ЗНО з математики: напередодні тестування

28 травня основна сесія ЗНО продовжиться тестуванням з математики

ЗНО з математики: напередодні тестування

У п'ятницю, 28 травня, основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання продовжиться тестом з математики.

Тест є одним з найбільш популярних серед учасників тестування. До участі в тестуванні зареєстровано 369 тисяч осіб.

Цього року тест ЗНО з математики поділений на два рівні – стандарт і профільний.

Учасники тестування, які планують вступати до закладів освіти, складатимуть тест профільного рівня. Також цей тест складатимуть учні, які вивчали математику на профільному рівні.

Учасники ЗНО, які не планують вступати до закладів вищої освіти, зможуть узяти участь у зовнішньому оцінюванні, тест з якого міститиме завдання лише рівня стандарту.

Відповідно, тести двох рівнів відрізнятимуться кількістю завдань і часом на їхнє виконання.

Більшість учасників тестування мають намір використовувати результати ЗНО з математики для вступу до закладів вищої освіти – майже 292 тисячі.

На тест рівня стандарту зареєстровано 77 тисяч учасників.

Тестування учасників профільного рівня та рівня стандарту відбуватиметься в різних аудиторіях.

Сертифікаційна робота рівня стандарту складається з 28 завдань різних форм, на виконання яких буде відведено 150 хвилин. Під час визначення результатів учасники цього тестування отримають лише оцінку державної підсумкової атестації з математики за шкалою 1-12 балів. Максимальна кількість тестових балів, яку можна набрати, правильно виконавши всі завдання тесту рівня стандарту, дорівнює 50 балам.

Тест зовнішнього незалежного оцінювання з математики профільного рівня в 2021 році складається з 34 завдань різних форм, на виконання яких учасникам буде відведено 210 хвилин.

Результат виконання завдань усього тесту буде використовуватися під час прийому до закладів вищої освіти.

Максимальна кількість тестових балів, яку можна набрати, правильно виконавши всі завдання тесту, дорівнює 67 балам.

Проведення тесту розпочнеться об 11 годині. Вхід до пунктів тестування триватиме до 10.50. Аби уникнути скупчення біля входу до пункту тестування, допуск учасників до пункту розпочнеться о 9:50. Рекомендований час прибуття до пункту тестування зазначений у запрошенні-перепустці.

Для допуску до пункту тестування учаснику обов'язково необхідно мати при собі запрошення-перепустку, оригінал сертифіката учасника ЗНО та оригінал документа, серія та номер якого зазначені в сертифікаті.

Під час тестування учасник не може мати при собі будь-яких засобів зв’язку, пристроїв зчитування, оброблення, збереження та відтворення інформації, а також друкованих і рукописних матеріалів, що не передбачені процедурою тестування.

З метою підготовки до тестування учасники ЗНО можуть скористатися такими матеріалами:

Освіта.ua бажає впевненості та успішних результатів усім учасникам зовнішнього оцінювання.

Для отримання оперативної інформації про перебіг ЗНО та вступної кампанії приєднуйтесь до сторінок Вступна кампанія в Telegram або Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
27.05.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Якось так
У ЗНО (для вступу) НЕМАЄ рівнів. Рівні є у ДПА. І звичайно потрібно прагнути виконувати ВСІ питання зошиту ЗНО. Але є одне величезне але. Якщо в документах учасника ЗНО немає позначки щоб його роботу оцінювали за 200 бальною шкалою, то буде біда - він отримає лише оцінку за ДПА за 12 бальною шкалою. А з оцінкою за цією шкалою неможливо буде подати навіть заяву на вступ.
Тетяна
Всі хто здає ЗНО виконкють і рівень стандарту і профільний рівень ,незалежно як вивчався предмет.
Ирина
Толька я такая х ...мама про...всю вспышку. Стандарт или х. ..Какие репетиторы? Это школа или частная Школа? Они там что Е. в министерстве?
С.А
Що це за дійсно за дурня??? Я класний керівник 11 філологічного класу і багато дітей здають математику для вступу, але рівня стандарт, бо коли реєструвались-система не дозволила вибрати профільний рівень, адже не вивчалася математика на профільному рівні. То, що це означає, що вони якісь ущербні і їм не місце у вузах???
Влад
Для С.А: це означає, що якийсь дурень писав цю статтю. Якщо діти реєструвалися на ЗНО з оцінюванням по 200 бальній шкалі, то вони завтра йдуть писати ЗНО!
Влад
І ТІ, ХТО ВИВЧАВ СТАНДАРТ, І ТІ ХТО ВИВЧАВ ПРОФІЛЬ!
Коментувати
Діана
Добрий вечір! У мене питання. Я здаю математику стандарт. Вона у мене при вступі обов’язкова. І що мені тепер робити? ПЛАКАТИ? Чи гроші на репетитора пішли на вітер?
Ирина
Для Діана: Надо было перед регистрацией узнать в учебном заведении,куда собираетесь поступать какой сертификат нужен- Вам бы ответили,что нужен профильный уровень.
Влад
Для Діана: в ЗНО немає рівнів, Ви повинні виконати всі завдання тестового зошиту. ЯКщо Ви вивчали математику на рівні стандарт і позначили, що Вам потрібен результат в 200 бальній системі , то йдете складати завтра ЗНО
Влад
Для Ирина: ЗНО рівнів не має!
Коментувати
Жанна
Чому неправдива інформація? Обов ’язакове дпа ж відмінили! Яка оцінка 1-12 балів? Рівень стандарт здають учні,якізакінчили звичайну школу,а рівень профіль-ті,хто закінчив школу ж поглибленим вивченням математики. І така інформація була від регіонального центру оцінювання.
Анна
Для Жанна: Обов’язкове ДПА скасували, проте учні все одно можуть вибрати, чи хочуть вони отримувати бал ДПА. У випадку, коли хочуть, та за умов, що їм не потрібен бал ЗНО з математики для вступу, і вони навчались за стандартною програмою, вони можуть виконувати сертифікаційну роботу рівня стандарту та отримати бал за шкалою 1-12. Кому ж математика потрібна для вступу (чи хто навчався за профільною програмою та хоче бал ДПА), ті пишуть роботу профільного рівня і отримують чи не отримують бал ДПА залежно від побажань та потреб
Ира
Для Жанна: Нет, не верно. Обязательное ДПА отменили, поэтому ученик сам решает сдавать ему ДПА в форме ЗНО или нет. Может сдавать добровольно,а может не ехать. Решать только ученику (ну вместе с родителями,конечно).
С.А
Анна: якщо ви так гарно інформовані-можете більш доступно пояснити- то діти ,які здають рівень стандарт, можуть з таким сертифікатом вступати? Бо не можна було розіватись і одночасно навчатись і в профільному англійському і в профільному математичному. А при реєстрації система недавала права вибору профільної математики.
Коментувати
зумер
ок, бумер