ЗНО з англійської мови: напередодні тестування

25 травня основна сесія ЗНО продовжиться тестуванням з англійської мови

ЗНО з англійської мови: напередодні тестування

У вівторок,  25 травня, основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання в Україні продовжиться тестуванням з англійської мови.

Тест є досить популярним серед учасників тестування. До участі у тестуванні зареєстровано понад 146 тисяч осіб.

Проведення тесту розпочнеться об 11 годині. Вхід до пунктів тестування триватиме до 10.50. Рекомендований час прибуття до пункту тестування зазначений у запрошенні-перепустці.

Для уникнення скупчень учасників біля входу до пунктів тестування у запрошенні-перепустці кожного учасника зазначено рекомендований проміжок часу, протягом якого йому бажано прибути до пункту тестування і пройти процедуру допуску.

Для допуску до пункту тестування учаснику обов'язково необхідно мати при собі запрошення-перепустку, оригінал сертифіката учасника ЗНО та оригінал документа, серія та номер якого зазначені в сертифікаті.

Тест зовнішнього незалежного оцінювання з англійської мови в 2021 році складається з 59 завдань п'ятьох форм, на виконання яких учасникам буде відведено 150 хвилин.

Максимальна кількість тестових балів, яку зможе отримати учасник тестування, правильно виконавши всі завдання тесту, дорівнює 72 балам.

Результат виконання завдань № 1-16 частини «Розуміння мови на слух (аудіювання)», №17-32 частини «Читання», №39-43, №49-53 частини «Використання мови» та № 59 частини «Письмо» може бути зарахований як державна підсумкова атестація з англійської мови (за вибором випускника) для учнів, які вивчали предмет на рівні стандарту.

Результат виконання завдань всього тесту може бути зарахований як державна підсумкова атестація з англійської мови (за вибором випускника) для учнів, які вивчали предмет на профільному рівні.

Також результат виконання завдань всього тесту буде використовуватися під час прийому до закладів вищої освіти.

Під час тестування учасник не може мати при собі будь-яких засобів зв’язку, пристроїв зчитування, оброблення, збереження та відтворення інформації, а також друкованих і рукописних матеріалів, що не передбачені процедурою тестування.

З метою підготовки до тестування учасники ЗНО можуть скористатись наступними матеріалами:

Освіта.ua бажає впевненості та успішних результатів усім учасникам зовнішнього оцінювання.

Для отримання оперативної інформації про перебіг ЗНО та вступної кампанії приєднуйтесь до сторінок Вступна кампанія в Telegram або Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
24.05.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Роман
По кайфу здав,0 хвилювань)) ЕКЗАМЕНАТОРИ ПРОСТО НАЙКРАЩІ!! Аудіювання пройшло на вищому рівні! Дякую за підтримку і розуміння????
Ольга
Справді, шкода школярів і студентів, котрі в такий важкий час - пандемії, здають в масках ці ЗНО і ЄВІ!!!! Шкода нервову систему їхню та і взагалі сидіти в масках, дихати немає чим, плюс ще хвилювання дає про себе знати!!! Удачі Вам, всім, хто здає ЗНО чи ЄВІ!!!!
Дима
Для Ольга: маску можно на подбородок, воду никто не запрещает, ну если ты не ггтовился ты даже не волнуешься, так что мне было нормально
Коментувати