Визначено результати ЗНО з математики 2021 року

Результати тестування розміщуються на інформаційних сторінках учасників ЗНО

Визначено результати ЗНО з математики 2021 року

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього оцінювання з математики, проведення якого відбулось 28 травня 2021 року.

Зміст сертифікаційної роботи ЗНО був визначений на основі програми зовнішнього незалежного оцінювання з математики.

Тест з математики профільного рівня, результати якого вступники використовуватимуть під час вступної кампанії, містив 34 завдання, за правильне виконання яких учасник мав можливість отримати 67 тестових балів.

Тестові роботи всіх учасників тестування розпізнані, ідентифіковані та перевірені. Результати тестування розміщуються на інформаційних сторінках абітурієнтів.

Пороговий бал «склав/не склав» для тесту ЗНО профільного рівня з математики встановлений на рівні 10 тестових балів.

В основу визначення рейтингу кожного абітурієнта покладені його результати, обраховані на основі загальної суми тестових балів. Результати будуть вказані в інформаційних картках до сертифікатів ЗНО, що кожен учасник тестування зможе роздрукувати з власної інформаційної сторінки на сайті УЦОЯО.

Усі учасники, які подолали визначений експертами бар’єр, отримали рейтингову оцінку, що визначена за шкалою від 100 до 200 балів. Отриманий результат тестування учасники ЗНО зможуть використовувати під час вступної кампанії до закладів вищої освіти.

Оскільки результати зовнішнього оцінювання з математики можуть бути враховані як державна підсумкова атестація за шкільний курс з математики, Українським центром оцінювання якості освіти складено та затверджено окремі таблиці переведення тестових балів у шкалу 1-12 балів.

Учасники тестування можуть ознайомитись зі скан-копіями своїх бланків відповідей. Бланки відповідей розміщені на інформаційних сторінках учасників.

Також, у випадку сумнівів щодо об’єктивності визначених результатів, учасник тестування має право подати апеляційну заяву, надіславши її поштою на адресу Українського центру оцінювання якості освіти протягом 5 календарних днів з моменту оголошення результатів тестування.

Таблиця переведення тестових балів з математики у 200-бальну шкалу:

Таблиці переведення тестових балів з математики у шкалу 1-12 балів:

МАТЕМАТИКА. РЕЗУЛЬТАТИ ЗНО 2021 РОКУ

Освіта.ua
19.06.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Наталья
Здравствуйте как посмотреть результат зно по математике?¿?.
ВЛАД
Для Наталья: в своєму кабінеті
Xhzhxggxchxhx
Особистий кабінет: https://zno.testportal.com.ua/info/login Або скачайте додаток Моє ЗНО
Xhzhxggxchxhx
Особистий кабінет: https://zno.testportal.com.ua/info/login Або скачайте додаток Моє ЗНО
Коментувати
????????
Для Наталія: на osvita.ua тобі додали 8 балів за останні завдання, які ти могла гіпотетично зробити, судячи за твоїми відповідями. Про апеляцію і мови не може бути. Треба написати osvita.ua, щоб не оцінювали гіпотетично завдання, а то тілько засмучують людей.
Наталія
Допоможіть розібратись. Після оголошення результатів ЗНО математики від ЦОЯЗ отримали 113 балів(13 правильних відповідей). Аналогічний тест із тими ж відповідями пройшли онлайн на освіта. Юа. Отримали 133 бали(21 правильна відповідь) Тобто, звіряли спірні питання. Правильні відповіді на однакові питання різняться.ЦОЯЗ дає іншу правильну відповідь, а моя відповідь збігається з тестом на Освіта ю. а. Хто правий? ЦОЯЗ чи Освіта. ЮА.Як так може бути, що два офіційні ресурси подають зовсім різні свої варіанти правильних відповідей на ті ж самі питання. Що робити? Подавати апеляцію? Чи все ж таки ЦОЯЗ має перевагу у своїй правоті!!??
Якось так
Для Наталія: а, що таке ЦОЯЗ? Може все ж таки УЦОЯО? Правильні відповіді і офіційні результати ЗНО надає ЛИШЕ УЦОЯО. Ваш офіційний результат має прийти у Ваш е-кабінет.
Наталія
Так, перепрошую, саме УЦОЯО. Я вище вказала, що офіційний результат склав 113 балів(13 прав. відповідей). Суть питання не в тому. Мене цікавить, чому після офіційного оголошення результатів,мій син пройшов на освіта ю. а онлайн-тест основної сесії зно 2021р. ,він вказав ті ж самі відповіді, що і в зошиті. І отримав 133 бали.(21 прав. відповідь)., а не 113?Це й ж самий онлайн - тест він проходив і вечором 28 травня, в день проведення зно. Результати були такі ж - 21 прав. відповідь. Нам потрібна ваша допомога, порада. Чому відповіді різняться.? Хто помиляється:освіта. ю. а. чи УЦОЯО? Що робити?
????????
Це просто непорозуміння.Не засмучуйтесь. Відповідь на питання: osvita.ua помиляється, якщо це можна назвати помилкою.
Коментувати
Ирина Ананенко
Так, вся ця лихоманка ЗНО 2021 дітей виснажила, а 31 % проти 13% минулого року це це вже напевно геноцид...
Оксана
Да, прекрасно бы перед зно всех учителей проверить на профпрегодность, какие знания дают? Низкого качества, нет интереса и мотивации хорошо учить детей. Главное, цену за репетиторство содрать
Скрипач не нужен
Для Оксана: Какой должна быть зарплата учителя?
Эксперт
Для Оксана. Проверить надо родителей перед зачатием ребёнка. Способны ли они воспитать правильно? Научите учиться сначала, а не виновных ищете. Вам легче от того, что кто то не мотивирует? Плоды ваши. И почему это кто то должен мотивировать детей, на это есть родители. Не нойте, кого вырастили, то и имеете!
Олег Мінаков
Точно, учитель вообще не должен ничего, он пришел на работу стул на жопу одел, все сами учат, родители проверяют, стимулируют, думая так везде должно быть, а то привыкли чтобы кто-то лечил, учил, работал за зарплату , чего вдруг у учителя зарплаты маленькие а тут ещё эти ученики тупые.
Коментувати
Юрій
Прочитав "зауваження-побажання" майбутніх лікарів і зрозумів - лікарів не буде! Допомагав сину з математики(зно) і мій рівень на 49 років - "бог"!( по складності завдань)Хоч з математикою не маю справ.з середини 90х минулого століття. А те хамло що не набрало 150 балів, це просто тупа тварина, а тих хто додатково готувпвся цілий рік і не подолав 150, навіть на ветеринара виключив із списків(тварини теж живі істоти). Навіть клізму їм ставити не потрібно довіряти.Я вважав що моя дитина не до математики, бо не навчався від розуміння зовсім, але коли захотів і попросив репетиторів за чотири місяці до зно , з " 0" знань здав англійську на 141бал, математику на 105, маєм надію з української на 130. Так мій балбес не зробив в дома жодного домашнього завдання за весь період навчання і здобував середню освіту в будівельному пту!!! Все дуже соромно!!!
