Розпочалась додаткова реєстрація для участі в ЗНО

Розпочався період додаткової реєстрації для участі в додатковій сесії незалежного оцінювання

Розпочалась додаткова реєстрація для участі в ЗНО

В Україні розпочався період додаткової реєстрації для участі в додатковій сесії зовнішнього незалежного оцінювання у 2021 році.

Протягом цього періоду зареєструватися для участі в ЗНО можуть певні категорії осіб, які з поважних причин не змогли зареєструватись для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні.

Таким особам до стандартного комплекту документів потрібно додати заяву (у довільній формі) щодо надання можливості пройти тестування під час додаткової сесії та документ, що підтверджує право особи на реєстрацію для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні під час додаткового періоду.

Як відомо, додаткова сесія зовнішнього незалежного оцінювання у 2021 році відбудеться з 29 червня до 16 липня за окремим графіком.

Додаткова реєстрація триватиме з 6 до 18 травня.

БІЛЬШЕ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ЗНО

Для отримання оперативної інформації про проведення ЗНО приєднуйтесь до сторінок Вступна кампанія в Telegram або Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
06.05.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Катерина
В коледжі, де навчається моя донька ,студентів ставлять перед вибором або здавати всі чотири ЗНО або не здавати жодного. Чи є це правомірним? Оскільки багато хто планував здавати ЗНО тільки з тих предметів які будуть потрібні в майбутньому для вступу . Дякую
Влад
Для Катерина: не можуть вимагати не здавати ЗНО. Як тоді вступати? Ви може не правильно зрозуміли? Це може стосуватися тільки ДПА. Якщо дитина хоче, щоб результати внесли в свідоцтво, то тоді дійсно, або всі предмети здавати і вписувати ДПА, або не вписувати ДПА в свідоцтво, і теж по всім предметам. Бо вибірково не можна.
Катерина Виниченко
Ми планували здавати цього року ЗНО лише з української мови та математики для вступу через два роки .Не вносячи результати у свідоцтво. Але в коледжі наполягають, що потрібно здавати всі чотири ЗНО або не здавати жодного.
Ольга
Для вступу можете складати тільки 2 ЗНО, які потрібні для вступу. Це Ваше особисте право.
Коментувати
Катерина
В коледж,і де навчається моя донька, студентів ставлять перед вибором: або здавати всі чотири ЗНО, або не здавати взагалі жодного. Чи є це правомірним? Оскільки багато хто з студентів планував здавати ЗНО з тих предметів, які будуть потрібні в майбутньому для вступу. Дякую.
Катерина
В коледжі де навчається моя донька донька вимагають щоб студенти здавали або всі чотири ЗНО або не здавали зовсім. Чи є це правомірним? Адже деякі студенти планували здавати тільки те ЗНО, яке необхідне для подальшого вступу. Дякую
Якось так
Для Катерина: Ви впевнені, що мова йде саме про ЗНО для вступу, а не про ДПА у формі ЗНО для отримання Свідоцтва про здобуття повної загальної середньої освіти? Бо від останнього ВСІХ здобувачів середньої освіти звільнив парламент. А до класичного ЗНО для вступу (оцінюється за 200 бальною шкалою) коледж немає ЖОДНОГО відношення. Діти можуть складати чи не складати будь-яку кількість предметів ЗНО. На свій вибір. Звичайно в межах тієї заявки, що подавали при реєстрації.
Якось так
Для Катерина: Проте, якщо Ви написали (або Вас змусили) заяву директору коледжу про бажання складати ДПА у формі ЗНО, то тоді дійсно потрібно здавати всі чотири предмети. Якщо заяву не писали, то робіть, як вважаєте за краще.
Катерина Виниченко
До відміни ДПА у формі ЗНО мабуть писали. Але чому зараз, коли ми можемо не вносити бал ЗНО в атестат студенти все одно повинні здавати всі чотири ЗНО? Ми планували здавати цього року лише ті предмети, які будуть потрібні в майбутньому для вступу, тобто українську і математику. Для чого решта два предмети?
Коментувати