Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Уч ні 11 класу
Ми Учні 11 класу, Просимо!!! Відмінити ДПА і обмежитися балами ЗНО! Не грайтесь з здоров’ям дітей, та на їхніх нервах. Ми постраждали більше за всіх!!!! Адже «карантинили» протягом 2020-2021р.р.
Влад
Для Уч ні 11 класу: а яка різниця, якщо ви будете складати ЗНО, то ви автоматично зробите і завдання ДПА, тому що вони в одному зошиті. І відповіді за ці завдання ідуть в ЗНО також
Коментувати
Випускниця 2021
Я хочу щоб відмінили ДПА і обов’язкове ЗНО з математики, Мені для вступу математика не обов’язкова
Влад
Для Випускниця 2021: якщо Вам для вступу не потрібна математика, то Вам і не потрібно здавати ЗНО. Треба здати ДПА. Може взагалі відмінити всі випускні екзамени, бо ви так хочете?
Олена
А чому в попередні роки не здавали математику?! Чому маємо здавати зараз, бо хтось так захотів?!
Василиса
Для Влада: не завжди задавали випускні єкзамени. Здавали тільки вступні. І то було нервів. А тут - і випускні , і вступні, да і вчитися дистанційно почали лише в 20 до цього діти і з температурою приходили і вчилися. А ці бідні діти толком не вчилися. Все дистанційна, потім їм купа екзаменів. Я б теж занила.
Коментувати
Khristina
Учениця 11 класу , прошу відмінити ДПА . І ЗНО з математики відмінити обов’язковим
1
А до 1 лютого не можна було скасувати ДПА у формі ЗНО? Уже зареєструвались діти, листи до центрів якості освіти надіслали. Тепер розробляйте процедуру як їх відкликати. Давно потрібно зрозуміти, що ЗНО потрібно лше для тих хто вступатиме. А іншим - дати право вибору. Де логіка МОНУ? В молодшій школі відміняють оцінювання зовсім, вводять якусь дурню, а в 11 класі - усім ЗНО!
Галина
Для 1: законопроект - не закон. знаєте скільки в раді існує законопроектів, які часто зовсім не розглядають
1
Цей мусять розглянути, бо кожен 11-класник України обрав 4 предмети на ДПА (вірніше його заставили це зробити), а центри якості освіти ВЖЕ мають розпочати друк спеціальних зошитів: по 4 для кожного випускника... Уявляєте які це гроші? Наші гроші... Більше вони в освіті ні для чого не потрібні, мабуть... А той випускник навчався на початковому рівні усі роки, вступати не буде, на ДА у формі ЗНО іде, щоб поставити кілька "+" , бо класний керівник "дістає", а останнього - директор.
Коментувати
Тарас
Ну що ми не знаємо як пишуть ДПА? Все списали відмінники а трійошникам сказали списать половину. Навіщо цей цирк та ще й пандемію? Зробіть як у Польщі -ДПА пишуть не у своїй школі. Тоді є хоч який сенс
Читиач
Для Тарас: Тарасе, ти баран, який не розуміє що таке ДПА - ЗНО і пише, що попало. Ніхто нічого не дає списувати і здають учні ДПА-ЗНО НЕ в своїй школі. Аби щось ляпнути
Марія
Для Читач: Ви правильно написали. Мене аж розсмішив коментар Тараса!
Коментувати
м.Львів
Думаємо, що владі треба напрацювати проект щодо скасування ДПА повністю і винести його для обговорення. У нашій країні про ризики за дивним збігом обставин починають говорити тільки тоді, коли мова йде про ДПА. Вам не видається це дивним. Давайте вже тоді ДПА відмінювати геть і обмежуватися річними оцінками. Для чого на цьому стільки спекулювати. Відколи карантин, від тоді наші учні 11 класу з 14.00 кожного дня ходять до школи готуватися до ЗНО і ДПА. А де хто говорить, що вони потрапили у складні умови. Вже таких умов і часу, не мали жодні 11 класники. Або давайте говорити на чистоту. Якщо справа тільки у медалях, тоді прийміть такий закон по якому ДПА і ЗНО до медалей не буде мати жодного відношення. І печатайте хоч усій ВРУ і президенту медалі. Перестаньте грати на людський нервах!
Катерина
Для м.Львів: Тоді краще зробити ДПА лише для претендентів на медалі, щоб деяким із них не дали незаслуженої нагороди!!! Ви розумієте, що мені "зрізали" золоту медаль через семестрові оцінки, яких навіть в атестаті немає, а моїм знайомим, які гірше склали ЗНО, могли їх дати, якби ДПА не впливало на медаль?! Ви взагалі не усвідомлюєте, як важко жити срібній медалістці, яка знає: хоч би скільки вона вивчила, її все одно вважатимуть дурнішою за будь-якого золотого медаліста!!!
Коментувати
Оля
Я вважаю , що ці випускники більше постраждали від карантинів, ніж минуло річні, то буде правильним таке рішення.!
слава олігархам
Так давайте вже ДПА відмініть повністю! А для чого воно? Як ви думайте дивитися в очі випускникам 2022 року? Про які ризики від тепер можна говорити? Чому депутати не говорили про ризи коли учні ходили до шкіл при 15 000 хворих? Лишіть вже цю гру на люди. Прийміть закон і вньому напишіть. Діти депутатів нагороджуються золотими і срібними медалями не залежно від успішності на ЗНО. Не ламайте те, що напрацьовано роками. Ламать не строить. Треба відмітити, що цього року учні 11 класу мали дуже багато часу підготуватися до ЗНО. І їм ніхто не забороняв групами відвідувати школи з метою підготовки. Підстав для відміни не має. Зате є особисті інтереси.
Мама випускників
Для слава олігархам: Напевно, Вашої дитини немає серед випускників цього року, бо тоді б Ви знали, за яких умов доводиться 11-класникам готуватися до ЗНО. Згадати хоча б дистанційне навчання весною. Дітям фактично довелося самостійно опрацьовувати матеріал протягом 3 місяців (зокрема й профільний рівень математики). Чи кожному це було під силу? (Минулорічні випускники до того часу, коли почався карантин, уже фактично опрацювали весь навчальний матеріал, їм залишилося лише повтрювати). У цьому навчальному році теж багато класів було на дистанційному навчанні. І ще не відомо, що буде далі!!! Чим цьогорічні випускники гірші від минулорічних, яким відмінили ДПА? Тоді й рівень захворювання був нижчий, і часу на підготовку було більше. Цьогорічним випускникам і так не пощастило. І профільний рівень із математики, і завдання з української мови складніші. Та й кількість предметів для ДПА збільшилося. Чи потрібно це все в час пандемії? Скасування ДПА дозволить школам у травні завершити цей складний !!! навчальний рік та на початку червня видати атестати, не розтягнути його, як це було в минулому році. Прикро, що багатьох не цікавить здоров’я випускників. Чужих же дітей не шкода!!! Невже від того, що скасується ДПА, хтось щось втратить? Сподіваюся на здоровий глузд депутатів.
Коментувати
Анонім
Якщо дитина навчається в коледжі чи впу то для чого здавати дпа чи зно?Хто хоче далі у вищий навчальний заклад то здає зно а так навіщо наражати на небезпеку?Здоров’я наших дітей на даний час на першому місці!
Світлана
Для Анонім: Ще крім того, економія бюджетних коштів. Бо минулого року прийняли зміни дуже пізно, багато тих хто був зареєстрований не пішов, в результаті аудиторії заповнені на половину! Скільки грошей було витрачено даремно.
Наталя
У мене дитина навчається у коледжі на другому курсі у них в основному предмети по спеціальності, вона вчиться на медсестру, тому я думаю що краще відмінити ЗНО для таких учнів нехай краще вчать предмети які потрібно, а не готуватися до ЗНО
Матуся
Моя дитина також навчається у коледжі на 2 курсі спеціальність " Комерційна діяльність". Більше навчальних годин кинуто на предмети за спеціальністю, навантаження суворе, часу на підготовку до ЗНО дуже мало. Навіщо тим дітям, які вже навчаються в таких закладах здавати ці тести, адже вони вже здобувають професію! -Чому наша держава не потурбувалась про сільських учнів, коли просто закрили 10-11 класи, повідомивши про це у травні. Батьки повинні були в екстреному темпі обирати навчальний заклад для дітей. Найближча школа з 10-11 класом знаходиться за 20 км від нашого села, підвозу дітей туди не надавали, тому й діти обрали заклади, де вони зможуть одразу отримувати спеціальність
Коментувати