Учасникам пробного ЗНО повернуто майже 33 млн грн

Станом на 1 вересня 2020 року кошти за пробне ЗНО повернули майже 133 тисячам учасників

Учасникам пробного ЗНО повернуто майже 33 млн грн

Станом на 1 вересня 2020 року Міністерство освіти і науки України спільно з АТ КБ «Приватбанк» повернули кошти за пробне ЗНО 132 тис. 318 учасникам. Про це повідомляє прес-служба Міністерства фінансів України.

Сума повернених коштів складає 32 млн 730 тис. грн, що становить 62,4% від загальної суми (52 млн 450 тис. грн).

Кошти виплачуються на безповоротній основі з Фонду боротьби з хворобою COVID-19 та її наслідками, які були спрямовані до АТ КБ «Приватбанк» для їх повернення 218 тис. 663 учасникам.

Проведення виплат буде відбуватися через відділення ПриватБанку до 1 грудня 2020 року.

ІНСТРУКЦІЯ З ПОВЕРНЕННЯ КОШТІВ

Освіта.ua
03.09.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
....
Мені повернули гроші вже давно, був не правильний номер (директора) я змінила його на свій, з часом зробила свою картку і мені через пів дня після цього прийшли гроші. Чому скаржитись все одно картку рано чи пізно довелось робити. Ну а так, умови буди названі, хочете повернути - виконайте умови.
Ира
Для ....: Убрали в кабинете функцию изменить номер моб....и либо ,что добавить . Тут люди спрашивают Как изменить номер. ....Кому обращаться ? Кому звонить ? Кто знает
Коментувати
Анна
Підкажіть, будь ласка, якщо я подала документи до ВНЗу ще у серпні, тепер треба чекати поки моя заява в ел.кабінеті буде змінено з "рекомендовано до зарахування" на "до наказу" ? Коли можна їхати до універу і заселятися у гуртожиток? Усі чекають 6 вересня.?!)) Раніше не буде підписаний договір з універом? На руки видали договір, підписаний тільки з нашої сторони.
Небайдужий
Для Анна: Навіщо тут писати -- це все одно, що на паркані! Дзвоніть в приймальну того універу, куди здали оригінали документів. Без оригіналів документів жоден універ вас не зарахує! Дограєтесь, що взагалі не вступите!
Коментувати
Владислава
Гроші отримали, чітко виконавши всі рекомендації .Нічого складного не було. Приємно, що таки повернули.
Людмила
Навіщо робити з мухи слона? Чому не можна повернути кошти туди, звідки вони надійшли??? Батько з своєї картки Приватбанку оплатив пробне ЗНО, зазначив при реєстрації кабінету пробного ЗНО свій номер телефону(той же , що і в Приватбанку), свою електронну адресу. І що тепер, - все переробляти на неповнолітню дитину??? Жах!!!
Софія
Для Людмила: то як отримували кошти оті 132 тисячі учасників?
Софія
Для Людмила: я, мабуть, подарувала свої гроші.
Коментувати
Каролина
Добрый вечер. Оплата проводилась ,через ПриватБанк с карты родителей и номер в кабинете указывался тоже одного из родителя . Вы пишите ,что можно зайди в кабинет и поменять номер на участника ЗНО ....Я много раз заходи в кабинет и эту функцию убрали добавить моб.тел.... Что мне теперь делать? Как смогут вернуть деньги, если указан моб.тел одного из родителя? Куда обращаться?
Софія
Підкажіть, будь ласка, як можна отримати кошти за пробне зно. Оплата проводилася батьками через ПриватБанк. У мене на той час не було карточки. Оформила її у червні? Буду вдячна за відповідь!
Eugene Costin
Для Софія: Ви чий номер телефону використовували для отримання коштів?
Софія
Батьки оплачували і свій номер використовували
Eugene Costin
Змініть номер на свій і тоді прийдуть кошти
Коментувати
Юрій
Сьогодні 3 вересня, а досих пір не виплатили гроші інструкторам + за роботу на ЗНО 2020!!! Що КМУ, МОсвіти не знає про це???
...
Для Юрій: вас никто не звал туда быть инструктором
Коментувати
Хтось
А що робити людям, котрі платили за пробне Ощадбанком?
Ощадбанк
Для Хтось: а вот не нужно было вестись на аферы подобного плана
Я
Немає різниці з якого банку ви оплачували) головне мати картку Привату.
Коментувати