Варвара Вендета
Для Юрій: будет круто если вас будет лечить врач который знает математику а анатомию нет, а в рецепте напишет вам формулы по математике, зато интеллектуал.
Den
Для Варвара Вендета: тут вопрос в том, что человеку, не сумевшему освоить за 11 лет курс школьной математики и сдать составленное на посредственном уровне зно, будет весьма сложно учиться в меде. Особенно на 3-м курсе, когда нужно будет сдавать 3 сложных экзамена и параллельно готовиться к КРОКу. Понятно, что экзамены можно проплатить, если денег хватит, но крок (который не сложнее зно по математике этого года), срезает так товарищей на раз.
Andriy Yezhov
не стоит расстраиваться. для поступления в медуниверситеты достаточно талантливых ребят с хорошими знаниями по всем предметам.
Коментувати
...
Ви взагалі в своєму розумі? Після оголошених результатів в моєму класі у 6 людей знайшлися помилки при перевірці і вони будуть подавати апеляції. Ви ніби навмисно псуєте результати дітям .Нащо??? У мене як мінімум несправедливо не зарахували 5 балів і я зараз не маю можливості подавати цю срану апеляцію по особистим причинам. У відмінника нашого класу бал 155 , хоча якщо перевірити його роботу, то там мінімум 180 має бути. Якщо я через цю математику не вступлю в обраний мною вуз , то бл×ть порчу на вас наведу і на всіх перевіряючих зно. Надіюсь карма існує. Під@раси кончені
Мама
Для ...: у сина з англійської за твір 2 бали не додали. І вчитель говорить, що ситуація з необ’єктивним оцінюванням скрізь.
Для ...:
Нк й хрін з тобою, що не вступиш. Ти того не вартуєш.
Коментувати
Сдохните твари
Вы ебан.е пид*или тот кто этот порог установил и те дибилы которые придумали проходной в мед 150 баллов , у меня 2 раз уже обрывается зно из-за конченрй нашей системы оценивания. Мне не хватило 1 балл чтоб поступить туда куда я хочу, какого хрена вы такие суки и просто делаете так чтоб абитура страдала. Ваши формулы конченые ничем не помогли и вы должны были понимать что зно сдают дети у которых полтора года почти была дистанционка. Я теряю ещё один год из-за 1 балла мать вашу, а потом ноете что у нас медики хреновые ,так вы сами делаете так чтоб у нас одни тупые были люди.
Ксюха
Для Сдохните твари:подписывайте петицию на сайте Президента, не один вы такой, у меня тоже чуть-чуть не хватает до 150, и общий балл чуть-чуть,наверное,не дотянет до 175. Нужно, чтобы нас услышали и дали возможность учиться. Я задолбусь учиться в медколледже на медсестру!
Павло
Шановні вище дописувачі.Якщо ви не набрали 150 з математики, значить вам не місце у медичному вузі. А якщо врахувати таку нецензурну лексику, то вам не місце у вузі будь якому!
Роман
Ммм математика потрібна в медичному вузі.Потрібна!!! До 5 класу)))
Коментувати
Andrew Brown
Завдання з математики цьогоріч були цілком адекватними, базовий рівень дууууже простий, багато прикладних завдань "з життя". Просто рівень знань українських випускників з року в рік щоразу падає. І це не від того, що завдання занадто складні чи поріг занадто високий, просто Україна як держава втрачає конкурентність. Давайте, далі вкорочуйте математику з фізикою, вигадуйте інтегровані курси, вибивайте вщент здатність до критичного мислення - так досягнете мети: формування нації заробітчан. Допоки держава адміністративним чи вольовим рішенням не відновить пріоритет точних наук в освітніх програмах, це триватиме аж до рівня повного плінтуса, а згодом - втрати держави.
Хтось
Одного бала не вистачило до вашого порога,вашу ж думку))учила,учила,пішла я в далекі гори...
Ev
Для Хтось: вчила, вчила - склала на 194, дивно?
Коментувати
Олексій
СУКАААА 182, йобаний рот, пізда блять, плакав мій КПІ ФІОТ ( КРЧ пізлую в Фінляндію на пару років, а там приїду якийсь бізнес мутити буду. Єбав я це навчання, цілий травень на підготовку потратив(
Ваня
Для Олексій: Тобі gовезло чувак, радій життю, піди прогуляйся! Садок вишневий коло хати, піди жеш хлопче погуляти...
Для Олексій:
І радий, що продемонстрував всім свою дурість?
Коментувати
Олена Петрова
