Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Daria
Доброго дня. Підкажіть будь ласка я закінчую медичний коледж у цьому році й мені необхідно складати дпа у формі зно. Моє дпа буде стосуватися тем 20-21 ст чи всього курсу з історії України?
Галина
Для Daria: Яке ДПА при закінченні коледжу? ДПА здавали на ІІ курсі.
Коментувати
Белоус Алёна
Доброго дня! Скажіть будь ласка чи можуть учні 9 класу здавати дпа третій предмет на вибір, тобто наприклад 2 учні анг.мову 3 учні біологію. І т далі
Денис
Добрий вечір, я хотів би дізнатися, здають учні 9 класу, в цьому році ЗНО, чи все-таки як завжди залишається ДПА?)
Микола
Добрий вечір,якщо обраний 4 предмет не встановлюється як бал ЗНО , а тільки за ДПА,то якщо він не набрав поріг ,чи буде видан атестат? Та можливість вступу за 3 ЗНО
Влад
Для Микола: буде виданий атестат,і можливість вступу теж буде
Коментувати
Дмитро
Навчаюсь на другому курсі коледжу, здаю ДПА у формі ЗНО з математики, рівень стандарт. Який є мінімальний прохідний бал для того, щоб продовжити вчитися в коледжі, і чи можливий потім вступ до ЗВО?
Галина
Для Дмитро: 100 балів за 200-бальною шкалою
Дмитро
Я не планую вступати до ЗВО, де потрібна для вступу математика. Згідно з відомою мені інформацією, якщо я не збираюсь використовувати математику для вступу, я можу не отримувати результат ЗНО за 200-бальною шкалою, а можу отримати тільки результат ДПА за шкалою 1-12 рівня стандарту. Нібито прохідний бал - 4. На скільки питань мені потрібно дати правильну відповідь, щоб отримати 4 бали?
Swjatoslaw Matwijchuk
Для Дмитро: Результат з математики буде залежати від порогового балу, котрий встановить відповідна коміісія УЦОЯО після проведення екзамену. За минулорічними 2020 р. результатами ЗНО вам потрібно було набрати мінімум 12 тестових балів, щоб отримати 4 з ДПА і продовжити навчання у коледжі. Зауважу, що результат з ДПА не дає підстав для вступу у ЗВО. Для цього слід зареєструватися на ЗНО з математики на профільний рівень, оскільки у більшості закладів другим або третім предметом є математика. Бажаю вам успіхів у складанні ЗНО і з математики також!
Коментувати
Макс Наум
Я зареєструвався на сайті реєстрації зно, але в мене є сертифікат за 2019 рік, якщо я не відправлю документи, мій сертифікат за 2019 рік буде діяти при вступі у ВНЗ?
Влад
Для Макс Наум: буде діяти
Коментувати
Вікторія
Добрий день! Скажіть, чи можна здавати укр.мову і літературу, математику, англійську і німецьку? Чула інформацію, що дві іноземні не можна(
Роксолана
Доброго дня!Скажіть,будь ласка,якщо я вже навчаюсь у ВНЗ,минулого року складала ЗНО з укр.мови,історії України та англійської мови ,то що потрібно складати мені цьогоріч для вступу до іншого ВНЗ?
Галина
Для Роксолана: дивіться перелік предметів для вступу
Коментувати
Оксана
Мені для вступу за кордон потрібно мати результати ДПА за 11 клас. В нашій школі мене зареєстрували на зно, бо сказали що на ДПА не реєструють. Підскажіть чи це достовірно?
Ніна
Для Оксана: Все абсолютно вірно. Без ЗНО Ві не зможете закінчити школу, тому що ДПА - це частина ЗНО. При реєстрації Ви просто могли відмовитися від оцінювання роботи за 200 бальною шкалою.
Коментувати
Леся
Добрий вечір! Якщо для вступу потрібна тільки українська мова, а здано буде мова та література, чи буде враховуватися при вступі загальний результат, чи буде вираховуватися тільки українська мова? Дякую!
Ніна
Для Леся: Ну приймальна комісія нічого сама вираховувати не буде. За інформацією УЦОЯО тим, хто складе тест "укр.мова+література" буде надано оцінку за 200 бальною шкалою за цей тест, та ще додатково за окрему укр.мову. Як це буде виглядати - поки не знаю. Таке у нас вперше
Ніна
Для Леся: Леся, перевірте чи потрібна на бюджет на обрану Вами спеціальність укрмова+літра чи просто укр.мова. Тому що укр.мова без літератури не зможе "замінити" тест з укр.мови+літра. Перевірити це можна в документі Правила прийому до ВНЗ у 2021 році від 15,10,2020. Там зі стор. 68 починається додаток 4, в ньому спреціальності та необхідні предмети ЗНО. Ця табличка однакова для всієї України!!!! Успіхів :)
Коментувати
Дана
Добрий день. Для поступлення до вузу після коледжу студенти здають історію України субтест Xx-XXI стооіття чи тести за весь курс?
