Дієва онлайн-підготовка до ЗНО з основних предметів

Освіта.ua пропонує тематичні добірки завдань з української мови, історії, математики й географії

Дієва онлайн-підготовка до ЗНО з основних предметів

Учасники зовнішнього незалежного оцінювання мають можливість якісно підготуватися до тестування, скориставшись спеціальним розділом на сайті ЗНО ОНЛАЙН, у якому завдання ЗНО розподілені за темами.

За допомогою цього сервісу можна опрацьовувати завдання за розділами чинної програми зовнішнього незалежного оцінювання. 

Наразі на сайті доступні розподілені за темами завдання з української мови і літератури, математики, історії України та географії.

Використовуючи цей сервіс, абітурієнти зможуть перевірити свою готовність за певною темою предмета і дізнатися, які з-посеред пропонованих тем засвоєні гірше, щоб приділити їм увагу впродовж підготовки до тестування.

Новий сервіс дозволяє тренуватись у виконанні завдань, звіряти свої відповіді з правильними й читати коментарі до найважчих завдань.

Опрацювання тематичних добірок тестових завдань сприятиме ґрунтовній підготовці до зовнішнього незалежного оцінювання та надасть користувачам сервісу ЗНО ОНЛАЙН перевагу перед іншими учасниками ЗНО.

ПЕРЕЙТИ ДО ЗНО ОНЛАЙН

Освіта.ua
16.04.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Директор
При оплаті праці треба теж ділити на основні і для загального розвитку. А то фіз- Ра з музикою і образотворчим весело курять збоку....
Вчитель (Київ)
Підготовка-онлайн, то давайте ЗНО-онлайн, всі вже звикли за другий рік навчання до онлайн!!!! то переносять пробне, то ще щось, але як завжди ніколи толку не було, не має і навряд чи буде!!!!
Ніна
Для Вчитель (Київ): Та шо Ви кажете? Ви точно не вчитель, бо робите смішні помилки. Заспокойтесь щодо ЗНО в форматі онлайн - це утопія. Краще вчіть рідну мову ;-)
Коментувати