Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Сашка
Доброго вечора Хочу дізнатися як що не ідеш поступати то потрібно здавати зно чи можна не здавати ??
Влад
Для Сашка: можна
Сашка
А вчителі кажуть що ЗНО обов’язково здавати (Що це такий закон України)
Влад
Хай покажуть той закон. Обов’язкове при випуску з школи ДПА, а не ЗНО. ДПА відмінили. Все
Коментувати
Юлія
Добрий день, хочу дізнатися чи іди мені на іспит з тих предметів, які я вибрала у формі ДПА, якщо я відмовилася від ДПА? І як дізнатися які предмети я вибрала у формі ДПА а які у формі ЗНО(тому що я забула) ? Допоможіть будь ласка!
Юлія
Для Юлія: іти*
Влад
Даааа. Ти вступати будеш в цьому році?
Коментувати
Наталія
Добрий день, чи можна скласти повноцінне ЗНО, якщо я зареєструвалася на ДПА у формі ЗНО. Дякую)
Влад
Для Наталія: ні.
Коментувати
Дарина
Добрий вечір! Якщо я реєструвалася на ДПА та на ЗНО, але при вступі результати ЗНО мені не потрібні, а ДПА відмінили, то чи варто складати ЗНО? Можливо, можна написати заяву до школи? Дякую.
Влад
Для Дарина: якщо Вам не потрібні для вступу результати ЗНО, навіщо Ви на них взагалі реєструвалися? Можна просто не йти на ЗНО. Атестат Вам і так видадуть
Володимир
Реєструвалися, бо було обов’язковим або історія , або іноземна на вибір , а для вступу у ВУЗ вони для багатьох не потрібні. Я так зрозумів що їх можна не здавати ?
Влад
Для Володимир: обов’язковим на вибір історія або іноземна - ДПА. А навіщо реєструватися на ЗНО, якщо воно не потрібне для вступу, я про це питаю. В ЗНО більше завдань. Можете не здавати
Коментувати
Аня
Якщо дпа відмінили,а учень планує вступати у вуз,чи потрібно здавати математику,для вузу її не треба
Влад
Для Аня: не потрібно. Ну відміли ж. Навіщо те саме питати.
Коментувати
Марія
Якщо я обрала зно з математики рівень стандарту , але в моєму листі пише встановлюється за 200 бальною шкалою і 12 бальною школою теж , то незважаючи на те , що дпа відмінили мені потрібно його здавати чи ні ? Дайте відповідь будь ласка , буду дуже вдячна !!
Влад
Для Марія: якщо математика потрібна для вступу, то треба складати ЗНО. А якщо не потрібна, то навіщо Ви реєструвалися на ЗНО, можна було скласти тільки ДПА
Марія
Тобто не зважаючи на те , що ДПА відмінили , я мушу здавати ЗНО тому , що в мене пише встановлюється за 200 бальною шкалою , так?
Влад
Я такого не писав. Якщо для вступу треба математика, то здаєте ЗНО, якщо не треба - не здаєте.
Коментувати
Богдан
А якщо пише,що географія встановлюється за шкалою 100-200 балів,то це ДПА чи ЗНО?
Ніна
Для Богдан: Це повноцінне ЗНО. З таким результатом можна вступати до ВНЗ
Коментувати
Богдан
Добрий день!В мене є питання,4-ий предмет щось вирішує? Я наприлад вибрав географію(у інформаційній картці пише,що встановлюється 100-200 балів,тобто рівень ЗНО),що буде якщо я не здам прохідний з географії(мене допустять до вступу?) П.с(мені географія не потрібна для вступу)
Якось так
Для Богдан: для вступу потрібно подати три (в окремих випадках два) ЗНО з певним балом. Решта предметів ЗНО і отримані за них бали виші не цікавлять. Якщо сьогодні звільнять від обов’язку ходити на ДПА, то сенсу йти на непотрібні для вступу предмети немає. Тим паче за умови слабкої підготовки до них.
Зоряна
Я зареєструвалася на зно з історії але передумала його здавати. В такому разі я можу просто не прийти і мені не поставлять двійку в атестат як оцінку за дпа з історії?
Влад
Для Богдан: яка двійка, якщо ДПА відмінили????
Коментувати
Діна
Доброго дня! Скажіть, будь ласка, чи буде ДПА у форматі ЗНО з математики 2021? Дякую! Усім міцного здоров’я:)
Андрій
Якщо я вступаю за кордон, до США, чи потрібно мені здавати ЗНО? Бо я чув, що оцінку ДПА (для ЗНО) відмінили для тих хто за кордон ?
Надія
Добрий день, скажітьбудь ласка, чи правда що цього року відмінили ДПА у формі ЗНО для студентів коледжу?
