Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Василь
Розвалюємо освіту, розвалюємо краіну. Жодноі політсили в парламенті за людину праці, вчителя, військового чи лікаря, селянина… немає!! Що хочеш роблять з нами- розвалені гуртожитки, пусті лабараторіі, а ми хочемо будувати новий університет за 7млрд!??! Хто нас захистить?? Лиш ми самі!!
Варвара Вендета
Для 10 гривень: вы серьезно, по-моему эти учителя сами кого хочешь унизят а обьяснять если кто-то не понимает -зачем проще сказать что тупой. Почему-то репетиторам чуть больше 30 и у них получается приподнести материал доступо
Марійка
Для Варвара Вендета: Дам пораду, сама вчитель математики та мама : для того щоб розуміти математику потрібно розвивати здібності, а ви чим займаєтесь?! Репетитор не вирішить ваших проблем. Чому всі вважають, що репетитор краще за вчителя?! Я за те, щоб за навчання платили ваші батьки, от тоді ви будете вчитися.
Скрипач не нужен
Для Варвара Вендета: Просто ты гусь и не понимаешь разницу в подготовке 1-2 и 30 учеников. Плюс к репетиторам ходят дети которых либо очень сильно стимулируют родители либо они и самт понииают необходимость знаний. В кабинете же сидит каждой твари пл паре. По соим наблюдениям всегда учатся 10-20%, 30-40% - многда, остальные - никогда. Такова, гусь, печальная правда.
10 гривень
Для Варвара Вендета: Треба просто раз і назавжди зрозуміти-частина дітей просто тупі.От тупі і все-чи то винна генетика,чи шкідлиі звички батьків,чи екологія.Але ж мамачкам так зручно звинувачувати вчителів)))Ана ж такая умная,папа такой багатий-а дєті "ваабщє гєніальниє".І горе тим,хто в цьому насмілиться сумніватися)))
Коментувати
Андрій
Завдання цього року елементарні (за винятком параметру і останньої геометричної задачі). Був дуже здивований, коли відкрив завдання, а там 3 сторінки формул, які дитина повинна знати напам’ять, коли я складав ЗНО, нічого цього не було, і завдання складнішими були... Напевно, у міністерстві хотіли відзвітувати які вони молодці, як підняли рівень знань, але дивлячись на 31% - зрозуміло, що все вийшло як завжди. І справа тут не тільки у слабкому дистанційному навчанні, чи вчителях... Насамперед проблема в дітях і їх батьках, одні не мають бажання вчитися, інші не пояснили дітям для чого це їм взагалі, + відсутність якого-небудь контролю.
Кирил
Для Андрій: последнее нормальное зно 2019 .Это факт
Мама
Син сказав, що не глянув на жодну формулу, бо більша частина не потрібна була, а інші і так у пам’яті. Навіщо цей цирк з формулами?
Дмитро
Для Кирил: І тут я цілком згоден із Вами.
Коментувати
10 гривень
У нас вчителі абсолютно безправні-кожна поважаюча себе яжемамка вважає своїм обов’язком принизити і нахамити вчителям своєї "геніальної" дитини.Зарплата в учителів копійчана,часті перевірки і багато бюрократичної писанини.Тому багато вчителів,особливо молодих залишають школи і йдуть шукати кращої роботи,часто за кордоном.Тому не треба тут жалітись і звинувачувати вчителів-суспільство таке,ментальність в нашого мудрого українського народу така.
Скрипач не нужен
Для 10 гривень: на 10-ке мазепа кстати, изображон. Какая ирония. =-))
10 гривень
Для Скрипач не нужен: Немає там ніякої иронии=-)) То кацапів від Мазепи корчить,як чортів від ладана
Скрипач не нужен
Для 10 гривень: Вот! Вот мой любимый момент! "Ментальность народа" полезла. Мазепа - вірний син свого народу. Ололо. Кстати, "корчит" потому, что он высший орден из рук Петра принял за заслуги перед Московией или за почему?
Коментувати
Яна
Вірно вирішено завдання 30, але в загальну відповідь не записаний результат, чи є надія що при апеляції його врахують до загальнихбалів? Дякую!
оксанв
Я сдавала математику профильную ,а в электронном кабинете написали ДПА стандарт.что это может быть .зачтено не профель математика ,а ,стандартная?
