Результати ЗНО з іноземних мов оголосять до 18 червня

Визначення результатів тестування з іноземних мов відбуватиметься у кілька етапів

Результати ЗНО з іноземних мов оголосять до 18 червня

В Україні відбулося зовнішнє незалежне оцінювання вступників з іноземних мов – англійської, німецької, французької та іспанської.

Визначення офіційних результатів зовнішнього незалежного оцінювання з іноземної мови відбувається у кілька етапів.

Спочатку відбудеться комп’ютерна обробка сертифікаційних робіт учасників ЗНО та перевірка завдання відкритого типу екзаменаторами. Після цього буде визначено кількість тестових балів для кожної сертифікаційної роботи.

На наступному етапі спеціально створена експертна комісія з питань визначення результатів ЗНО ухвалить рішення про встановлення порога «склав/не склав» для кожного тесту.

Учасники ЗНО, які не подолають визначений експертами пороговий бал, вважатимуться такими, хто тест не склав. Інші учасники зможуть використовувати результати тестування під час вступної кампанії до закладів вищої освіти.

Результати тих учасників, які подолають пороговий бал, будуть визначені за рейтинговою шкалою від 100 до 200 балів. Рейтингова оцінка за шкалою 100–200 балів відображатиме місце результату учасника серед результатів інших абітурієнтів.

Установлення порогу «склав / не склав» зовнішнього оцінювання з англійської, німецької, французької та іспанської мов відбудеться 17 червня.

Оголошення результатів зовнішнього незалежного оцінювання з іноземних мов відбудеться не пізніше 18 червня 2021 року.

Після цього заклади освіти отримають результати державної підсумкової атестації випускників, які цього року виявили бажання зарахувати результати ЗНО як ДПА з іноземної мови.

При оголошенні результатів ЗНО з іноземних мов будуть оприлюднені таблиці переведення тестових балів за шкалою від 100 до 200 балів і таблиці за шкалою від 1 до 12 балів.

ЗНО-2021: ЯК РОЗРАХУВАТИ БАЛ ЗНО З ІНОЗЕМНИХ МОВ

Для отримання оперативної інформації про перебіг ЗНО та вступної кампанії приєднуйтесь до сторінок Вступна кампанія в Telegram або Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
25.05.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Коля на ім'я Альонка
Йо, 171 бал . А я коли сама собі вираховувала, то було 165 балів. Дякую, що оцінили, на мою думку, жахливий твір в 10 балів з 14❤ . Але ви все ще падли.
Кензсис
Надоели