Визначено результати ЗНО з хімії 2021 року

Результати тестування розміщуються на інформаційних сторінках учасників ЗНО

Визначено результати ЗНО з хімії 2021 року

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього оцінювання з хімії, проведення якого відбулось 21 травня 2021 року.

Зміст сертифікаційної роботи ЗНО був визначений на основі програми зовнішнього незалежного оцінювання з хімії.

Тест з хімії містив 52 завдання, за правильне виконання яких учасник мав можливість отримати 74 тестових бали.

Тестові роботи всіх учасників тестування розпізнані, ідентифіковані та перевірені. Результати тестування розміщуються на інформаційних сторінках абітурієнтів.

Пороговий бал «склав/не склав» для тесту ЗНО з хімії встановлений на рівні 14 тестових балів.

В основу визначення рейтингу кожного абітурієнта покладені його результати, обраховані на основі загальної суми тестових балів. Результати будуть вказані в інформаційних картках до сертифікатів ЗНО, що кожен учасник тестування зможе роздрукувати з власної інформаційної сторінки.

Усі учасники, які подолали визначений експертами бар’єр, отримали рейтингову оцінку, що визначена за шкалою від 100 до 200 балів. Отриманий результат тестування учасники ЗНО зможуть використовувати під час вступної кампанії до закладів вищої освіти.

Оскільки результати зовнішнього оцінювання з хімії можуть бути враховані як державна підсумкова атестація за шкільний курс з хімії, Українським центром оцінювання якості освіти складено та затверджено окрему таблицю переведення тестових балів у шкалу 1-12 балів.

Учасники тестування можуть ознайомитись зі скан-копіями своїх бланків відповідей. Бланки відповідей розміщені на інформаційних сторінках учасників.

Також, у випадку сумнівів щодо об’єктивності визначених результатів, учасник тестування має право подати апеляційну заяву, надіславши її поштою на адресу Українського центру оцінювання якості освіти протягом 5 календарних днів з моменту оголошення результатів тестування.

Таблиця переведення тестових балів з хімії у 200-бальну шкалу:

Таблиця переведення тестових балів з хімії у шкалу 1-12 балів:

ХІМІЯ. РЕЗУЛЬТАТИ ЗНО 2021 РОКУ

Для отримання оперативної інформації про оголошення результатів ЗНО та старту вступної кампанії приєднуйтесь до сторінок Вступна кампанія в Telegram або Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
04.06.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Аскет
Це якась маячня. Набрати з 74 можливих 14 балів, - це 19% правильних відповідей. Менше однієї п’ятої. Тобто , за п’ятибальної системою оцінювання це навіть до одиниці не дотягувало!!?? І ці люди мають навчатися у ЗВО ? І це з предмету ЗА ВИБОРОМ !!! Це реальний стан освіти в Україні.
Леся
Для Аскет: Чоловіче, після війни діти нічогісенько не знали… А нам яку краіну лишили. А нині та ж війна із світовою закулісою….КОВІД
Фуф
Для Леся: сравнивать 2 Мировую и эпидемию гриппа - это, конечно, высший пилотаж :))))
L
Як Ви щиро дивуєтеся. Так, це реальний стан освіти, встановлюйте пороги відповідно до нього і нехай вчаться. Час покаже.
Коментувати
Марина
Чому пороговий бал - 14, а оцінка 4 ( за шкалою 1 -12) відповідає 17 - 22 тестовим балам?
Andrew Brown
Для Марина: За пороговий бал учасник отримує оцінку 1, за 15 балів - оцінку 2 і т.д.
Коментувати
Якось так
Сумно, лише трохи більше 10% учасників отримали 180+ балів (10+ шкільної оцінки)
Владислав
Для Якось так: Звідки у Вас ця інформація?
Якось так
Для Владислав: http://testportal.gov.ua//wp-content/uploads/2021/06/Rozpodil-uchasnykiv-yaki-podolaly-porig-z-himiyi.pdf
Коментувати
Йобик
Окей Гугл , через 20 мин зно , как выучить всё? 100 знаков 100 знаков100 знаков100 знаков
Владимир
Для Йобик: Титаник :)
Коментувати