Діана
Для оксанв: Так, можете подати на апеляцію, якщо за задачу зовсім не дали балів.. Якнайшвидше (у Вас всього 5 днів). Але перед цим уважно подивіться критерії. Згідно Ваших слів, за неї могли дати максимум 2-3 бали, але аж ніяк не 5-6.
Влад
Для Діана: до чого Ви це сюди написали?
Влад
Для оксанв: при реєстрації ти позначала отримати результати в 100-200 бальній системі чи тільки ДПА в 12 бальній? В школі математика вивчалася на профільному рівні чи стандарт?
Коментувати
Оксана
Как может быть хорошим результат по математике, если дети не учились полноценно!!?? Снизить пороговый балл!
Ev
Для Оксана: всі можливості для навчання були! Особисто я здала на 194; тому не треба тут скиглити
Лана
Сейчас нигде не учат, если вы не способны обучаться самостоятельно, то в Вузе вам делать нечего.
Іван
Для Ev: особисто ти можеж піти нахуй
Коментувати
ДИВНО
А у нас скоро і вчити не буде кому! Подивіться правила вступу до магістратури! Був економістом, а за 1,5 року став учителем. Був будівельником за 1,5 року став вихователем. Колись учитель це був учитель. Він повинен був пройти курс навчання від початку до кінця. А тепер йдуть усі ті хто не зміг себе реалізувати за основною професією. І це влада попустила! Тому за таких учителів винна тільки влада і ніхто більше. Це ще не все. Такі набори продовжуються вже не один рік. Так що скоро чекайте 50%.
Твой мозг
Для ДИВНО: на физико-математических факультетах группы по 10-15 человек. Что тут еще говорить? И сколько из них пойдут в школы? Сначала мы гнобим учителей, не даем нормальных зарплат, травим в интернете, а потом удивляемся последствиям? Общество МОЛЧАЛО когда принимался закон, что учителем может быть хоть хрен с горы. А принимали этот закон потому, что учить еще тогда было некому. Что уж говорить сейчас, когда на зарплату молодого специалиста ты сможешь только снять убитую однушку и есть 1-2 раза в день? На шмотки не хватит. На лекарства тоже. На покупку техники - кредит на 24 месяца. Так что получаем вполне ожидаемый результат. Жуём попкорн и смотрим дальше.
Коментувати
Гость
Те як діти склали іспити-це рівень українських педагогів А він наразі дно Треба щоб кожен вчитель чиї учні погано здали ЗНО відсторонювався від викладання років скажімо на 5
1
Для Гость: Я сижу на задней парте и на уроке играю в телефон. Мне чисто похyй на твою математику и учитель тоже идет в хyй. Он мне не поставит ниже 4 при любом раскладе.
Учитель
Для 1. Можно твой коментарий огромными буквами на баннере? Ведь в нем истина. И под ним подпишутся те 31% , что не сдали и те 90% которые не пришли на ДПА.
1
Для Учитель: Это был сарказм. Это то, что я вижу на каждом уроке сейчас. Веду не математику.
Коментувати
Оксана
Не можу подивитись на результат, вибиває помилка.що робити? В інших запитувала, теж саме.
Скрипач не нужен
Для Оксана: Сервер перегружен. Он просто не выдерживает потек алеханов жаждущих узнать результат. Жди и часа в 3-4 ночи, когда болванчики будут спать и видеть влажные сны, зайдешь без проблем
Оксана
Дякую!
Коментувати
Наталія
Хай би лишили порогові бали,що були того року 9 тестових завдань,адже дистанційного навчання було більше ніж очного. Чим оперували експерти,щоб завищити бали цього року?
Ev
Для Наталія: оперували тим, щоб не допустити тупих до вишів!
Варвара Вендета
Для Наталии: да большая половина кто не прошли порог умнее Кивы кандидата наук хр-нова, дети чистый лист и можно научить всему другой вопрос как их учат.
Скрипач не нужен
Для Варвара Вендета: Ну попробуй научи ребенка которому нахyй не упала твоя математика. Тащемто яяжмамка возомнила себя Макаренко если имея все рычаги смогла что-то путное (пруфов нет, возможно врет) воспитать. Яжмамка предельно далека от школы и не может в принципе понять, что не все учатся.