Ніна
Для Дана: Весь тест
Коментувати
Сергій
Добрий день, я буду здавати ЗНО в 2022 році. Буду брати математику, мову / літературу, англійську і фізику. Потрібно мені здавати ДПА з історії після 11, якщо вона мені при вступі не потрібно? А то вчителі кажуть, що все одно будеш здавати, потрібна вона тобі чи ні. Можна її не здавати як ЗНО та ДПА?
Влад
Для Сергій: які будуть правила на наступний рік, ще ніхто не знає. Зараз можна складати або англ, або історію. Якщо правила будуть такі ж, то історію можна не складати. Дивно, що примушують.
Коментувати
Віктор
Доброго дня. Копію біометричного паспорта робити лише першу сторінку, чи обидві. Дякую
Ніна
Для Віктор: Обидві
Коментувати
Ірина
Доброго дня. Якщо я після закінчення школи не планую поступати по Україні. Яке ДПА є обов’язковим для мене????
Влад
Для Ірина: ДПА для всих однакові. 4 предмети. Без різниці в Україні вчитися чи за кордоном. ДПА ВИ здаєте для випуску, а не для вступу
Ніна
Ірино! Ви маєете скласти: 1. укр.мова 2. математика 3. історія України або іноз.мова 4. На вибір: історія України, іноз.мова, хімія, фізика, географія, біологія,
Коментувати
ВАДИМ
Доброго дня. Скажіть будь ласка скільки балів із предметів які я здаю мені потрібно щоб отримати з них сертифікати. А здаю я Укр Мову, Літературу, Історію України, Математику, Географію.
Влад
Для ВАДИМ: 100
Ніна
Вадиме, сертифікат у Вас буде один. В ньому буде перелік обраних предметів і відмітка про проходження кожного теста (підпис, печтка, дата). А скільки Ви наберете балів на ньому не видно. Це вже на Вашій сторінці буде видно. Тобто, наприклад, якщо всі тести провалити, сертифікат у Вас все одно буде, але можливості вступити до університету, нажаль, не буде.
Коментувати
Аня
Доброго дня, виникло запитання, якщо для вступу мені достатньо 3 предмета, а обов’язковим є 4 предмета? Навіщо мені здавати 4 предмета?
Влад
Для Аня: для того, щоб отримати свідоцтво про освіту. Ви здаєте 4 ДПА для випуску, а 3 ЗНО для вступу
Ніна
Ще, перевірте обрану спеціальність. Третій предмет там йде на вибір. Тому Ви зможете обрати той, за яким отримаєте кращий результат.
Коментувати
Ніка
Добрий день! В мене тут виникло питання , можливо ви знаєте. Якщо я здаю мову і літературу ЗНО, але для вступу мені потрібна мова, чи зможу я поступити там , де потрібно тільки мову як для вступу ? Чи знаєте ви це точно?
Влад
Для Ніка: можете. Це точно
Ніна
Ніка! Це точно! Це прописано в правилах прийому до ВНЗ наприкінці додатку 4.Сторінка 87 здається
Коментувати
Женя
Доброго дня, скажіть, будь ласка, якщо я,наприклад, обрав 4 предмет в Формі ЗНО, але він не потрібен для вступу і так сталося що я не набрав "поріг" я отримаю атестат?
Влад
Для Женя: так.
Коментувати
Сергій
Доброго дня скажіть будь ласка чи може учень 10 класу скласти всі екзамени за 11клас і вступити до університету.
Олена
Для Сергій: ні, бо для вступу потрібна повна загальна середня освіта
Коментувати
ОЛЕНА
Якщо учень вивчав математику за рівнем стандарту і зареєструвався на ЗНО, то за яким рівнем буде йому зараховуватися ДПА? Бо деякі учні, які навчаються за рівнем стандарту реєструються на ЗНО щоб отримати більше часу на виконання завдань для ДПА, не збираючись виконувати завдання для ЗНО. Чи однакові завдання будуть?
Ніна
Для ОЛЕНА: Олено, Ви все сплутали. Якщо не виконувати завдання ЗНО, то вважайте, що Ви не виконуєте завдання з ДПА. Завдання ДПА= завдання ЗНО. Спробую пояснити. Якщо одна дитина вивчала станд. рівень математики, а друга дитина вивчала профільний, то завдання у них будуть однакові. Зошит однаковий!!!! Різниця ось у чому: ПЕРША ДИТИНА - час на тест 210 хвилин, завдань 34, саме ці 34 завдання оцінюються на 200 балів (це для вступу), а на ДПА з цих завдань якби відокремлять 28 завдань і оцінять їх ще по 12-бальній шкалі. Цей результат прийде в школу, саме його запишуть в "атестат". ДРУГА ДИТИНА - часс на тест 210 хвилин, завдань 34, саме ці 34 завдання оцінюються на 200 балів (це для вступу), і на ДПА цій дитини всі 34 завдання оцінять ще по 12-бальній шкалі. Цей результат прийде в школу, саме його запишуть в "атестат". Тобто ті, хто вивчав матем.на профільному рівні, для отримання 12 балів по ДПА мають виконати всі 34 завдання, а ті, хто вивчав на станд.рівні мають виконати 28 завдань.
Коментувати