Визначено результати ЗНО з географії та хімії

Завершено обробку відповідей та визначено результати ЗНО абітурієнтів з двох предметів

Визначено результати ЗНО з географії та хімії

Українським центром оцінювання якості освіти оголошені результати зовнішнього оцінювання з двох тестових предметів — географії та хімії.

Напередодні експертною комісією були визначені порогові бали «склав/не склав» із зазначених предметів:

  • географія — 24 тестових бали;
  • хімія — 13 тестових балів.

Тестові роботи всіх учасників тестування розпізнані, ідентифіковані та перевірені. Результати тестування розміщені на інформаційних сторінках абітурієнтів.

Усі учасники, які подолали визначений експертами бар’єр, отримали рейтингову оцінку, що визначена за шкалою від 100 до 200 балів. Отриманий результат тестування учасники ЗНО зможуть використовувати під час вступної кампанії до закладів вищої освіти.

Оскільки результати зовнішнього оцінювання з вищезазначених предметів можуть бути враховані як державна підсумкова атестація за шкільний курс, Українським центром оцінювання якості освіти складено та затверджено окрему таблицю переведення тестових балів у шкалу 1-12 балів.

Учасники тестування можуть ознайомитись зі скан-копіями своїх бланків відповідей. Бланки відповідей розміщені на інформаційних сторінках учасників.

Також, у випадку сумнівів щодо об’єктивності визначених результатів, учасник тестування має право подати апеляційну заяву, надіславши її поштою на адресу Українського центру оцінювання якості освіти протягом 5 календарних днів з моменту оголошення результатів тестування.

Загальні результати тестів та таблиці переведення тестових балів у шкалу 100-200 балів та 1-12 балів:

Для отримання оперативної інформації про початок вступної кампанії приєднуйтесь до сторінок Вступна кампанія в Telegram або Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
29.07.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Олена
Завдання ЗНО з хімії складні, тому і шкала недосконала. З інших предметів завдання відповідають чітко шкільній програмі, з хімії - ні. Прикро, тому що і вчителі і діти відчувають приниження і неспокій. Деякі завдання, що оцінюються в 1 бал, потребують багато часу для виконання. Для розв’язування розрахункових задач потрібено використовувати калькулятор. Цікаво, якщо вчителі робили тест, скільки пішло часу на виконання і, чи ви набрали 200 балів? Поділіться.
Андрій
Так дійсно з хімії таблиця на користь учнів, чому ж так не сталося з таблицю географії. Для чого було давати надію учням коли вони визначали свої результати за попередніми даними 2019. Згідно яких 65 це ще була 10.
Ганьба шкалі з хімії
Для тих, хто кричав, що ЗНО з хімії складне. Ну і як бали з хімії? Про таку шкалу інші предмети і не мріяли. З математики на 12 балів допускається втратити лише 4 тестових бали, а з хімії 8 тестових балів! 8 помилок і 12 балів дарують.Ганьба! 12 балів - це бездоганний тест має бути, адже це 12 балів!!! А подивіться ще на цю шкалу з хімії. Для 10 балів достатньо 51 тестовий з 74. Це ж смішно!!! 24 тестових втрачай і 10 получай! А 10 - це ж вищий рівень! 24 помилки і вищий рівень? До чого котимося?
кара
Для Ганьба шкалі з хімії: а що ви тими 10-11-12 балами робитимете? Мірятиметеся один з одним? Головне - місце у рейтингу для вступу, а не бали в атестаті.
Коментувати
Охрана!Отмена
Проходной балл ЗНО-2020 на бюджет: пороговые баллы на контракт https://lawportal.com.ua/minimalnyiy-prohodnoy-ball-zno-budzet-kontrakt.html
t.me_LeSeAn_1970
Якщо Ви отримали результати, що не відповідають Вашим попереднім очікуванням, у Вас може скластися враження що "все пропало". Це не завжди так. Багато абітурієнтів та їх батьків втомлюються від хвилювань, завчасно опускають руки, збирають останні гроші (яких вистачить у кращому випадку на рік, а що потім?) і вирішують йти на контракт. Якщо гроші є, немає питань. Якщо шансів на бюджет дійсно немає, я можу це зрозуміти. Але! Закликаю всіх до кінця боротися за бюджет. У 2020 році отримати бюджетне місце можна за певних умов до 15 вересня (Умови прийому, розділ ХІІ, п.3). У 2019 році на спеціальність 161 "Хімічні технології та інженерія" мінімальний конкурсний бал для вступу на бюджет становив 149,9. Абітурієнтка з конкурсним балом ~138 була зарахована на контракт, через тиждень переведена на бюджет. В усіх базах за 2019 рік вона позначена, як зарахована на контракт, але ж навчається на бюджеті. А буває й так, що відповідні бюджетні місця залишаються вакантними. Не робіть помилок, думайте!
t.me_LeSeAn_1970
Таки не в усіх базах абітурієнти, зараховані на контракт, а потім переведені на бюджет, позначені як контрактники. На прикладах зрозуміти легше, тому ось посилання з підтвердженням того, що при прохідному балі 149,9 на бюджет були переведені 11 абітурієнтів (з 57, а це 20 %) з конкурсним балом від 149,838 до 111,219. Але всі вони мали таке право за умови, що не були рекомендовані на бюджет за жодною зі своїх заяв. Посилання: http://vstup.info/2019/104/i2019i104p537899.html
Коментувати