Поріг тесту ЗНО з хімії склав 14 тестових балів

Експертна комісія УЦОЯО встановила поріг «склав/не склав» для тесту ЗНО з хімії

Поріг тесту ЗНО з хімії склав 14 тестових балів

Поріг тесту «склав/не склав» для тесту зовнішнього незалежного оцінювання з хімії в 2021 році дорівнюватиме 14 тестовим балам.

Відповідне рішення ухвалене експертною комісією Українського центру оцінювання якості освіти, засідання якої відбулося 03 червня.

Усі учасники тестування, результат яких дорівнює або є вищим за визначений поріг, матимуть можливість використати отримані результати під час участі у цьогорічній вступній кампанії до закладів вищої освіти.

У 2021 році участь у тестуванні з хімії взяли 9 885 осіб. Кількість учасників ЗНО, які не склали тест з хімії складає 10,8% від загальної кількості учасників тестування.

До 04 червня мають бути оголошені результати, що отримані учасниками зовнішнього незалежного оцінювання з хімії, а також ухвалені таблиці відповідності тестових балів рейтинговій оцінці за шкалою 100-200 балів за виконання тесту.

Результати ЗНО за вибором учасника тестування також можуть бути враховані, як державна підсумкова атестація з предмета. Експертна комісія затвердить таблицю відповідності тестових балів оцінкам за шкалою 1-12 балів.

Максимальна кількість балів, яку мав можливість набрати учасник ЗНО, правильно виконавши всі завдання сертифікаційної роботи з хімії, дорівнює 74 тестовим балам.

Для отримання оперативної інформації про оголошення результатів ЗНО та вступної кампанії приєднуйтесь до сторінок Вступна кампанія в Telegram або Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
03.06.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Лолік
Я не розумію цей «прохідний бал 14» . Поясніть будь ласка, куди він йде? Якщо мій універ хоче 150+ , а 14 це, якщо не помиляюсь, +-103. Чи це поріг для тих, хто хоче на контракт?
Якось так
Для Лолік: всі хто отримав 13 і нижче балів за тест не отримують бал ЗНО за 100-200 бальною шкалою. Тобто, вони не склали ЗНО і не можуть взагалі подати заяву на вступ з цим предметом. Бо мінімальний бал, який можуть встановити ЗВО для подачі заяви -100. Водночас є ЗВО, які встановлюють такий мінімальний бал на рівні 110,120 чи навіть 150 балів.
Влад
Для Лолік: якщо Ваш універ хоче 150, а у Вас 103, то ні на бюджет, ні на контракт Ви, навіть, заяву не зможете подати
Влад
Для Лолік: 14 балів це 100
Коментувати
Марина
За таблицею переходу від тестових балів до оцінки в атестат, учень, що написав роботу на 16 тестових балів має в атестаті 3 бали!!!! Я щось пропустила???? Невже пороговий бал з хімії 17?
Влад
Для Марина: пороговий 14, все правильно. 16 балів це 3 в атестат
Коментувати
Лана
Соромно за нашу країну - навпаки потрібно збільшити прохідний бал, а не знизити…от тому й виходить, що в нас усі «дипломовані спеціалісти»…я вважаю несправедливим той факт, що хтось має докладати зусиль, а хтось просто набрати мізерний прохідний і також навчатися…кажу з власного досвіду, оскільки навчалася в групі з людьми, які набирали з 200 балів 140, з 800 (максимальних на той час) 500. Нас, тих, хто здав від 700-740 було в рази менше…і впродовж навчання всі «підтвердили» свої бали ЗНО…Що маємо в результаті - бовдурів, котрі мають диплом рівнозначний справді сумлінним учням/студентам
Владислав
Для Лана: Так підняли ж, з 13 до 14 (можна було і більше трохи, але то таке). Взагалі поріг склав/не склав занадто високим бути не має. ЗНО - це не підтвердження високих знань предмету, а, перш за все, оцінка здобутих у школі знань. Ми ж переводимо у наступні класи тих учнів, які отримують 5, 6 балів - тут те ж саме. Все одно, перевагу при вступі мають ті, хто склав ЗНО на 180 і 190+.
Лана
Переводити з класу в клас - це одне, а давати можливість здобувати вищу освіту з таким підходом до навчання - це ганьба…в багатьох країнах навіть високих балів не достатньо, потрібно додатково мати ще кілька позакласних занять в запасі, щоб вступити у ВНЗ…у нас навіть неукам всі умови створені
Коментувати
Марія
тепер 178 з хімії це 9 за дпа?? Чи то неправильно порахували і меня тепер треба подавати апеляцію?
Олександр
Для Марія: у мене 183 бали і це 10 за дпа
Коментувати
Марина
Результати зовнішнього незалежного оцінювання з хімії буде оголошено до 4 червня. Чи збирається Центр ЗНО це виконати?
Таня
Для Марина: на майбутнє, якщо пише що результати будуть до 4 червня, то це означає зо результати будуть в 00:00 ночі 4 червня. І так з кожним ЗНО
Коментувати
Марина
Завдання і з хімії, і з математики в цьому році були легші, ніж в минулому. Я людина, яка закінчила школу 32 роки тому, набрала з математики 187 балів. І моя професія ніяким чином не повязана з математикою. Просто щороку проходжу, треную мозок
Єгор
Для Марина: Потренуйтеся ще з укр.мови.У Вашому тексті є помилки.
abcd
Для Єгор: Надо вообще все зно отменить, крому укр мови и "литературы". И все предметы в школе, кроме этих двух, тоже! Еще можно пение, хореографию и вышивку крестиком для особо одаренных оставить :D
Єгор
Для людей, які роблять 4 помилки у слові мама і цього забагато.
Коментувати
Твой мозг
Блин, не понимаю нытья о "было слишкам сложнааа! Ламаите жизни дитий!". Какого фига? Как остальные дети сдали нормально? Нужно было учиться, а не хрен пинать на дистанционке. ВСЕМ объясняли одинаково, но вы качали свои права, а потом хопа, ЗНО, экая неожиданность, правда? В обществе наверх должны пробиваться умнейшие. Это - залог выживания и процветания. Если каждый бездарь поступит в ВУЗ, а не в бурситет, то с мамкиными деньгами он его закончит. И будут у нас великие специалисты на СЕРЬЕЗНЫХ специальностях. Одно дело, если двоечник поступит в кулинарную бурсу, совсем другое, если на врача. Неужели это не понятно? Хватит стенать на форумах! Нужно было учиться! Теперь огребайте.
Людмила
Для Твой мозг: Полностью, автор,с Вами согласна. Всему можно научиться, в тем более сейчас. Поэтому,если не сдали ,то и не старались сдать. А вот в отношении за деньги образование и прочие детали,то ,увы,сейчас это в законе. Есть деньги ,есть и статус. Нет денег,ты — дерьмо.
Коментувати
С.А.
Це повна дискримінація... У профільних класах- 9 годин математики у звичайних-4год, а оцінюють під одну гребінку. Я вже не кажу про сільські школи, що напротивагу міським чи приватним закладам просто нижче нікуди падати. Отак і маємо, що еліта плекається тільки з обраних, що можуть собі дозволити і репетиторів і платні школи і врешті-бюджетні місця. Ви знищуєте сам зміст ЗНО, бо забувайте, що при реєстрації потрібно було б враховувати всі фактори, для більш об’єктивнішого оцінювання .
Михайло
Для С.А.: не подобається вчитися в сільській школі, їдьте жити в місто і навчайтеся там.
Галина
Для С.А.: яка дискримінація? для різних шкіл різне оцінювання ДПА (рівні стандарту і профілю). А для вступу різного оцінювання бути не може. Ци люди навчатимуться в одних вишах, за одними програмами, і при навчанні у вишах ніхто їм не буде робити скидок в навчанні через те, що вони навчались за спрощеними програмами. Хочуть вступати на спеціаьності де потрібна математика, мають самостійно її опановувати, якщо немає профільних шкіл. Або можуть втупати до шкіл-інтернатів. У на в місті є обласна школа-інтернат, куди дітей приймають з усієї області (правда за вступними іспитами, тож і до цього вони мають готуватись і показати спроможність вчитись)
Лана
Не згодна з автором коментаря. Зараз ЗНО об‘єктивно легше, ніж 5 років тому (здаю щороку і останні 3 роки здавати простіше). Стосовно сільських шкіл - не всі погані, сама навчалася у селі і здала ЗНО без проблем, після чого вступила на державне туди, куди й хотіла…результати залежать від старань дітей, а не від школи
Коментувати
Ирина
Доброго дня , звертаюсь до експертів,коли будут визначати порогові бали по МАТЕМАТЕЦІ, зверніть увагу що діти старалися і1-2 бали можуть перекреслити усе життя дитині для вступу . Другий рік діти в карантині ,вчились дистанційно . Зробіть послаблення для дітей ,надайте їм свою руку допомо.
Катерина
Для Ирина: Повнісю згодна. Тести з математики булі складніші ніж минулого року - це констатують і вчителі. А профільний рівень - просто жах. Тут уже вірно підкреслили, що даний рівень розрахований на випускників профільних шкіл. Минулого року у всіх був однаковий рівень.
v
Какие именно тесты? Там где нужно было найти высоту шухлядки? Или задачи, которые решаються в одно действие? Я не понимаю, интернета нет у вас что-ли? Да и 3,5 часа у вас есть, чтобы написать 34 задания. Вам нужно смотреть правде в глаза. Если вы не набрали то количество баллов, которое хотели, то это из-за того, что вы не подготовились нормально. Обращаю внимание на формулы в тетрадке, которые не заметили только слепые. С их помощью можно было сдать на 150, вообще ничего не уча.
Коментувати
Людмила
Позбавляють дітей шансу на вступ до вишів.Тести були надважкі,обіцяли знизити поріг,а навпаки підвищили.
v
Для Людмила: Извините, какие тесты были сложными? единственный тест который не подходил к математике, а был физическим, был сложным. Или ваш ребёнок за 3,5 часа не смог посмотреть три страницы формул, чтобы набрать пороговый балл? Самое смешное, что в ЗНО в Европе намного сложнее, и я не верю, что там дети возмущаються на сложность заданий и пороговый балл. Набрать 150 баллов, можно было имея образование в 9 классов, так что не понимаю вашей критики. Объясните, ваш ребёнок хотел пройти ЗНО ничего не делая? Если нет, то тесты, практически все, были на уровень 7 класса, и имея 3,5 часа и три страницы формул, не решить их было на грани фантастики.
Коментувати
Яна
Доброго дня, звертаюся до експертів, які будуть вирішувати долю дітей, визначаючи пороговий бал по МАТЕМАТИЦІ!!! Якби Ви навчалися в звичайних міських та сільських школах, не маючи коштів на репетититорів, на дистанційному навчанні, або в школі де всі вчителі сидять на самоізоляціїї або хворіють!!! Зробіть послаблення для дітей, якщо мову та біологію можно самостійно вчити то МАТЕМАТИКУ ПОТРІБНО ПОЯСНЮВАТИ та відпрацьовувати на уроках!!!!Моя дитина планує вступати на медицину і 1 чи 2 бали мають вирішити його ДОЛЮ!!!
ЛЕНА
Для Яна: Я закончила школу 12 лет назад и норм написала математику. Она была совсем не трудной. Какие послабления?
Наталья
Лена. Не сравнить задания 12 лет назад и этого года, да и условия в которых учились дети последние два года
ЛЕНА
Я сдавала зно в этом году по математике. А школу закончила 12 лет назад. Подготовки не было. Сдала хорошо. Задания не сравнивала. Я не понимаю как школьники 2021 могут иметь трудности с заданиями с которыми справлятся легко далеко уже не школьники без подготовки.
Коментувати
Юлия
Доброго дня. Я не розумію, невже дорослим байдуже скільки дітей не здали хімію? Ви вирішували долю дітей. Обіцяли в цьому році знизити порогові бали, так як діти не зрозуміло як навчалися. І що я бачу, 14 балів. Добре, що не 16, як запропонував один із експертів. А що ж буде відбуватися з математикою, яка була ще важча ніж хімія? Допоможіть дітям отримати бали, з якими вони зможуть потрапити у виші. Бо ті поставили з математики прохідний від 150 балів.
Данило
Для Юлия: математика цього рука була дуже проста. перегляньте минулі ЗНО
Олена
Яка проста? Профільний рівень- найважчий за останні 8 років.
Яна
проста для кого? для учнів спец.математичних шкіл чи классів? а якщо дитина навчається в гуманітарному класі , де 35 учнів? і 1,5 року карантину, хвороб і самоізоляції? Ви в якій країні живете? А якщо батьки не взмозі платити за інтернет? Що тоді бібліотека чи навчать підручники?
Коментувати