подавайте обов’язково. Нічого не втратите. Можливо, той, хто перевіряв, був суб’єктивним
Наталя
Дитина набрала 26 балів з 27,чи можливо подати. Апеляцію,чи допоможе ,допоможіть,ми в розпачі 1 бал.
Петро
Для Наталя: можна дібрати бал, але й можна втратити ще нижчий бал. Буває по- різному. Вам вирішувати. Якщо впевнені(особливо за творчу роботу), - подавайте.
Коментувати
Валентина
Якщо складав укр. мову та літературу, але набрав лише 26 тестових балів, а укр мова на 104 бали, чи можемо для вступу брати лише укр. Мову?
Галина
Для Валентина: можете, якщо вона підійде Вам для вступу
Коментувати
Анна
Доброї ночі! Для усіх, хто не може дочекатися: Результати з’явилися в особистому кабінеті. Щойно перевірила.
Ірина
З дітей три шкури деруть: не дай Боже пляшка води з етикеткою, шпаргалка або запізнення на зно на 5 хвилин.... а результати вчасно можна і не подати. ЧОМУ НЕМАЄ РЕЗУЛЬТАТІВ???!!! З МОВИ, БІОЛОГІЇ??? Уся країна чекає, школи чекають, щоб виставити дітям в додатки результати зно(дпа), кому це буде вигідно. Уже вчителі всі у відпустках і треба завтра виходити, щоб перенести це все в додатки. До 25 червня мали бути результати, є графік - то це в 23.59 24 червня? І ніхто не буде покараний за те, що запізнення з оголошенням, ні з кого премію не знімуть, ніхто посаду не втратить. Сайт висить і все норм. Як це дістало, ці подвійні стандарти і вимоги. І це МОН...
Татьяна
Для Ірина: повністю згодна з вами! На трьох ЗНО дозволили шоколад, а на останньому з фізики встали в позу - ні, і все!! До речі всі попередні були навіть не в 23.59.2 4, десь в 00. 15 - 00.30 наступного дня!! Сервер в них завис!!
Коментувати
Ирина
Переглянути прохідні бали ЗНО на медичні спеціальності (медицина, стоматологія, педіатрія) у 2021 році. И уберите минимальные баллы по конкретным предметам. Напишите общий балл, например, не ниже 170. Читала о 175, но это уже слишком. И для учителей минимальный 170, или минимальный по предметам 150.
Аркаша
Для Ирина: пожалуйста, не спамь. Ты уже многим надоела.
Коментувати
Марина
А интересно сколько не сдало укр мову и лит и отдельно укр мову. По всем предметам есть эти данные, по укр мове и лит нету
Якось так
Для Марина: поріг «склав/не склав» не подолали: з української мови – 7,45% з української мови і літератури – 7,96%
Марина
так это хорошо даже, не то, что математика
Коментувати
Світлана
Прошу розмістити цьогорічну таблицю переведення тестових балів6 о у рейтингову оцінку
Якось так
Для Світлана: завтра будуть таблиці
Якось так
Для Світлана: як я і обіцяв ) http://testportal.gov.ua//wp-content/uploads/2021/06/Rozpodil-uchasnykiv-yaki-podolaly-porig-z-ukr_movy-i-lit_sajt-1.pdf
Якось так
Для Світлана: перепрошую, ось потрібна таблиця http://testportal.gov.ua//wp-content/uploads/2021/06/Ukrayinska-mova-i-literatura-SHkala_100-200_ZNO_2021.pdf
Коментувати
Ірина
Як швидко будуть відомі набрані бали зно з української мови і літератури??
Дмитро
Для Ірина: вночі мають бути
Діана
Для Ірина: Вже завтра
Коментувати
Анонім
Всім бажаю 200 балів на ЗНО з української мови та літератури! Та вдалого вступу до ВНЗ.
Карина
А если только укр.мову писал, сколько баллов порог??? А если только укр.мову писал, сколько баллов порог???
гав
Для Карина: 17
Коментувати
Андрей
На пять баллов больше чем в прошлом... ... ... ... ...
Dragom
Для Андрей: Потому-что стало больше тестовых баллов
Коментувати