Ознаки захворювання є підставою для участі в додатковому ЗНО

Реєстрація на додаткову сесію здійснюється протягом п’яти робочих днів після ЗНО

Ознаки захворювання є підставою для участі в додатковому ЗНО

Підвищена температура, біль у горлі, головній біль або кашель напередодні тестування є підставою для участі учасника ЗНО в додатковій сесії тестування.

Про це під час вебінару, присвяченого питанням проведення зовнішнього оцінювання, сказав в. о. директора Українського центру оцінювання якості освіти Валерій Бойко.

«Якщо напередодні тестування ви відчуваєте, що у вас підвищилася температура, відчуваєте біль у горлі, відчуваєте головний біль, розпочався сухий кашель або ви відчуваєте певне ускладнення дихання, будь ласка, не зволікайте і звертайтеся до сімейного лікаря», – наголосив Бойко.

Він також наголосив, що учасники тестування матимуть можливість взяти участь у додатковій сесії тестування, якщо нададуть довідку до відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти, яка є підставою для реєстрації на додаткову сесію з певного навчального предмета.

«Вчасне звернення до лікаря, по-перше, гарантує своєчасне надання професійної медичної допомоги, а, по-друге, надасть вам можливість отримати документ, який буде стовідсотковою підставою взяти участь у додатковій сесії через обставини, які не залежали безпосередньо від вас», – зазначив очільник Українського центру оцінювання якості освіти.

Як відомо, учасники ЗНО, які не змогли взяти участь в основній сесії тестування через хворобу, що підтверджено відповідною довідкою, мають право взяти участь у додатковій сесії ЗНО.

Реєстрація на додаткову сесію здійснюється регіональними центрами оцінювання якості освіти протягом п’яти робочих днів після дня проведення ЗНО з відповідного предмета.

Більше про проведення ЗНО

Для отримання оперативної інформації про перебіг ЗНО та вступної кампанії приєднуйтесь до сторінок Вступна кампанія в Telegram або Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
26.05.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Світлана
Добрий день скажіть мені будь ласка навіщо дітей на зно піднімають і обшукують металошукачем ,вони в туалет не виходили, перед входом їх перевіряли, зауваження не робили ,навіщо щоб збити ,перелякати їм це вдалося ,діти перелякалися з чорновикп попереносили відповіді не ті бо почали сумніватися в своїх знаннях і три роки репетитора котові під хвіст
Катя
Для Світлана: если ничего запрещённого при себе нет, то и нечего нервничать.
Коментувати