Відбулося зовнішнє оцінювання з іноземних мов

Правильні відповіді на завдання тесту з іноземних мов будуть оголошені 25 травня

Відбулося зовнішнє оцінювання з іноземних мов

В Україні триває основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання. У понеділок 24 травня відбулось тестування з трьох іноземних мов – німецької, французької та іспанської.

Тести з іноземних мов складалися з 59 завдань, на виконання яких учасникам було відведено 150 хвилин.

Максимальна кількість тестових балів, яку можна набрати, правильно виконавши всі завдання сертифікаційної роботи – 72 бали.

За вибором випускника результат виконання завдань сертифікаційної роботи може бути зарахований як державна підсумкова атестація з німецької, французької або іспанської мови.

З метою інформування учасників зовнішнього незалежного оцінювання 25 травня будуть опубліковані правильні відповіді на завдання тесту. Див. розділ Відповіді на тести ЗНО.

Установлення порога «склав/не склав» для тестів з іноземних мов відбудеться 17 червня. Цього ж дня будуть опубліковані таблиця відповідності тестових балів оцінкам за шкалою від 1 до 12 балів та таблиця переведення тестових балів з іноземних мов у рейтингову оцінку за шкалою від 100 до 200 балів.

Результати тестування будуть розміщені на інформаційних сторінках учасників ЗНО 18 червня.

Після цього заклади освіти отримають результати державної підсумкової атестації своїх учнів з німецької, французької та іспанської мови.

Учасники тестування, які не змогли взяти участь у зовнішньому оцінюванні через об'єктивні причини, можуть до 28 травня подати до регіонального центру, у якому проходили реєстрацію, документ, що підтверджує причину неучасті в основній сесії, та відповідну заяву.

Додаткове тестування з німецької мови відбудеться 2 липня, з іспанської мови – 5 липня, з французької мови – 6 липня.

ЯК РОЗРАХУВАТИ БАЛ ЗНО З НІМЕЦЬКОЇ МОВИ

ЯК РОЗРАХУВАТИ БАЛ ЗНО З ФРАНЦУЗЬКОЇ МОВИ

ЯК РОЗРАХУВАТИ БАЛ ЗНО З ІСПАНСЬКОЇ МОВИ

Для отримання оперативної інформації про перебіг ЗНО та вступної кампанії приєднуйтесь до сторінок Вступна кампанія в Telegram або Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
24.05.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів