Неявка на ЗНО не вплине на результати інших тестів

Неучасть учасника в одному чи декількох тестуваннях не вплине на результати інших тестів

Неявка на ЗНО не вплине на результати інших тестів

Неявка учасника зовнішнього незалежного оцінювання на одне або декілька тестувань не вплине на результати інших тестів, у яких учасник ЗНО візьме участь.

Про це сказав в.о. директора Українського центру оцінювання якості освіти Валерій Бойко, відповідаючи на запитання учасників ЗНО.

«У сертифікаті зовнішнього незалежного оцінювання чітко зазначена та кількість предметів, яку ви обрали реєструючись. Результати ЗНО не залежать один від одного. І вони будуть дійсними, навіть якщо ви не з'явитеся на якійсь із предметів», – наголосив Бойко.

Водночас він порадив учасникам ЗНО взяти участь в усіх тестуваннях, на які вони зареєстровані.

«Але з огляду на те, що ви вже здійснили свій власний вибір, плануючи свою життєву траєкторію, я б вам радив все ж таки пройти тестування з усіх тих предметів, з яких ви зареєструвалися. Які б плани ви не будували на поточний або наступний рік, пам’ятайте, що сертифікати зовнішнього незалежного оцінювання є чинними декілька років поспіль», – підкреслив очільник Українського центру оцінювання якості освіти.

Він також зауважив, що чим ширше є набір предметів, з яких учасник пройде зовнішнє незалежне оцінювання, тим більшим буде варіативність життєвої траєкторії випускника і вибору закладу вищої освіти.

Більше про ЗНО

Для отримання оперативної інформації про перебіг ЗНО та вступної кампанії приєднуйтесь до сторінок Вступна кампанія в Telegram або Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
27.05.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів