Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ірина
Про яку відмову ЗНО може бути мова.??? Ви що ??? Це пряма дорога д о корупції. Україна і так в ній вже потонула (((.
Ганна
Для Ірина: До речі, скасування ДПА також є дорогою до корупції; бо коли ЗНО не впливало на медалі, то в деяких школах батьки давали хабар, щоб їхнім дітям дали ці нагороди.
Коментувати
Коля
Зробити ДПА і ЗНО опціональними, тобто діти за бажанням будуть здавати екзамени, ДПА і ЗНО обов’язкове з математики відмінити повністю, так як це не є правильним. Багато учнів хочуть поступити в гуманітарні вищі навчальні заклади, де їм не потрібні поглиблені знання з математики (які навіть присутні в рівні стандарту).
Кірюха
Для Коля: з іншої сторони математику теж необхідно знати, навіть гуманітаріям.
Федор Гончаров
Для Кірюха: после 9-го класса все сдавали ДПА по математике. Считаю, что базовыми знаниями овладели все гуманитарии.
Коментувати
Мама першокурсника
А в чому винні діти минулого року? Що,ситуація була краще?Всі все здавали і нас...ть було на весняний карантин,на дітей,на Ковід. Я ЗНО з англ. при t +28,31запам’ятаю на все життя
Марія
Для Мама першокурсника: І що? Я взагалі на ЗНО з математики простудилася, бо тоді була злива. Тому на ЗНО з української мови я приїхала хворою, але склала його на 194 бали.
Коментувати
Ольга
Я вчитель математики і теж за, щоб відмінили ДПА, але ні в якому разі ЗНО, бо розумні діти, яких є чимало, мають реальні шанси вступати у престижні ВУЗИ.ї
Денис
Для Ольга: Я з Вами погоджуюся, але ті діти, що залишаються у школа на 10 клас і нікуди не вступають можуть не писати, ті, що вступають нехай пишуть. Я вважаю, що у кожний учень має мати вибір: складати чи ні.
Коментувати
Наталія
В мене дитина вчиться , на право в приватному колиджі . Закінчила 1 курс , за другий курс ми не платили ,так як дитина хвилюється що не здась ЗНО. Що нам тепер робити рік втраченно кошти теж , для чого здавати це ЗНО. Вчиться на право. Пішла після 9 кл. І через математику виходить кидати навчання. Дитина не на бухгалтера вчиться чи банкіра бред просто . Ломаєте психіку дітей , для чого. Скасуйте ЗНО для техніків , согласна якщо дитина вчиться в інституті так може і потрібно буде. Ви не даєте получити середню спіціальніст даже. Одумайтеся будь ласка.
Галина
Для Наталія: при вступі Ви мали знати, що відрахують у випадку незданого зно. Таж дарма витрачені кошти лише яерез Вашу дурість. Навіщо було йти на платне навчання. Якщо не вдалось вступити на бюджет, можна було або повернутись в школу або йти в пту. Психіку дитині ламаєте Ви, бо робите її по перше бовдуром (зно ще не здавали але впевнені, що не здость), по друге дорікаєте витраченими через Вашу ж дурість грошима (навіть якщо не прямим текстом). Одумайтесь самі. Нехай здає дпа, отримає в будь-якому випадку атестат, а тоді будете бачити. Зараз вступ до коледжів без зно, бо їх вивели з системи вищої освіти. Іі курс навчається ще на молодших спеціалістів, а І - на фахових молодших бакалаврів, а це передвища освіта
Коментувати
Світлана
Відмінити ДПА з математики! Достатньо обов’язкового ДПА з української мови . Для вступу абітурієнт обирає предмети і здає ЗНО.
Емма
Для Світлана: згідна
Коментувати
Ян
Вища освіта не є обов’язковою. Навіщо нам магістри і бакалаври, на технічних і педагогічних спеціальностях реально знають математику на рівні 6-7 класів: дроби не вміють додати, відсотки не вміють правильно порахувати. Краще гроші платників витратити на тих, хто на ЗНО реально набирає більше 180 балів із 200. В іншому випадку батьки, якщо хочуть, нехай самостійно фінансують навчання своїх дітей на рівні не меншому ніж держава, в тому числі в приватних закладах. Від дешевої освіти більше шкоди, ніж користі.
