Визначено результати ЗНО з іноземних мов 2021 року

Результати тестування розміщуються на інформаційних сторінках учасників ЗНО

Визначено результати ЗНО з іноземних мов 2021 року

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього оцінювання з іноземних мов, проведення якого відбулось 24 травня 2021 року.

Зміст сертифікаційної роботи ЗНО був визначений на основі програм зовнішнього незалежного оцінювання з іноземних мов.

Тести з німецької, французької та іспанської мов містили 59 завдань, за правильне виконання яких учасник мав можливість отримати 72 тестових бали.

Тестові роботи всіх учасників тестування розпізнані, ідентифіковані та перевірені. Результати тестування розміщуються на інформаційних сторінках абітурієнтів.

Пороговий бал «склав/не склав» для тестів ЗНО з німецької, французької та іспанської мов встановлений на рівні 18 тестових балів.

В основу визначення рейтингу кожного абітурієнта покладені його результати, обраховані на основі загальної суми тестових балів. Результати будуть вказані в інформаційних картках до сертифікатів ЗНО, що кожен учасник тестування зможе роздрукувати з власної інформаційної сторінки.

Усі учасники, які подолали визначений пороговий бар’єр, отримали рейтингову оцінку, що визначена за шкалою від 100 до 200 балів. Отриманий результат тестування учасники ЗНО зможуть використовувати під час вступної кампанії до закладів вищої освіти.

Оскільки результати зовнішнього оцінювання можуть бути враховані як державна підсумкова атестація за шкільний курс з німецької, французької або іспанської мови, Українським центром оцінювання якості освіти складено та затверджено окремі таблиці переведення тестових балів у шкалу 1-12 балів.

Учасники тестування можуть ознайомитись зі скан-копіями своїх бланків відповідей. Бланки відповідей розміщені на інформаційних сторінках учасників.

Також, у випадку сумнівів щодо об’єктивності визначених результатів, учасник тестування має право подати апеляційну заяву, надіславши її поштою на адресу Українського центру оцінювання якості освіти протягом 5 календарних днів з моменту оголошення результатів тестування.

Таблиця переведення тестових балів з німецької мови у 200-бальну шкалу:

Таблиця переведення тестових балів з німецької мови у шкалу 1-12 балів:

Таблиця переведення тестових балів з французької мови у 200-бальну шкалу:

Таблиця переведення тестових балів з французької мови у шкалу 1-12 балів:

Таблиця переведення тестових балів з іспанської мови у 200-бальну шкалу:

Таблиця переведення тестових балів з іспанської мови у шкалу 1-12 балів:

ІНОЗЕМНІ МОВИ. РЕЗУЛЬТАТИ ЗНО 2021 РОКУ 

Для отримання оперативної інформації про старт та перебіг вступної кампанії приєднуйтесь до сторінок Вступна кампанія в Telegram або Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
18.06.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів