ЗНО-2020: кількість 200-бальників зросла на 63%

447 учасників ЗНО набрали максимальний тестовий бал і отримали оцінку 200 балів

ЗНО-2020: кількість 200-бальників зросла на 63%

Цього року, порівнюючи з минулим роком, суттєво зросла кількість учасників зовнішнього оцінювання, які отримали максимальний результат.

Про це під час брифінгу щодо попередніх результатів ЗНО сказав в.о. міністра освіти і науки Сергій Шкарлет.

За його словами, кількість осіб, які набрали максимальний тестовий бал і отримали оцінку 200 балів цього року, — 447, це більше на 63%, ніж минулого.

«Найбільше «відмінників» із математики — 142 особи. На другому місці — англійська мова, 84. Кількість учасників, які отримали найвищий бал з фізики, — 60, тоді як минулоріч їх було лише 4», - зазначив Сергій Шкарлет.

Окрім того, один з учасників — учень звичайної сільської школи — набрав рекордну кількість балів із чотирьох предметів: українська мова і література — 200 балів, математика — 200 балів, англійська мова — 199 балів, фізика — 196 балів.

Освіта.ua
30.07.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Роман
Завдання з математики, фізики та англійської були легшими, ніж в минулому році. Аналіз результатів з усіх предметів показує недосконалість формування завдань, дуже великі тексти, що потребували часу на опрацювання. Ви проаналізуйте результати з української, географії, біології, хімії.
Віталій
Для Роман: Не можу не погодитись. Розв’язував минулорічні тести з фізики + пробне (і стабільно набирав 195+ навіть на найскладніших тестах). Очікував, що на ЗНО буде складніше. А вони виявились такими, що за три години без жодного поспіху я ДВІЧІ розв’язав ВСІ завдання, і ще 45 хвилин залишалось! Наслідок: я один із тих зазначених 447 випускників (!!!) і один із шістдесяти, що так написали фізику.
Коментувати
Елена
Не может быть такое кол-во 200-бальников. Думаю тесты слили в интернет.
Ололош
Для Елена: так и есть( увы.
людмила
ЗНО сдавали и репетиторы , результат нужно анализировать только по выпускникам школы !Не могут быть такие результаты по стране у школьников.
ЗНО - это казино
Ага, нашли крайних. https://focus.ua/opinion/ukraine/460407-pedagogicheskoe_zazerkale_pochemu_chinovniki_ot_obrazovaniia_otgovarivaiut_pedagogov_sdavat_vno?fbclid=IwAR0jyuwpo_vj6vqfF2MyvkyOZRKREl1paRKDvqubLEltkz1786vvS_4n0Sk
Коментувати
совесть
Тут окремі особистості вказують на дистанційну освіту, яка й допомогла цього року розумним дітям отримати високі бали на зно (в десятки разів збільшення 200-бальників з ПЕВНИХ предметів). Однак це не спрацювало з УСІХ предметів. Чому? Що скаже уцояо? Те, що годиться вмотивованим старшокласникам, зовсім не годиться початковій і основній школі! Люди, ви читаєте вікову психологію? Якщо ні, то хоч спостерігайте за своїми дітьми...
cos
А тепер постає питання-чи потрібно оптимізовувати сільські школи, коли діти набирають по 190-200 балів. Ще брешуть, що якість навчання гірша, ніж у місті.
Для cos:
Згаданий Шкарлетом учень навчався у школі селища міського типу Перегінське з населенням понад 12 тисяч.
гість
Пенсія суддів декілька десятків тисяч гривень. Брешуть що у нас маленькі пенсії
Коментувати
Батьки
Вміло організоване дистанційне навчання може приносити дуже високі результати. Але нажаль п’ята частина батьків його категорично не підтримує. У тих школах де учителі проводили онлайн уроки ніхто з учнів не відчував дефіцит спілкування. І знання нікуди не ділися. Натомість інші, хто навіть не думав починати дистанційно працювати б’ють себе п’ятками в груди і на всю країну кричуть, що падає рівень знань. Ви його спустили і він у вас падає. Треба було вчитися працювати по новому. Всі ці фрази могли бути маячнею. Але від результату ніхто нікуди не діниться. На 63% більше 200 бальнків. Таких випадковостей не буває.
читач
Для Батьки: Ви праві на 100%. Дистанційки бояться лише батьки та необізнані вчителі, які не хочуть адаптовуватись до новиих викликів. А ті діти, що вчаться, досягають навіть ще кращих знань, бо самі собі сплановують роботу.
Анонимус
Для читач: Полностью с вами согласен! Дистанционка - это самостоятельность, самоорганизация и самодисциплина. К сожаление, в нашей стране большое количество дегродов, которым это не под силу. Как и маленьких, так и взрослых. Для них это сложно: им нужен дрессировщик и пастух.
Коментувати
родители молодцы!
Ура! Слава карантину! Слава! Раз есть результат - можно продолжать обучение дома! Молодцы родители, хорошо сработали! Учителей теперь можно разогнать!
SmmrtmSdnss
Столько жалоб на маски, духоту и карантин, на сложные тесты, на то что задания не по программе и с ошибками, а оно вот как...
Невдоволений
Краще вони оті гроші, що витрачені на репетиторів витратили на оплату тієї освіти і не займали місця на бюджеті у середнього достатку дітей. Слава Богу, що серед цих відмінників багато саме репетиторів, а не дітей.
читач
Для Невдоволений: А ви ніколи не задумувались над тим, що можна підготуватись до ЗНО і без репетитора, якщо дитина хоче вчитися і вчиться!? Власне найвищі бали отримують учні середніх статків, які і вчаться без репетитора!
читач іди нахуй
До речі результат зно аж ніяк не можна вважати показником знань людини з будь якого предмету. Те, який результат отримаєте, залежить лиш від того, як ви зазубрили певні речі й підготувались до виконання саме тих тестів /b
Коментувати
совесть
Дивно. Таке шалене зростання кількості 200-бальників. Чи діти порозумніли так раптово (сумнівно).Чи тести такі вже легкі для розумників? (розробники тестів, агов?) Чи просто треба вже змінити команду укладачів тестів (дистанційна робота дуже спонукає до роботи ЗА МЕЖАМИ ДОЗВОЛЕНОГО... стільки спокус у формі франклінів!) І як це пояснить уцояо?
читач
Для совесть: І вам несоромно таке писати, краще б пораділи за наших дітей, за наше майбутнє.
Невдоволений
Для совесть: декілька років витрачати на оті тести, то звичайно, що вони будуть легкими. Однак це зовсім не означає гарне навчання в університеті і задоволення роботодавців.
совесть
Для читач: Дітям щиро зичу успіхів (і не лише 200-бальникам). Не пересмикуйте. Питання про таке в рази зростання 200-бальників з математики!, англійської! та фізики! не просто дивує, а лякає. Ну, перша пісенька про 200-бальників репетиторів вже озвучена (так ці ж завжди лізли в дитячі рейтинги, кожен рік). Яке поясненням таких проривів на надскладних предметах? Хіба що РІК МАТЕМАТИКИ так магічно вже подіяв!? Чому тоді такі низькі пороги "склав не склав" встановлено? Завжди є пояснення таким феноменам.
Коментувати