Мама
Выпускникам 11 го класса действительно тяжело, как никогда, т. к карантин длится уже уже второй учебный год. Нужно отметить в этом году ДПА.
Мати 11 кл
Я мати учениці 11 класу. Дитина плаче з тої математики. Нвіщо так мучити цих дітей коли не всім потрібно вона. Та ще й цей карантин. Відмінтть ДПА та математику. ПРОШУ від імені дітнй 11 класу
Инна
Влада подумайте!!!! ДІТИ сиділи в карантин не з власної волі що за ДПА з матнматики . ПОДУМАЙТЕ!!!
Оксана
На мою думку, ДПА потрібно відмінити. Як ви думайте на рахунок математики, діти сиділи в карантині і математика такий об’єкт що не всім дано. ПРОШУ подумайте про цих дітей випускників.
Марія
Для Оксана: Є два рівні ЗНО з математики — базовий і профільний. Випускники можуть складати базовий рівень, який є зовсім простим. Крім того, я також не маю здібностей до математики, але склала ЗНО з неї на 173 бали (10 за ДПА), хоча в нас із цього предмета часто мінялися вчителі (двоє — тільки вчило; три — і вчили, і були на заміні; чотири — лише були на заміні). Я навіть планувала сама готуватися до ЗНО з математики, але мене все ж таки вмовили піти на репетиторство. P. S. І Ви думаєте, що мені було легко? Є випускники, які не мають здібності хоча б до гуманітарних наук, хоча їм важко даються точні. А я — лише невинне втілення бездарності та педантизму, що не знайшов відгуку в жорстоких серцях! Моя історія про недооцінені старання — найсумніша у світі!
Коментувати
Наталія
На мою думку,ДПА і ЗНО потрібно відмінити! Довгий час діти сиділи на карантині і належним чином не мали змоги підготуватися.
Влад
Для Наталія: і відмінити вступ 2021, це буде логічно, а в наступному році діти підготуються і складуть ЗНО і тоді їм і вступ дозволити.
Мама
ЗНО ні в якому разі скасовувати не потрібно, але ДПА в цьогорічних умовах просто необхідно. До того ж для всіх випускників, ні в якому разі не ділити дітей. Яка різниця, будуть вони складати ЗНО чи ні. Ті випускники, які будуть вступати до ВНЗ, складуть ЗНО, але не з 4-х, а з 3-х предметів, яких їм вистачить для вступу. І не варто його прив’язувати до школи. Дуже прикро, шановний Владе, що для Вас амбіції дорожчі за здоров’я дітей. Думаю, якби Ви були цьогорічним випускником, то мали б інший погляд на це питання.
Марія
Йдеться не про амбіції, а про справедливе оцінювання знань!!!
Коментувати
олена
ДУРДОМ, для чого тоді зараз у школах ведеться робота з реєстрації учнів на ДПА, якщо планують відмінити це та реєструвати їх лише на ЗНО, хіба не можна вирішити раз та назавжди, і дійсно, хіба ці діти не вчилися 11 років до цього часу, як бездарно і по дурному в нашій країні багавто що проводиться
Ирина
ДПА нужно отменить. Из-за карантина, локдауна дети не подготовлены вообще, особенно математика. Учителя отстраняются готовить детей к экзаменам. Проблемы перекладывают на родителей и детей.
Влад
Для Ирина: Діти 11 років вчилися, щоб здати екзамен. Чи вони просто штани в школі протирали?
Марина
9* ДПА в 9 классе сдаётся
Влад
Для Марина: в 11 класі також здається ДПА для оцінки в атестат і ЗНО для вступу!
Коментувати
Беата
Я б бажала щоб ЗНО назавжди відмінили. А випускники в своїх школах знову б здавали ті контрольні з предметів, які їм дійсно потрібні.
Dmytro
Для Беата: дійсно, нащо ЗНО, якщо можна дати хабар
Ірина
Точно
Коментувати
Мария
Надеюсь, что ДПА отменят, а то уже устали и сил готовиться самим-НЕТ! Учителя не хотят помогать((
Марія
Для Мария: До чого тут те, що вчителі не хочуть допомагати?! Я до ЗНО з української мови та історії готувалася сама попри надзвичайно низькі пізнавальні можливості!!! Лише на репетиторство з математики я ледве погодилася піти, бо в нас із цього предмета часто мінялися вчителі (двоє — тільки вчило; три — і вчили, і були на заміні; чотири — лише були на заміні).
Коментувати
Анна
Чи є доказова статистика про кількість захворювань, які виникли внаслідок участі у ЗНО у 2020?
Мама
Для Анна: А Ви були б раді почути, що діти захворіли під час складання ЗНО? Читаю Ваш коментар і дивуюся. Невже потрібно випробовувати долю, а не запобігти хворобі?
Галя
Але ж діти і так ходять до школи.Чим ризики менші , нід під час здачі ЗНО? Ви шо жартуєте? Відмінити ЗНО ? Говорю як мама диини, яка хоче щоб дитина поступала у ВУЗ по заслужених балах.
Мама
Мова йде про відміну ДПА, а не ЗНО. А це значить, що можна здати на один предмет меше та отримати атестат уже на початку червня, а не чекати початку липня. Ми не знаємо, яка далі буде ситуація. Краще завчасно все продумати, щоб діти знали, до що на них очікує. Не так, як це було в минулому навчальному році, коли все вирішувалося на ходу. ЗНО розтягнулося до кінця липня. В результаті вступна компанія затягнулася аж до жовтня, першокурсники не змогли вчасно розпочати навчання. Я за відміну ДПА, а не ЗНО!!!
Коментувати
Черноус Галина Ивановна
Я вважаю, що випусники пту та коледжів повинні здавати зно тільки , якщо планує вступати у виші.
Галина
Для Черноус Галина Ивановна: вони здають не зно, а дпа. для отримання спідоцтва про повну середню освіту
Мама
У минулому начальному році діти отримали свідоцтва без ДПА. У свідоцтвах було зазначено, що вони звільнені від ДПА. І все. Їхні свідоцтва мають таку ж юридичну силу, як і в тих дітей, які складали ДПА. Якщо учні 11 класів та випускники коледжів не будуть складати ДПА, то на ЗНО піде набагато менше дітей, а це й менше ризиків. І добре, що це питання вирішили розглянути хоча б у березні. В ідеалі це потрібно було зробити до того, як почнеться реєстрація. Але ясність на початку березня - це краще, ніж не знаєш, що очікувати в червні.
Коментувати
Юлія 11 клас
Я випускниця 11 класу, вважаю, що ЗНО з метематики не повинно бути обовязковим... Мені для вступу не потрібна математика, але через те, що я повинна здавати обовязковим математику, не всі дано розуміти математику, чому я маю здавати математику обовзкова, якщо вона мені не потрібна для вступу, кому треба математику нехай здає....!!! Тому я прошу, щоб відмінили обовязкову математику!
Влад
Для Юлія 11 клас: ЗНО з математики і не є обов’язковим. Обов’ язковий є ДПА. Це такий випускний екзамен)
Влад
Для Юлія 11 клас: ну Ви ж якось контрольні з математики писали? Щось розуміли? От і ДПА напишите, щоб отримати оцінку в атестат.
Людмила
Для Юлія 11 клас: Судячи з грамотності написаного посту то і з мови у тебе не дуже
Коментувати
Учениця 11 класу
Ми учні 11 класу,просимо вас дуже щоб ви почули нас. Мені також математика не потрібна для вступу. Здоров’я вже підводить виснажені дуже. Просимо вас дуже.
Влад
Для Учениця 11 класу: цікаво, як же раніше всі діти здавали математику екзамен в школі у випускному класі і ніхто не нив?
Мама
Для Влада)) Пройди цей шлях теперішніх дітей. Побачимо як заниєш ти. Діти які вчаться то здоров’я вже здає, маю на увазі своїх дітей. Якщо ти не знаєш нічого то краще не коментуй.
Влад
Для Мама: чому ти думаєш, що я не знаю? Мої діти теж здавали ЗНО, це вже пройдений шлях моїх дітей, а твої його ще не пройшли. Доречі, ЗНО онлайн проходив теж. Що і тобі бажаю, перевірити свої знання.
Коментувати