Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Оксана
Доброго вечора.Якщо при реєстрації вибрали з математики рівень стандарт,а тепер дізнались,що потрібне ЗНО,а не ДПА,то до вишу не вступить дитина? Чи можливо змінити на ЗНО?
Влад
Для Оксана: Ваша дитина відмічала, що їй потрібні результати в балах від 100 до 200 крім того, що відмічено було рівень стандарт?
Оксана
Ні,не відмічав. Відмітив в балах від 1-12.Шкода,що на момент реєстрації не має повної інформації і можливості змінити предмети ЗНО. Діти губляться і втрачають рік.
Влад
Інформації предостатньо, існують телеграм чати по вступу, ФБ, цей же сайт, де Ви пишете, і вчителі повинні були теж пояснити. Нажать з ДПА він не зможе подати заяви до ЗВО.
Коментувати
Марія
Доброго вечора. Чи можливо якось додоти до ЗНО укр. Літерату, якщо подано заявку лише на укр . Мову? Можливо заява чи ще щось?
Олександр
Добрий день. Я здаю Історію рівня стандарту але при вступі Історія треба поглибленого рівня! Чи можу я подати заявку на вступ на факультет якщо у мене стоїть рівень стандарту а не поглиблений? І як це може впливати на результат по 200-бальній шкалі (тобто не будуть занижати бали)?
Ольга
Для Олександр: які ще рівні в історії? Для вступу треба ЗНО, воно не має рівнів. Де Ви таке прочитали. Що з історіі, треба саме поглиблений рівень для вступу, просто цікаво.
Коментувати
Оксана
Як зарееструватися для іноземної мови,для вступу до магістратури? Коли можна до вступу до магістратури? Чи є якась інформація коли це можна зробити? Чкісь дати,числа
Влад
Для Оксана: на сьому сайті є вкладка "магістр". Там читайте.
Коментувати
Maks324
Я вивчав математику на рівні стандарту. І при вступі вона мені потрібна , у бланку зно в мене пише рівень стандарту. Я з цим рівнем зможу поступити до університету якщо там математика обовязкова ( з любим рівнем)
Влад
Для Maks324: якщо при реєстрації Ви вказали,, що Вам потрібен результат в 200 бальній системі і виконаєте всі завдання тестового зошиту ЗНО, то зможете подати сертифікат для вступу. Якщо не вказали, то результат піде тільки як ДПА в атестат. І подати до ЗВО заяву не зможете.
Коментувати
Яна
Я правильно зрозуміла ,що математика є обов’язковим предметом ЗНО в не залежності ботрібна вона для вступу чи ні?
Влад
Для Яна: Обов"язкове не ЗНО, а ДПА з математики
Коментувати
Ярослав Антоняк
Уточнення. ВСІ учні отримають на ЗНО з математики зошит з 34 завданнями. Роблять що знають. Всі отримають оцінку з ДПА. Бажаючі (при реєстрації) ще отримають сертифікат з ЗНО. ТАК???
Денис
Добрий день, я складав зно в минулому році у мене там одна серія паспорту а при вступу буде інша серія, потрібно щось додатково заповнювати чи що робити? Дякую
Ніна
Для Денис: Візьміть мабуть довідку щодо заміни паспорту. Часу у Вас досталь. Цю довідку надасте при подачі документів.
Коментувати
Олег
Добрий день . У мене питання : чи можуть на ЗНО з математики бути завдання , для розв’язання яких потрібні формули , яких немає у додаткових матеріалах . Наприклад , з тригонометрії ? Дякую!
Світлана
Для Олег: Звичайно!!!
Коментувати
Тетяна
Можно ли ЗНО по математике и другим предметам сдавать на русском языке ? .
Ніна
Для Тетяна: Для Денис: Да, конечно! При регистрации, когда ставите галочку напротив выбираемого предмета появляется окошко с предложенными языками перевода - русский, крымскотатарский, румынский, венгерский, польский. Выбирайте! Нельзя изменить язык только для теста с укр.мови и иностранных языков.
Коментувати
Роман
Здравствуйте. При регистрации на ЗНО выбрал Украинский язык и литературу.После узнал что мне нужен только Украинский язык.Надо ли вносить изменения или оставлять Украинский язык и литература и при тесте сдавать только Украинский. Спасибо
Влад
Для Роман: укр мову і літ можна подавати туди, де потрібна тільки мова
Коментувати
Володимир
Доброго дня. підкажіть будь-ласка для вступу на економічні спеціальності треба здавати українську мову чи мову і літературу?
Влад
Для Володимир: мову і літературу
Коментувати
Таїсія
Доброго дня. Чи можна четвертим предметом ЗНО обрати предмет, якого не було у навчальній програмі і який не викладався в школі, тобто предмет, який учень опанував самостійно? Зокрема - французька мова.
