Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Остап
Якби поріг би був 25 балів…., половинка, то би вам очі повідкривалися які ж барани ваші сини і доці….. Дітей батьки не контролюють, гроші в них не вкладають, в школі теж не вкладають, то замість того щоб почати в своїх дітей вкладати то ви би математику взагалі відмінили …, щоб діти ваші ще тупіші були…..Який нах сьудент в універі може бути без елементарного логічного мисдення і елементарних обрахунків ????
Твой господин
Для Остап: соси вафлю,и нюхай мои пятки задрот,
Семен Деркач
Друже, більш-менш з тобою згоден. Однак, я й сам набрал приблизно 41-44 бали з 67. Досить часто трапляється, що нервування, викликані іспитом, пересилюють знання. Навіть я, готуючись добрих півтори роки з нуля досить сильно нервував, навіть виправив декілька правильних відповідей) Не треба бути настільки критичним, але третина - це занадто. Клятий карантин добиває навіть ті нечисленні плюси, що має радянська система освіти.
Коментувати
Катерина
Це вже нонсенс. Ще такого не було, щоби 31.11% не здали ЗНО з математики, не набравши навіть 10 тестових балів. А якби прохідний був більше, скажімо 14 або навіть всі 18 балів, яка б кількість не склала би.
Катя
Для Катерина:а если бы сдавали все, кому надо дпа, ну и заодно поставили бы себе, чтоб пересчитали на зно, чтоб потом не сдавать: колледжи,пту, училища, все-все школьники. Сколько бы тогда процентов не прошло??? 50%, 60% ???? Вы об этом подумайте. Не факт ведь, что в следующем году этого не будет. А математику поставили вторым предметом на большинство специальностей. И сдавали ее многие не по своей воле, а потому, что она появилась в правилах приема.
Коментувати
Sveta
Надоїли зі своєю математикою. На психологію завжди був профільний предмет біологія , а цього року ввели математику. Навіщо?
Олена Петрова
Я в шоці. Третина учнів не склала іспит. І чия це була ідея після майже 2 навчальних років дистанційного навчання, не додавши годин, не замінивши усіляки предмети як-от технології та НВП, на точні науки, не перевіривши підготовку вчителів та дітей, робити математику обов’язковою? Хто понесе відповідальність? Наша перша вчителька не навчила клас навіть таблиці множення. Діти не знають дробі. Не вміють розв’язувати рівняння. Домашку не задають, бо математичка дуже добра. Ось і результат.
Гостя
Для Олена Петрова: математика не була обов’язковою. Обов’язкову ДПА скасували. ЗНО з математики необхідне лише тим, хто вступатиме на технічні спеціальності.
Кристина
Для Гостя: не только на технические, на большинство специальностей!!!
Гостя
Та хіба? Всі гуманітарні другим предметом хочуть історію чи іноземну. А,ну економічні і медицинські теж очевидно що до математики прив’язані
Коментувати
Andrew Brown
Завдання з математики цьогоріч були цілком адекватними, базовий рівень дууууже простий, багато прикладних завдань "з життя". Просто рівень знань українських випускників з року в рік щоразу падає. І це не від того, що завдання занадто складні чи поріг занадто високий, просто Україна як держава втрачає конкурентність. Допоки держава адміністративним чи вольовим рішенням не відновить пріоритет точних наук в освітніх програмах, це триватиме аж до рівня повного плінтуса.
гуманитарий
Для Andrew Brown: тебе у3бать? пусть для начала уберут проф мат с профессий гуманитарных и творческих, а потом уже в приоритет ставят. есть люди, которые математику вообще не воспринимают и что им делать? мучиться и страдать?
Остап
Таких даунів треба як в греції з некоасивими хлопчиками ….. Там 10 балів вгадати можна якщо не ідіот
Хаоs
Для гуманитарий: набрати 10 балі, з формулами, ще з задачою про кульку радіусом 6 см. Це ж яким пеньком треба бути, щоб РПДІУС ВІД ДІАМЕТРА не відрізняти. 20 балів можна набрати- треба лише правильно формули використати, але ні ж у нас всі горілі пеньки, не здав цьогорічні математику ХОЧА Б на 10 балів-тобі у вищий, повторюсь, У ВИЩІЙ навчальний заклад дорога закрита. Бо з такими темпами "гуманітарні" зможуть лише до 10 рахувати, по пальцях. А виступлять ж у ВИЩИЙ навчальний заклад...
Коментувати
julia
Результаты будут в 00:00? Оаоаовотвтвттвтв... ивиивививиововлвььвл... члчлчлочочрчррчрчрчр... рчрчочрчрчрочочочо...
Олена Петрова
Дуже мало годин математики. Недивно, що третина учнів не подолала навіть ті 10 балів.
Едуард
Для Олена Петрова: Часу вдосталь. Вони навіть не думали
Коментувати
Владимир Белый
15% правильного виконання на тлі порогу сліпого вгадування та вимозі у 50% правильного виконання у країнах Заходу може бути гарантом адекватності національної системи вищої освіти?
Andriy Yezhov
Для Владимир Белый: звідки інформація про 50%? можете вказати джерело?
Коментувати
Роман
Адекватна людина не може не набрати мінімум, там перші 20 завдань не вимагають знань математики, просто мозок треба мати в голові. В цьому році ще й формули дали. І в таких умовах не набрати хоч балів 20? Ви з фізики та хімії бачили завдання? Математика - це просто дитяча забава, порівняно з цими предметами
Васек,немножко математик
9 из 62 - это 9,73 из 67. Это если составить пропорцию. А если учесть, что математики не было 2 года, и дети,у которых 3 часа в неделю ввынуждены писать профиль,потому что теперь такие правила приема,что математика почти везде нужна, и вы видели в трансляции, как сам Бог голосовал 21 членом комиссии за 8 баллов, а они не поняли намека Вселенной. И потом не плачьте, что молодежь валит на Польшу, что некому вступать в медицинский, что народ бухает в 17 лет. А что еще делать,если вы сами не даете поступить и учиться?
Тетяна
Для Васек,немножко математик: те, кто получил 10 из 62, бусть не идут в медицинский, доктору надо уметь дкмать. Чтобы не сдать на 10, надо не учить математику не 2 последних года, а все 11 лет.
Константин
Для Тетяна: для меда минимум 30 надо
Катя
А не хотите 4 , как один из экспертов сказал))
Коментувати