Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Татьяна
Доброго дня. Скажіть, будь ласка, де можна взнати яке ЗНО треба здавати: українську мову чи українську мову та літературу. Заздалегідь дякую.
Галина
Для Татьяна: В затверджених МОН умовах вступу. Вони будуть прийняті вже цього місяця
Учасник
Мабуть, швидше всього, не в умовах вступу, а в правилах прийому до конкретного Закладу вищої освіти, розроблених, звичайно, на основі умов.
Галина
Для Учасник: ні. в правилах конкретого вишу на бюджет буде те, що прописано в затверджених МОН умовах (а якщо подаєш на бюже, то автоматично і на контракт потрапляє заява), а відмінності будуть лише на контракт (це якщо точно знаєш, що ті предмети, які треба на бюджет не здаси, а дуже хочеться за гроші вчитись). І ще виші опублікують лише у грудні січні, а МОН вже в жовтні
Коментувати
Yana Ovchar
Якщо отримала ПЗСО в 2016 році, в атестаті ДПА з мови, англ і математики, то цьогоріч можу не здавати математику, якщо її немає в переліку предметів ЗНО для вступу в обраний виш?
Галина
Для Yana Ovchar: Ви ж не здаєте ДПА!
Коментувати
Неудачник
Черт! Жаль, что я в 2020 году сдавал ЗНО с этой богомерзкой украинской литературой. Без неё у меня был бы намного больше балов. Повезло вам, современные школьники, что у вас есть выбор не учить писанину бездарей-алкашей, которыми по ошибке украинские филологи называют писателями.
Учасник
Для Неудачник: Ти не тільки невдаха, ти просто тупий козломордомокшанський імбецил! Алкашів серед мокшанських писателів було в рази більше
Потапенко
Для Неудачник: там не только алкаши, там наркоманы это писали, по другому не скажешь.
Коментувати
Lord
Я же правильно понимаю, что у тех кто сдал ЗНО в 2020 году, будут действовать сертификаты и для поступления в 2021? Заранее спасибо.
Андрій
Чи можна буде використати сертифікат ЗНО 2020 з укр мови і літератури для вступу в 2021 на філологічний напрямок?
Олена
Доброго дня! НЕ ЗРОЗУМІЛА...Кожен зареєстрований учасник матиме право скласти тести щонайбільше з 5 навчальних предметів з наступного переліку: українська мова; українська мова і література; історія України; біологія; ге... ографія; фізика; хімі... я; англійська... мова; іспанська мова; німецька мова; французька мова. МАТЕМАТИКА ВІДСУТНЯ ?? ЧОМУ??? ПОЯСНІТЬ
Геннадій
Для Олена: вона відсутня, тому що обов’язкова
Yana Ovchar
Мова та література теж обов’язкова, тим не менше вони зазначені.
Татьяна
Абітурієнт сам вибирає що здавати: українську мову чи українську мову та літературу. Тому вони зазначені. А математика обов’язково, тому немає у списку.
Коментувати