УЦОЯО просить не зволікати з поверненням коштів за пробне ЗНО

Спливає термін повернення коштів учасникам пробного ЗНО-2020, яке триватиме до 1 грудня 2020 року

УЦОЯО просить не зволікати з поверненням коштів за пробне ЗНО

Спливає термін повернення коштів учасникам пробного ЗНО-2020. Виплати триватимуть до 1 грудня 2020 року.

За інформацією УЦОЯО, станом на 5 жовтня кошти отримали 149 842 особи, тобто 68,5 % від загальної кількості зареєстрованих учасників.

Виплати повернених коштів здійснює АТ КБ «ПриватБанк», тому учаснику/учасниці пробного ЗНО-2020 потрібно мати картку ПриватБанку.

Для повернення грошей учаснику потрібно увійти на сервіс визначення результатів і перевірити актуальність заповненої інформації, зокрема, чи дійсний номер телефону, зазначений як основний під час реєстрації на пробне ЗНО-2020. Цей номер телефону має бути прив’язаний до картки ПриватБанку, власником якої є саме учасник/учасниця пробного ЗНО-2020. За потреби учаснику/учасниці пробного ЗНО-2020 слід внести зміни. Після внесення змін на сервісі визначення результатів учасник/учасниця зможе отримати кошти протягом двох тижнів.

Слід звернути увагу, що на сервісі визначення результатів має бути правильно зазначено прізвище, ім’я, по батькові учасника/учасниці, а також надано лише один номер мобільного телефону.

Якщо на сервісі визначення результатів показано, що учасник/учасниця вже отримав/отримала кошти, але він/вона не знає про грошові надходження, варто звернутися до будь-якого відділення ПриватБанку: найімовірніше, учасник/учасниця давно не користувався/не користувалася своєю карткою.

Усі зазначені дії можна буде виконати не пізніше 30 листопада 2020 року.

Освіта.ua
05.10.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Сергій
Мені так і не повернули кошти що мені робити і куда мені звернутися.допоможіть мені будьласка