Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Артур
ВСЕ ОГОЛОШЕНО И ЭТО ПИЗДЕЦ!!! ВСЕ ОГОЛОШЕНО И ЭТО ПИЗДЕЦ!!!ВСЕ ОГОЛОШЕНО И ЭТО ПИЗДЕЦ!!! ВСЕ ОГОЛОШЕНО И ЭТО ПИЗДЕЦ!!!
Іван
Для Артур: на скільки склав?
Ліка
Апеляцію писатиму, 166 вийшло, а один тестовий бал відняли незаконно(перевіряла із роботою людини на 197 балів)
Коментувати
Мама
Мені здається, що ці коментарі про неуків пишуть ті, які не мають дітей. Або викладачі, які живуть лише математикою. Ми нормально вчилися, здавали екзамени і без того ЗНО стали на ноги і виросли нормальними людьми. А дітей реально шкода....
Катерина
Для Мама: все розумію, але щоб 31,1 відсоток 10 правильних відповідей з 67 не дав- то дуже погано. Якщо ще 10-15% від усіх учасників- інша справа, але точно не 31.1%. Це занадто. Там є тести, на які можна відповідь дати усно. Тому 10 правильних відповідей дуже легко можна набрати.
Армен
Для Катерина: иди на хрен, давай хоть устно,хоть орально, как хочешь так и давай. А лни развивают профессиональное образование. Треть школьников в этом году тупо идет в пту, потому что просрали математику. А у тебя ротик хороший,ты и давай. А не можешь устно, давай ручками.
Катерина
Для Армен: Уважаемый Армен, как раз устно могу ответить даже больше чем на 10 тестов. Тесты были доволи легкие. 1, 2, 4, 5, 7, 9, 10, 11, 12, 14 задания можна было сделать устно. Там нечего делать. Вот вам уже 100 есть минимум. 31,1% показали, что они вообще ничего не знают даже элементарного и простого. Материал за 7-9 класс, даже не за 10-11.
Коментувати
Idiotik
Простите, вырвалось. Эмоции через край и мне плохо становится. Меня армия ждёт... мне конец, я умру...
Ne idiotik
Для Idiotik: или в бурсу, в следующем году снова здашь
Разік
Меня похоже тоже..
Катерина
Для Разік: Для Idiotik: Для Какая армия- вам по17 лет. В армию берут с 18 лет. Готовьтесь спокойно к ЗНО на следующий год тщательно, возьмите учебники, почитайте, выучите правила- сейчас уроков у вас нет, так что будет больше времени на подготовку к тестам, и сдадите. Шанс избежать армию есть, но при условии- что хорошо сдадите тесты ЗНО в следующем году.
Коментувати
Zalupka
ЗАЛУПА БЛЯТЬ ВАША РОТ ЕБАЛ ВАШИХ ОТЦОВ И МАМ РОТ ЕБАЛ ВАШИХ БОАЬКОВ ПО ШКОЛЕ И ХУЕСОСОВЕБАТЬ НАХУЙ ПИЗДА СОСИТЕ
Катя Рыбкина
э БЛЯ ШО ЗА ХУЙНЯ КАКОГО ХУЯ РЕЗУЛЬТАТАВ ДА СИХ ПОР НЕТ ОБЯСНИТЕ МНЕ УРОДЫ Я НЕ ПАНИМАЮ КАКОВА ЧЛЕНА
Семен
Для Катя Рыбкина: результаты появятся завтра, 19.06.2021.
Коментувати
Mama
Роз’ясніть будь-ласка, чому дітям на ЗНО, що писали за рівнем стандарт, сказали не писати приблизно 4-х завдань, бо вони їм і так рахуватись не будуть. Але при визначенні результату ЗНО ці відповіді враховувались. Діти реально не могли набрати 72 бали з 56 можливих??? Тому, що їх по-перше обмежили в часі - 1 година це дуже багато, на ті питання, яких їм не потрібно було писати. Мало того, що англійську вчили на рівні стандарт, то їх ще обмежили в часі. Де можна отримати відповідь?
Сергій
Для Mama: Рівень стандарт не отримує 100-200 балів
Ольга Мелешко
Бо рівень стандарту не переводиться в шкалу 100/200,і не враховуються як бал ЗНО,а іде тільки як оцінка по ДПА 1-12 балів.
Коментувати
Золтан
Дуже цікава виходить, в прошлому році порвг був 9 в цьому 10; в прошлому для дітей які поступали до техничніх вузів або вузів в яких факультети основа математика, а сьогодн математику виставили юридичні, медичні та т.д. і всі учні повинні були здавати один рівень математики з унями яким потрібна математика. І оцінюють іх однаково.
Катерина
А чого можна чекати. Наприклад , в нашій школі математика взагалі дистанційно не викладалась.... Просто кидали домашнє завдання у группу вайбер! Навіть без пояснення. То як хочуть"вєлікіє уми", щоб діти здали предмет!!!?? А, вибачте, на репетиторів не у всіх є кошти....тим паче в локдаун, коли батьків залишали без роботи
Скептик
А що пишуть "ДОКТОРА ПЕДАГОГІЧНИХ НАУК" з цього приводу?
Аркаша
Бог ты мой, треть не сдала. Ну, с такими результатами Украину ждет беспросветное будущее.
ЗНО
Це як взагалі можливо, що третина не набрала і 10 балів??!! Свідчить про рівень освіти, вчителів, учнів. МОН та усім школам рекомендую прибрати такі зайві безглузді предмети, як Основи Здоров’я, Філософія, Етика, Християнська освіта або Фінанси, та замість них проводити більше Математики, тому що це просто капець!! А дітям рекомендую проводити більше часу за навчанням, а не скиглити про такий "високий" прохідний, готуватись треба було серйозно.
Вася
Для ЗНО: Математика багато кому не пригодиться, а християнську освіту потрібно і треба. Можна знати математику а не бути людиною, а християнська освіта вчить бути людьми.
Катя
Для Вася: Математика вчить логічно думати, користуватися фінансами, раціонально розподіляти час. Християнська освіта - це не про бути людьми, а про релігію, що визначає єдиний можливий правильний шлях для людини. А це далеко не так...
Семен
Етика, філософія та фінанси - неймовірно важливі предмети. Було б дуже гарно, якби у моїй школі були такі предмети. Християнська овіта - так, у ХХІ столітті викладати цю дисципліну у звичайних школах противоправно)
Коментувати
Иммануил
31,11 % не сдали, это печально. 2 года дети в школу не ходили, вот вам и уровень образования в современной школе.
Твой мозг
Для Иммануил: Если дети не набрали 10 (ДЕСЯТЬ БЛИН!!!!) баллов, то они в школу не ходили не 2, а все 11 лет. При чем тут уровень образования в СОВРЕМЕННОЙ школе? Это не показатель уровня образования в школах, это подтверждение слов: "Кругом одни идиоты. Если вам так кажется, возможно, вам не кажется" Томас Эриксон.
Наталья
Я хотела сдать,учила сама,в ютубе куча преподавателей бесплатно дают материал в доступной форме,и не нужны репетиторы.Притом школу закончила давно
Коментувати
Віталій
https://testportal.gov.ua/zno-2021-vyznacheno-porogovi-baly-iz-shesty-navchalnyh-predmetiv/ - з математики результати ЗНО* та ДПА буде розміщено 19 червня. Информация из официального сайта УЦОЯО
Якось так
Для Віталій: я нижче це написав, але це мало кому цікаво. Видно емоції затьмарюють інформацію )))
Ольга
Для Віталій: дякую. Для Якось так: не умничайте много!!! З власними відповідями ми давно вже ознайомилися зі своїх чернеток. Тому скан-копії УЦОЯО (судячи з вашої відповіді) нам до одного місця. ЗНО сдаємо вперше, тому не зовсім зрозумілий механізм отримання відповідей. Тому притримайте при собі свої емоції....
Коментувати
Ольга
Есть здесь здравомыслящие люди??? На сайте освіти в одной статье написано, что результаты ЗНО по математике выложат не позднее 22.06.2021. В этой же статье сказано, что результаты буду до 18.06.2021. Что там курят????
Аскет
Нахіба такі студенти , нахіба такі "специ" з вищої освітою. якщо вони не можуть набрати бодай 50% балів ??!!! 10 балів з 50 !!! Це відповідь на одиницю за п’ятибальною шкалою і 2 бали за 12-ти бальною. Прохідний бал має бути від 25 балів!!! І не менше!! Решті неукам нічого робити в ЗВО.
Вікторія
Для Аскет: Це нонсенс! 10 балів з 50 ? Двійочники підуть до університетів? Куди ми котимось? Так вони ще займуть бюджетні місця! А учні які отримали дійсно 40 і вище підуть навчатися платно, бо пільговики це пріоритет! Навіть з 10-ма балами будуть лізти у ВНЗ!
Санта
Який жах, як ви це переживете? Частіше всього неуки й кричать голосніше всіх про ті бали. Треба було докласти зусиль протягом року владі до організації належного навчання. А то що ж виходить, як ті діти з батьками всіх вас підставили, не дотягнули. Діти виявляється, що зі школою що без здають на одному рівні. То навіщо вчителям-дармоїдам зарплату платити? Без них справляться не гірше.
Иммануил
Полностью согласен, в этом году у детей небыло школы
Коментувати
Віталій
Результат з математики не оголошено станом на 8 годину .Чому, обіцяли до 18.06.
Якось так
Вчора УЦОЯО написав таке: Звертаємо увагу, що учасники тестування поточного року зможуть ознайомитися зі скан-копіями своїх бланків відповідей. Бланки відповідей з англійської, іспанської, німецької, французької мов, буде розміщено на інформаційних сторінках учасників 18 червня, з математики – 19 червня.
ТТ
Чому немає результатів зно з математики?Англійська вже є,а математики немає,хоча обіцяли до 18-го червня оголосити результати!
Дмитро
Живлячись на ці результати, здається мені, що Зеленський має всі шанси стати довічним президентом
ТТ
Для Дмитро: А він і буде довічним президентом,як лукашенко в Біларусі.Влада популістів завжди стає авторитарною
Катерина
Для ТТ: Це ж саме можна сказати про Меркель- вона керує країною близько 20 років.
Коментувати
Іван
Чому сьогодні не виклали результати з математики? Коли вони з’являться? Ще й короткі коментарі не приймають.
Анна
Для Іван: Результати з математики повинні бути оголошені до 22, а сьогодні тільки 18. Радійте, що хоч порогові бали дали
Коментувати