Опубліковані відповіді на тест ЗНО з математики

Опубліковані відповіді на завдання тесту ЗНО з математики, що був проведений у п'ятницю

Опубліковані відповіді на тест ЗНО з математики

Опубліковані правильні відповіді до завдань тесту зовнішнього незалежного оцінювання з математики, що був проведений у п'ятницю, 28 травня.

ПРАВИЛЬНІ ВІДПОВІДІ НА ЗНО З МАТЕМАТИКИ

Використовуючи правильні відповіді на завдання тесту з математики, учасники тестування мають можливість визначити власний тестовий бал за всіма завданнями тесту.

Максимальна кількість тестових балів, яку може отримати учасник ЗНО з математики, правильно виконавши всі завдання тесту рівня стандарт, дорівнює 50 балам.

Максимальна кількість тестових балів, яку може отримати учасник ЗНО з математики, правильно виконавши всі завдання профільного рівня, дорівнює 67 балам.

Офіційне оголошення результатів тестування з математики відбудеться не пізніше 22 червня 2021 року.

При оголошенні офіційних результатів ЗНО з математики також будуть оприлюднені таблиці переведення тестових балів у шкалу від 100 до 200 балів і шкалу 1-12 балів.

Результати за рейтинговою шкалою від 100 до 200 балів використовуватимуться абітурієнтами під час вступу до вишів.

Результати за шкалою від 1 до 12 балів будуть надіслані закладам освіти для визначення оцінки за державну підсумкову атестацію для тих випускників, які виявили бажання отримати оцінку ДПА за результатами ЗНО.

ЯК РОЗРАХУВАТИ БАЛ ЗНО З МАТЕМАТИКИ

Для отримання оперативної інформації про перебіг ЗНО та вступної кампанії приєднуйтесь до сторінок Вступна кампанія в Telegram або Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
28.05.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Максим
Хтось може підсказати, якщо на бланку А позначив не свій номер зошита, то система зможе зрозуміти мій справжній номер по наліпці з штрих кодом, або по тексту на зворотній стороні бланку А?
Аноним
Для Максим: Срочно докладывайте заучу школы и скорее всего придётся оформлять апелляцию и отправлять в УЦОЯО
Старший інструктор
Під час ЗНО проводиться подвійна перевірка позначення зошита. 1 раз це повинен зробити старший інструктор згідно інструкції , а 2 -відповідальний за пункт тестування ,коли в сертифікаті проставляє штамп.Яким чином у вас ніхто цього не помітив - не зрозуміло. Ви повинні були одразу повідомити про помилку.В будь-якому випадку повідомте відповідального за пункт тестування де ви писали.
Максим
Це я просто поцікавився, не кажу що я дійсно позначив не той номер, лише паранойні відчуття.Дякую за відповідь.
Коментувати
Володимир К.
38-40 балів.Це +-165 балів ЗНО.Витратив всі 3.5 години.