Явка на ДПА з математики склала 12%

Для учасників ДПА була організована робота окремих аудиторій і навіть окремих пунктів тестування

Явка на ДПА з математики склала 12%

Участь у державній підсумковій атестації з математики, яка цього року відбувалась у формі зовнішнього незалежного оцінювання, взяли менше ніж 12% учнів і студентів, які цього року здобувають повну середню освіту.

Про це свідчать дані регіональних центрів оцінювання якості освіти за підсумками проведення ЗНО з математики.

Цього року тест ЗНО з математики поділений на два рівні – стандарт і профільний.

Випускники, які здобувають повну загальну середню освіту і не планують вступати до закладів вищої освіти, мали можливість узяти участь у тестуванні за бажанням і скласти тест із математики рівня стандарту.

Результати тестування, за бажанням випускника, могли бути враховані як результати державної підсумкової атестації за шкільний курс з математики.

За оперативною інформацією регіональних центрів оцінювання якості освіти, участь у державній підсумковій атестації з математики взяли 9 246 осіб, що становить 11,96 % від загальної кількості зареєстрованих учасників.

Для учасників тестування рівня стандарту була організована робота окремих аудиторій і навіть окремих пунктів тестування.

Найменша явка на ДПА з математики зафіксована в Чернівецькій області – 3,61%. Найвища явка зафіксована у Львівській та Одеській областях (по 17%) та столиці України – 21,50%.

Учасники, які не виявили бажання проходити підсумкову атестацію з математики, отримають свідоцтво про здобуття повної загальної середньої освіти із записом «звільнений(а)» від ДПА.

Як відомо, навесні цього року парламентом ухвалений закон, метою якого є зниження ризиків розповсюдження коронавірусної хвороби через скупчення учасників ЗНО у пунктах тестування. Згідно з нормами закону випускники в цьому році звільнені від проходження обов'язкової державної підсумкової атестації у формі ЗНО.

2020/21 навчальний рік був проголошений Роком математичної освіти в Україні, основною метою проведення якого мало стати приділення уваги до проблем математичної освіти.

Освіта.ua
28.05.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Татьяна
Насмешили - "Рік математичної освіти"...Все как было, так и осталось. От того, что типа математика стала обязательной для поступления, дети умнее не станут. Методику обучения и преподавания надо менять, больше математики в школах, математические кружки, векторины. Разбить классы на подгруппы по 10 человек для урока математики и т.п.
Тарас
Вбухали море наших грошей в пустоту. Очільники не9оумки. І нікого не посадять, і навіть не відправлять у відставку.І ця не9оумкувата орда буде перевірять учителів і розповідать про їх некомпетентність. А онкохворі діти випрошують гроші на лікування у ФБ. Скотиняки
Ілона
Була інструктором на ЗНО з математики, в аудиторії було 2 дитини з 15. Деякі ауудиторії були пусті. А то все гроші.
Владимир
Зачем вводить выпускников заблуждение фразой "..і не планують вступати.."? Правильно так: "..не потрібна математика для вступу.."