Галина
Для Таїсія: ні. його можна обрати 5-м предметом. 4-й враховується як дпа, а атестація проводиться лише з предметів, які вивчались в школі
Ніна
Таїсія, ось Вам відповіла Галина, але невірно нажаль. Французька мова входить до переліку "іноземні мови". Обирайте її будь-ласка, якщо бажає дитина. Але зауважте, що дитина може йти на ЗНО лише з однієї іноземної мови. Успіхів :)
Ірина
Якщо дитина зареєструвалась на ЗНО з математики профільний рівень. А виявилось що математика не потрібна для вступу. Якщо погано здасть ЗНО, чи спортить це атестат?
Коментувати
Олександр
Все одно не зрозуміло, як будуть враховуватись результати різних рівнів під час вступу (для математики і іноземної: "профільний" і "стандарт"). Для ДПА зрозуміло. А так виходить що при вступі 200 балів "стандарту" матимуть таку ж вагу що і 200 балів "профільного"?
Влад
Для Олександр: рівнів для вступу не існує. Це для ДПА і оцінки в атестат. Для вступу Ви подаєте ЗНО. А ВНЗ однаково, за яким рівнем у Вас було ДПА. Їх цікавить ЗНО з балами. Без різниці стандарт чи профіль Ви вивчали в школі. Для ЗНО повинні бути виконані всі завдання.
Олександр
Тобто, для непрофільних класів, виконавши тільки рівень "стандарт" учень отримує 12 балів в атестат, а для ЗНО, умовно кажучі, він більше 180 балів отримати не зможе. Отже, якщо потрібно більше балів ЗНО треба проходити усі тестові завдання ("профільний"). От тепер, схоже, зрозуміло ;)
Ніна
Олександр, невірно Ви зрозуміли пояснення. ЗНО з математики має 34 завдання. Правильно виконані вони дають 200 балів (там більш складно це зясовується, але умовно будемо вважати, що саме так). Отже 34 завдання = 200 балів. Це для всіх - і тих, хто здає стандартний рівень, і для тих, хто складає профільний. А ось ДПА (оцінка, щоб закінчити школу) дещо відрізняється: якщо профіл.рівень, то дитині ті ж 34 завдання оцінять ще по 12 бальній шкалі, якщо ж станд.рівень, то із цих 34 завдань лише 28 оцінять на 12 балів. Якщо ще простіше - ті, хто складають профільний рівень, мають виконати на 6 завдань більше, щоб отримати 12 балів по ДПА. А ось ЗНО для цих діток абсолютно однакове. І вони обидва зможуть отримати 200 максимум. Зрозуміли?
Коментувати
Наталия
Здравствуйте. Я выпускник прошлых лет, хотела бы сдать в этом году ЗНО. Живу в другой стране, есть возможность сдачи ЗНО онлайн? Спасибо
Влад
Для Наталия: ні
Коментувати
Юлія
добоий день.скажіть , будь ласка, для чого усім здавати математику як обовязковий предмет? не всі мають математичний склад розуму. для чого лікарю знати тригонометрію? дякую.
Олександра
Доброго дня, підкажіть будь ласка, чи не виникне у мене ніяких проблем при поданні документів у різні ВНЗ, якщо на спеціальність 291 (Міжнародні відносини) третім предметом я оберу географію? Адже до змін в переліку предметів потрібних для певної спеціальності, всі ВУЗи здебільшого вимагали тільки ЗНО з історії. Дякую!
Влад
Для Олександра: На цю спеціальність в 2021 році третім предметом можна подавати Історію, іноземну, фізику, географію, біологію, хімію. Чому у Вас виникають тоді питання з географією, якщо вона є в переліку?
Ніна
Олександро, це спеціальність з шаленим прохідним балом на бюджет. В минолумо році це було 195 балів. Отже, якщо такого конкурсного балу не досягнете, обирайте ще якусь спеціальність про запас. Бо навіть з конкурсним балом 189-192 можна не отримати бюджет, якщо всі 5 пріоритетів поставити саме на Міжнародні відносини.
Коментувати
Фан
Вступ на медичні спеціальності за ЗНО або іспитами: https://www.facebook.com/193482491223374/posts/860207134550903/
Тетяна
Доброго дня, підкажіть будь ласка правила вступу після закінчення медколеджу, чи потрібно здавати ЗНО, з яких предметів? Дякую.
Влад
Для Тетяна: вступ куди? На яку спеціальність, яку вивчали? Все це є на сайтах ВНЗ по спеціальностям
Коментувати
1423
Здравствуйте. Скажите пожалуйста, можно ли сдавать и историю, и английский язык?
Ivan Petrichenko
Для 1423: Да, конечно можно.
Коментувати