Визначено результати ЗНО з англійської мови 2021 року

Результати тестування розміщуються на інформаційних сторінках учасників ЗНО

Визначено результати ЗНО з англійської мови 2021 року

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього оцінювання з англійської мови, проведення якого відбулось 25 травня 2021 року.

Зміст сертифікаційної роботи ЗНО був визначений на основі програми зовнішнього незалежного оцінювання з англійської мови.

Тест з англійської мови містив 59 завдань, за правильне виконання яких учасник мав можливість отримати 72 тестових бали.

Тестові роботи всіх учасників тестування розпізнані, ідентифіковані та перевірені. Результати тестування розміщуються на інформаційних сторінках абітурієнтів.

Пороговий бал «склав/не склав» для тесту ЗНО з англійської мови встановлений на рівні 18 тестових балів.

В основу визначення рейтингу кожного абітурієнта покладені його результати, обраховані на основі загальної суми тестових балів. Результати будуть вказані в інформаційних картках до сертифікатів ЗНО, що кожен учасник тестування зможе роздрукувати з власної інформаційної сторінки.

Усі учасники, які подолали визначений пороговий бар’єр, отримали рейтингову оцінку, що визначена за шкалою від 100 до 200 балів. Отриманий результат тестування учасники ЗНО зможуть використовувати під час вступної кампанії до закладів вищої освіти.

Оскільки результати зовнішнього оцінювання можуть бути враховані як державна підсумкова атестація за шкільний курс з англійської мови, Українським центром оцінювання якості освіти складено та затверджено окрему таблицю переведення тестових балів у шкалу 1-12 балів.

Учасники тестування можуть ознайомитись зі скан-копіями своїх бланків відповідей. Бланки відповідей розміщені на інформаційних сторінках учасників.

Також, у випадку сумнівів щодо об’єктивності визначених результатів, учасник тестування має право подати апеляційну заяву, надіславши її поштою на адресу Українського центру оцінювання якості освіти протягом 5 календарних днів з моменту оголошення результатів тестування.

Таблиця переведення тестових балів з англійської мови у 200-бальну шкалу:

Таблиці переведення тестових балів з англійської мови у шкалу 1-12 балів:

АНГЛІЙСЬКА МОВА. РЕЗУЛЬТАТИ ЗНО 2021 РОКУ 

Для отримання оперативної інформації про старт та перебіг вступної кампанії приєднуйтесь до сторінок Вступна кампанія в Telegram або Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
18.06.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Людмила
Якщо з англійської мови бал 161, тестовий бал 50, а бал державної атестації 43 і 10 з 12. У математиці тестовий бал дорівнює балу державної атестації. Чому в англійській є різниця, чи пояснюється менший бал тим що писали завдання ДПА, чи має бути таки однаковим? Дякую.
Окмана
Скажіть, будь ласка, 167 балів це яка оцінка по 12-ти бальній шкалі виходить? А 174 бала ?
Аркаша
Для Окмана: это по тестовому баллу лучше определять.
Коментувати
Еф
Стоит ли подавать на апелляцию из-за содержания? Или не надо рисковать? У кого есть опыт?
Никита
Для Еф: они не рассматривают апелляции, которые критикуют содержание тестов. Оградили себя от проблем.
Коментувати
Наталія
39 балів за рівнем стандарту, за таблицею дпа має ж бути 9 балів. А встановили 8 балів. Чому?
Галина
Для Наталія: може Ви виконали якесь завдання з профільного рівня, яке в стандарт не враховується?
Наталія
Так
Галина
Для Наталія: ну ось і відповідь
Коментувати
Mama
Щоб давати англійську як обов’язковий предмет, з наступного року, треба, щоб всі її вивчали на одному рівні
Галина
Для Mama: ні не треба. Обов’язковим він є лише для ДПА, а не для вступу. ДПА оцінюється окремо за рівнем стандарту та профілю.
Марина Дударь
Галина ты дура. Поличи свою дебильную голову, и перестан писать хуйню.Не везде есть учителя по английского языка и не во всех школах есть достаточно много часов на изучение иностраные языков.
Коментувати
Mama
Ми пройшли поріг, навіть маємо досить високий бал, але в коледжі в нас англійська 1 раз на тиждень і нам сказали, що англійська ЗНО буре рахуватись по рівні стандарт, бо нагадую англ. 1 раз на тиждень
Галина
Для Mama: Ви все са..ли всі коментарі. Але так і не зрозуміло для чого здавали англійську. Якщо завали для ДПА, то все вірно Вам сказали. Оцінюється за рівнем стандарту за 12-бальною шкалою. І ЗНО до цього не має жодного відношення.
Марина Дударь
Галина ты дура. Полечи свою дебильную голову.
Коментувати
Mama
Для Анастасия на ЗНО сказали не писати 4-х завдань, бо вони їм і так рахуватись не будуть. Англійська в них була 1 раз на тиждень, а не 5 як в школі, тому їм дали право здавати ЗНО на рівні стандарт, а після визначення результатів, забрали це право.
Светлана
Для Mama: 1. Хто сказав? 2. Де це 1 раз на тиждень? 3. Вам потрібен сертифікат для вступу? 4. Ви не пройшли поріг?
Галина
Для Mama: Чого ви витаєте тут? питайте в тих, хто Вам це казав! Те скільги годин у вас викладалась мова має значення лише для балу ДПА (за 12-бальною шкалою). Якщо Ви здавали мову лише як ДПА, то Вам сказали правильно. Якщо для вступу, як ЗНО (за 200-бальною шкалою), то не має значення де і як Ви вчили мову, бо вона потрібна для вступу. У ЗНО рівнів немає, і враховуються всі завдання всім.
Коментувати
Mama
Роз’ясніть будь-ласка, чому дітям на ЗНО, що писали за рівнем стандарт, сказали не писати приблизно 4-х завдань, бо вони їм і так рахуватись не будуть. Але при визначенні результату ЗНО ці відповіді враховувались. Діти реально не могли набрати 72 бали з 56 можливих??? Тому, що їх по-перше обмежили в часі - 1 година це дуже багато, на ті питання, яких їм не потрібно було писати. Мало того, що англійську вчили на рівні стандарт, то їх ще обмежили в часі. Де справедливість???
Анастасия
Для Mama: потому что 56 баллов - это ДПА (оценка для аттестата). А для расчёта оценки ЗНО учитываются ВСЕ задания. И времени было у всех одинаково)
Andriy Yezhov
те ребята, которые в заявлении отмечали английский для зно (100-200 баллов), выполняли все задания полное время
Коментувати