Вихід з цього - весь 11 клас на математиці готувати дітей до ЗНО, розв’язувати задачі з тестів, а замість контрольних - тести за різні роки. Тоді і репетитори не знадобляться. Бо вчителі математики ніби навмисно погано вчать, але на додаткових платних заняттях ніби викладаються на повну. І так, я згодна з тим, щоб результати ЗНО були прив’язані до премій вчителів. А в кого погані результати-літом займатися з дітьми замість двомісячної відпустки. Особливо дивує, до речі, коли в класі 4-7 дітей, і вони вчаться на 4-6 балів.
Скрипач не нужен
Для Олена Петрова: Какой бы не был хороший жокей, но на чахлой кобыле он никуда не доедет. Этот простой принцип действует в обе стороны.
Варвара Вендета
Скакуну все не то как плохому танцору и корона на мозг давит
Скрипач не нужен
Для Варвара Вендета: Возможно, Впрочем, так же возможно, что корона давит тебе с твоим отпрыском. Для тупых (т.е. для тебя) Правило работает в обе стороны, убогая ты врунишка ))
Коментувати
вікторія
А давайте перед тим як тестувати школярів, введемо обов’ язкове тестування вчителів- предметників, або ж навіть працівників Міністерства освіти, і дозволило їм працювати, або ж навчати дітей лише в тому випадку, коли вони отримають 200 балів! Також рівень зарплат вчителів і працівників відповідного Міністерства повинен залежати від того, як ВОНИ навчили дітей, а не робити експерименти за рахунок батьків, бо як відомо, репетиторство у нашій державі не оподатковується!!!!
Сергій
Для вікторія: Репетитерство не опадатковується, А Ви збираєтесь донести на свого репитора, післятогот, як здасте ЗНО?
Варвара Вендета
Для Виктории: после школьного обучения особенно последним два года репетитор просто находка , учителя тоже предлагаю свои услуги платные но это небо и земля, вокруг математики очень много внимания, нужно не только проверять на профпригодность, а обьяснять что в жизни и другие ВАЖНЫЕ предметы существуют и не всем математика нужна.
Коментувати
Анаталій
Добрий день!поясніть мені будь ласка:я закінчив школу 20 років тому здав ЗНО з математики без підготовки на 109 балів та 12 за офіційними результатами,то я пройшов то я склав його з мінімальними чи ні?я недуже зрозумів.хоча в мене великі надії на курсову та літературу та історію та навсякий випадок я спробував і цей предмет.вступати збираюся з дипломом молодшого спеціаліста на контракт.
Марина
Для Анаталій: якщо ви отримали 109 балів ЗНО, то математику Ви пройшли. А ось чи вистачить 109 балів для подачі сертифікату ЗНО з математики - тут вже залежить від вишу, бо в багатьох вишах встановлено мінімальний бал (менше якого сертифікати зно не приймають).
Коментувати
Андрей
У меня такой вопрос, если я не сдал математику, а все остальные 3 предмета сдал ( украинский язык и литература, английский язык и история Украины) мне выдадут атестат?
Айрін
Для Андрей: Якщо Ви не писали заяву про внесення результатів ДПА до додатку, то в додатку пишуть - звільнений і Ви могли навіть не ходити на ЗНО, Вам видадуть свідоцтво. Якщо Ви писали заяву і прийшли на ДПА з математики - оцінка буде і Вам її внесуть до додаток (1-3) і з такими балами видадуть свідоцьво.. Якщо писали заяву і не пішли - тоді уточнюйте.
Вчитель
Для Андрей: атестат вам точно не видадуть, як і іншим випускникам, бо вже немає такого документа в школах.. А от свідоцтво про повну загальну середню освіту видадуть, навіть якщо ви не склали всі чотири предмети. Більше того, навіть якщо б ви на них і не ходили.
Андрей
Дякую за відповідь)
Коментувати
Val
Для всех страждущих, не сумевших сдать математику. Есть такая желтая книжечка по ЗНО. Ее можно купить или скачать в интернете. По ней разбирается каждая тема, в конце которой приводятся тесты, часть который в той или иной интерпретации выставляется на реальном ЗНО. Все что требуется, детально разобрать по ней каждую тему, уточнив непонятные моменты в гугле и прорешать тесты. И этого хватит чтобы получить минимум 170-180 баллов, меньше просто не получится. Т.е. не требуется ни репетиторы, ни какие-либо глубокие знания математики, просто выделить время и целенаправленно поработать. Если человек не способен на это, то возникает вопрос о его профпригодности к получению ВО. Возможно, стоит переключиться на более легкий вид деятельности, где требуется освоение ряда простых рефлекторных действий и которое сможет в дальнейшем обеспечить вполне обеспеченное существование.
Val
Для Val: Дополнение. Иначе же, ВО может сыграть злую шутку, когда получил диплом, а полученные знания применить на практике не можешь и, в итоге, идешь работать в сферу не требующую данной квалификации, потеряв годы жизни.
Roman
Я не знаю ни одной математической формулы, кроме теоремы пифагора, честно, ни одной, ни площадей, ни гипотенуз, ни высоты, ничего. Арифметики (1-6 класс, когда ещё букв не появилось в математике) мне хватило чтоб сдать на 163
Ннн
Для Val: можно фото книжечки жёлтой ?
Коментувати
Макс
10 правильных ответов это сдано , или же не хватает? Где-то видел просто что порог повышали до 12 правильных ответов , а тут в Таблице 10 , подскажите пожалуйста!
Сергій
Для Макс: Здано
Коментувати
Мирослава
Доброго вечора. Якщо дитина на чернетці зробила правильно, і є розписаний розв’язок, а на чистовик внесла неправильні дані і пояснення не перенесла з чернетки,то можна подати на апеляцію, прикріпивши чернетку?
Аркаша
Для Мирослава: нет, конечно.
Твой Мозг
Для Мирославы: это гениально... Я серьёзно. Подавайте. И обязательно прикрепите пруфы, что "правильные данные" на чорнетке появились именно на ЗНО, а не после у репетитора. Людям у УЦОЯО тоже поражать хочется.
Коментувати
Павло
Цілком згідний з тими, хто каже, що не треба скиглити, а треба вчитися. Навчання - це важка щоденна праця! А репетиторів не треба критикувати.Вони роблять свою роботу. Якісно і професійно. Батьки самі звертаються до них за допомогою.За вуха нікого вони до себе не тягнуть.Є потреба і батьки вдаються до них, так само , як людина звертається до кваліфікованого лікаря після відвідин не завжди кваліфікованого іншого лікаря. Чи не так?
Скрипач не нужен
Для Павло: Сейчас тебе зарядят, что репетиторы это учителя (с 8 до 17). Учbтеля которые специально ничего не делают в школе. что бы увеличить свою кормовую базу.
Твой Мозг
Для Павло: при том, и репетиторы, и учителя заканчивал одни и те же ВУЗы (а часто это вообще одни люди). При этом ругают учителей, но идут к ним же, если он назвался репетитором. Это мега странно. У людей нет хоть какой-то элементарной логики. Их удивляет, что учитель (молодой специалист), за ставку (18 часов) получит 4600грн.(да,именно так, МЕНЬШЕ МИНИМАЛЬНОЙ ЗАРПЛАТЫ), это примерно 250грн. в час. Но этот же специалист за репетиторство получит 450грн.(берём среднюю оплату за час), а за 18 он получит 450*18=8100. Почти в два раза больше. Вопрос: где люди будут больше выкладываться? При этом репетитор не ограничен рамками программы. И у него не 35 учеников, а один. М-да, какие плохие учителя... Вы правы, не нужно стонать, нужно учиться. И поддержать учителей. Без поддержки общества ничего не изменится. Ну или продолжать поливать учителей грязью и идти к ним же, но отдавать совсем другие деньги со своего кармана. Тут уж каждый решает сам.
Твой Мозг
Для скрипача: Да, репетиторы это учителя. Странно, правда? В школе они работают ровно на зарплату и отрабатывают каждую копейку (действительно копейку...). Хотите больше и лучше? Ну так платите. Или добейтесь реформ, что б не писанины прибавили, а денег. Странные заявления "хочу дохера за нехрена" тут не проканают. Так что кричите, нойте, угрожайте, но вы сами должны видеть, что ничего от этого не меняется. Учителя хотят кушать, лечиться, одеваться, отдыхать. Им на это нужны деньги. Сейчас всё очевидне, что хорошее образование будет у тех, у кого деньги есть. Это произошло с вашей поддержкой. Привыкайте;)
Коментувати
Варвара Вендета
Для Марiйка: не поверите я тоже мама один ребенок заканчивает докторантуру, второй программист, класс был до 15 человек, но благодаря репетиторам и самообучению дома, школа 0 без палки а может даже без дырки !
Скрипач не нужен
Для Варвара Вендета: Доказательства будут? Просто у меня 30 человек в классе и у всех 200 баллов по математике. Как понимаешь, эти данные умножают на ноль всю твою критику. Пруфы предоставлю сразу после твоих.
Варвара Вендета
Сколько школ по Украине, ваш вариант это мизер в море образовательных проблем
Скрипач не нужен
Для Варвара Вендета: Аналогично той не подтверждённый опыт самовоспитания тоже исключение из правила.
Коментувати