Коментувати
Неля
Написали апеляцію, помилився перевіряючий! кого ви там понаймали на посади перевіряючих???
Марина
підскажіть будь ласка, для подання апеляції є якісь особливі бланки? Чи пишиться від руки? Телкфон гарячої лінії не відповідає.
Коментувати
Даша
Цей рік навчальний був майже дистанційний, тому і такий рівень підготовки.А обіцяли зменшити поріг,але обіцянок не виконали
Остап Мелафирионав
Не бачив новин 2021 року де УЦОЯО обіцяло знизити поріг. Знайшов тільки минулорічні статті.
Коментувати
Юлія
Чому відсутні офіційні відповіді на завдання за номером 33? Чи можливо апеляцію подавати в електронній формі?
Варвара Вендета
Было бы неплохо, заставить всех ЧЛЕНОВ министерства образования написать тесты математика, английский, история, украинский, а результаты привселюдно объявить может тогда до них дойдет, что система образования прогнила до костей, в школах учителя которым по сто лет, приходиться заниматься с репетитором.
Гостя
Для Варвара Вендета: это совершенно очевидно и без экспериментов с членами министерства, в том числе и им самим. Увы. Да и молодые учителя не панацея, все мы знаем, кто именно идёт в педвузы. Что делать-то?
Твой мозг
Для Варвары: ммм, интересно получается, сначала "За что учителям платить?", а потом "В школах одни старики до пенсии дорабатывают". Это вы еще не знаете нагрузку у оставшихся. Что б хоть среднюю зп по городу получить люди работают на 30+ часов + столько же подготовка дома (если не больше). Так что тупо отчитывают программу (во многом дореформированую до тупости). А репетиторы - те же учителя, только работают на себя, а не на государство. Было бы неплохо, что бы люди поддерживали в свое время специалистов. А не боролись с последствиями, когда уже поздно.
Дмитро
Для Варвара Вендета: Освітній омбудсмен - це зробив
Коментувати
Наталя
Ясно одне з цього ЗНО! Все залежить від вчителя, який як хоче так і визначає бали! Правила одного для всіх не існує!!! Тобто кому як повезе, чи то до людини потрапить робота чи до скотини!!!
Натаоія
Для Наталя: Єрунду пишите! Кожен перевіряючий має чіткі критерії оцінювання! Там двох думок немає!
Коментувати
Наталя
Які строки подачі апеляції??? В дитини вкрали щонайменше 8 балів!!! Підтверджено трьома вчителями!!!
Марьяна
Для Наталя: зайдите в кабинет, там в разделе аппеляция есть порядок. Или звоните на горячую линию. Телефоны есть тоже в кабинете. В кабинете также, кроме результатов можно увидеть как ваш ребенок заполним бланки ответов. Вдруг он там ошибся сам.
Ніна
Для Наталя: Для Наталя: Ого! В моєї дити поцупили лише 3 бали. А виходить треба радіти, що не 8.
Коментувати
Вікторія
Отримали результатт 180 балів, 49 тестових балів, зазначено також що це 11 балів за рівнем стандарту. Відповідно до опублікованих таблиць 49 балів за рівнем стандарту це 12. Чому так?
F
Для Вікторія: Ви написали все ЗНО на 49 балів чи тільки тести? Якщо в тестах ви набрали меньше 49 балів, то і оцінки 12 у вас бути не може. Подивіться, як враховується бал ДПА для рівня стандарт.
F
Для Вікторія: Я мав на увазі 47 балів, але ви мене зрозуміли, сподіваюся на це.
Тетяна
49 балів це усе ЗНО,не всі завдання рахують для стандарту.Почитайте які завдання рахують для стандарту і самі порахуйте
Коментувати
Катерина
Не можем посмотреть результат ЗНО по математике. Все время выдаёт ошибку. Со вчерашнего вечера. У кого то есть подобная проблема?
Иван
Для Катерина: У меня тоже такая проблема. Постоянно пишет, что сервер временно недоступен.
Гость
Для Катерина: смотрите результат не через приложение, а непосредственно на сайте центра в разделе результаты зно2021
Олена
Пишет на сайте . Встоновлюеться
Коментувати