Учасники ЗНО можуть перевірити статус реєстрації

Відповідний онлайн сервіс доступний на сайті Українського центру оцінювання якості освіти

Учасники ЗНО можуть перевірити статус реєстрації

Учасники зовнішнього незалежного оцінювання мають можливість перевірити стан опрацювання поданих на реєстрацію документів.

Відповідний сервіс доступний на сайті Українського центру оцінювання якості освіти.

Водночас підтвердженням факту реєстрації для участі в ЗНО є сертифікат, який учень або випускник минулих років отримує в індивідуальному конверті разом з реєстраційним повідомленням.

Якщо учасник вже отримав сертифікат ЗНО, однак помітив помилку в деяких персональних даних, він можете внести необхідні зміни до 5 березня 2021 року, скориставшись спеціальним сервісом «Внести зміни».

Як відомо, реєстрація учасників ЗНО триватиме до 5 березня. Водночас комплекти реєстраційних документів учнів (слухачів, студентів) для проходження ДПА у формі ЗНО мають бути надіслані закладами освіти до 1 березня 2021 року включно.

перевірити стан реєстрації

Для отримання важливої інформації про проведення ЗНО приєднуйтесь до сторінок Вступна кампанія в Telegram або Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
23.02.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Каріна
Коли починається ЗНО ? І чи можу, я не здавати ті предмети, на які я зареєстрована, бо вони мені ,при вступі , не потрібні!? І ,як це ДПА у формі ЗНО ,можете пояснити ? буду вдячна ????
Влад
Для Каріна: як ти реєструвалася і не знаєш на що? ДПА - це державна підсумкова атестація, оцінка 1-12, яка йде в атестат. Здавай ті ЗНО, які потрібні для вступу. ЗНО починається з 21 травня. Графік ЗНО можеш подивитися в інтернеті.
Коментувати
Наталія
Доброго дня. Мене звати Чеботаренко Наталія. Мій син не зміг вчасно здати ЗНО. За сімейними обставинами. Скажіть будь ласка чи можна якось вирішити це питання? Дякую вам
Для Наталія:
Як можна було не встигнути на тестування, яке ще й не починалося?
Влад
Може Ваш син не встиг зареєструватися на ЗНО? Саме ЗНО будуть складати в травні. Проясніть, бо нічого не зрозуміло
Коментувати