ЗНО з історії України: напередодні тестування

4 червня основна сесія зовнішнього оцінювання продовжиться тестуванням з історії України

ЗНО з історії України: напередодні тестування

У п'ятницю, 4 червня, основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання продовжиться тестуванням з історії України.

Тест є одним з найпопулярніших серед учасників тестування. До участі у тестуванні зареєстровано майже 299 тисяч осіб.

Тест зовнішнього незалежного оцінювання з історії України в 2021 році складається з 60 завдань чотирьох форм, на виконання яких учасникам буде відведено 150 хвилин.

Максимальна кількість тестових балів, яку зможе отримати учасник тестування, правильно виконавши всі завдання тесту, дорівнює 94 балам.

Результат виконання завдань всього тесту буде використовуватися під час прийому до закладів вищої освіти.

Результат виконання завдань №1–30 («Історія України ХХ – початку ХХІ століття») за бажанням випускника може бути зарахований як державна підсумкова атестація з історії України.

Максимальна кількість тестових балів, яку може отримати учасник ЗНО з історії України, правильно виконавши всі завдання №1–30, що будуть зараховуватися як державна підсумкова атестація, дорівнює 47 балам.

Проведення тесту розпочнеться об 11 годині. Вхід до пунктів тестування триватиме з 9.50 до 10.50. Рекомендований час прибуття кожного учасника до пункту тестування зазначений у запрошенні-перепустці.

Для допуску до пункту тестування учаснику обов'язково необхідно мати при собі запрошення-перепустку, оригінал сертифіката учасника ЗНО та оригінал документа, серія та номер якого зазначені в сертифікаті.

Під час тестування учасник не може мати при собі будь-яких засобів зв’язку, пристроїв зчитування, оброблення, збереження та відтворення інформації, а також друкованих і рукописних матеріалів, що не передбачені процедурою тестування.

З метою підготовки до тестування учасники ЗНО можуть скористатись наступними матеріалами:

Освіта.ua бажає впевненості та успішних результатів усім учасникам зовнішнього оцінювання.

Для отримання оперативної інформації про перебіг ЗНО та вступної кампанії приєднуйтесь до сторінок Вступна кампанія в Telegram або Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
03.06.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Йобик
Окей Гугл до зно осталось чуть больше 20ти часов , как подготовиться? Аватар Ваш коментар занадто короткий. Текст має бути не менш ніж 100 знаків
Сергій
Для Йобик: Винайти машину часу і знову вивчити курс історії починаючи з 5 класу.
Йобик
И все так же прое...кхм кхм промарнувати час
Коментувати