Олена
В мене дистанційне навчання вже другий рік, я навчаюсь в медичному коледжі і я за те, щоб ті діти, які не будуть йти вчитися у вищий навчальний заклад, не здавали ДПА у формі ЗНО, тому що і так багато екзаменів, а це й ще за ЗНО хвилюватись. По поточним оцінкам можна атестат получити. І ще раз повторюсь, я за те, щоб відмінили ДПА у формі ЗНО тим, хто не буде йти навчатися у вищий навчальний заклад.
Олександр
Доброго для я чув що ЗНО для 9 та 4 класів не будуть відіняти в цьому році.Це правда?
Влад
Для Олександр: нічого не зрозуміло. В 4 і 9 класі ЗНО немає. Є ДПА. В цьому році його відмінили для цих класів
Коментувати
Артем
Ребят, подскажите, пожалуйста! Если я не сдаю ЗНО по матеше, а только ДПА (т.е. не перевожу в 200 бал. систему ). То есть ли какой-то минимальный балл по математике на который я должен сдать? Если бы я сдавал ЗНО то это 124 балла вроде, и если я его не наберу, то моё ЗНО онулируют?
Галина
Для Артем: де Ви чули про 124 бали? Від тих хто здавав ЗНО 6 років тому? Вже давно немає такої системи. оцінку за ДПА Ви в будь-якому випадку отримаєте, просто від 1 до 12.
Коментувати
Іра
Де логіка? Відмінили ДПА учнів 4, 9 класу які завжди разом в одному класі контактують.!!! Учні ж 11 класу з’їдуться з різних шкіл та будуть в одних класах. Я цього не розумію...
Olga
Для Іра: У минулому році здавали ЗНО і проблем не було. То чому в цьому році мають бути? Тому що ти не вчилася і боїшся показати свої знання? Чи у татка багато грошей і сподіваєшся через хабар вступити?
Іра
Я взагалі то про ДПА , а не про ЗНО. В минулому році відмінили ДПА в 11 класі. Ви самі не розумієте про що пишете))))
Галина
Для Іра: А ДПА і щдають у форматі ЗНО. Ніяких окремих ДПА не існує
Коментувати
Алла
Будь-ласка підкажіть, учень закінчує 10клас, а хоче вступати в коледж якби після 9класу, що потрібно для цього і які сроки реєстрації
Влад
Для Алла: Для Іра: реєстрації на що? Після 9 класу вступають з свідоцтвом базової освіти і при вступі складають іспити.
Коментувати
Христина
Доброго вечора, кажуть що цього року ДПА для учнів 9,4 класів не буде, що до учнів, які хочуть поступати після 9 вони не будуть здавати ДПА а тільки вступні екзамени до коледжу?
Влад
Для Христина: так
Коментувати
Вікторія
Доброго дня.Підкажіть будь ласка чи Буде можливість вступу,якщо не скласти обов‘язкове ДПА з математики?
Влад
Для Вікторія: якщо не складете ДПА, то поставлять мінімальну оцінку в свідоцтво. Вступити можливо, якщо для вступу не потрібна математика і бали інших ЗНО будуть достатніми.
Коментувати
Сніжана
Доброго дня. Якщо я зареєструвалась на ЗНО з Історії України у формі ДПА чи буде проходити тестування, бо багато хто говорить що через те що скасовували ДПА то мені прийдеться здавати лише ті предмети які я вибрала у формі ЗНО (математику,  укр.мову,  хімію). Чи правда це?
Якось так
Для Сніжана: 1. ДПА у формі ЗНО, а не навпаки; 2. ДПА для 11 класів наразі не скасовано; 3. Якщо (коли) звільнять від ДПА випускників 2021 року, то Ви звичайно можете на нього піти (впевнений, що УЦОЯО не встигне Вас та інших таких учнів викреслити із списків). Минулого року після звільнення від обов’язкового ДПА, учням залишили ПРАВО його складати і записати оцінку в Свідоцтво. Потрібно було написати заяву в школу. Проте такі поодинокі учні отримували Свідоцтва з великим запізненням. Але чи є в цьому сенс??? І Ви ж розумієте, що якщо Ви віриішите прийти на це ДПА і навіть повністю його складете, то оцінку за 200 бальною шкалою не отримаєте?
Коментувати
Наталія
Якщо учень навчається за профільним рівнем (українська мова та література), чи обов’язково він після 11 класу має здавати ДПА у формі ЗНО "мова та література"?
Галина
Для Наталія: З чого Ви таке взяли? На ДПА йде лише мова. А мову і літературу здають на ЗНО ті, кому це потрібно для вступу. Немає з укр. мови рівнів
Коментувати