24 квітня Чернігівщина проведе пробне ЗНО

Тестування розпочнеться об 11:00. Вхід до пунктів пробного ЗНО буде відкритий до 10:50

24 квітня Чернігівщина проведе пробне ЗНО

24 квітня на Чернігівщині відбудеться проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання, яке було перенесено через складну епідемічну ситуацію в регіоні.

Тестування розпочнеться в 11:00. Вхід до пунктів проведення пробного ЗНО буде відкритий до 10:50.

Обов'язковими документами для допуску учасника до тестування є паспорт та запрошення-перепустка, яка розміщена в особистому кабінеті учасника тестування на сайті Київського регіонального центру оцінювання якості освіти.

Учасникам тестування бажано мати із собою 2-3 ручки з чорнилом чорного кольору, пляшку з питною водою та засоби індивідуального захисту.

Після тестування учасники матимуть можливість дізнатись отримані результати. Для цього учасник пробного ЗНО до 28 квітня має внести свої відповіді на завдання тесту до спеціального сервісу.

Також для підготовки до тестування цьогорічні учасники ЗНО можуть скористатись безкоштовною платформою ЗНО-ОНЛАЙН, на якій розміщені всі завдання тестів ЗНО з кожного предмета, що були використані за весь час існування зовнішнього оцінювання, правильні відповіді до завдань тестів та коментарі провідних експертів до них.

ЗНО-ОНЛАЙН

Для отримання оперативної інформації про проведення ЗНО та вступної кампанії приєднуйтесь до сторінок Вступна кампанія в Telegram або Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
23.04.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів