Поріг тесту ЗНО з хімії склав 13 тестових балів

Експертна комісія УЦОЯО встановила поріг «склав/не склав» для тесту зовнішнього оцінювання з хімії

Поріг тесту ЗНО з хімії склав 13 тестових балів

28 липня експертна комісія Українського центру оцінювання якості освіти встановила поріг «склав/не склав» для зовнішнього незалежного оцінювання з хімії, який у 2020 році дорівнюватиме 13 тестовим балам. Відповідне рішення було ухвалено під час засідання комісії.

Усі учасники тестування, результат яких дорівнює або є вищим за визначений поріг, матимуть можливість використати отримані результати під час участі у цьогорічній вступній кампанії до закладів вищої освіти.

Кількість учасників ЗНО, які не склали тест з хімії, складає 1 127 осіб, що дорівнює 10,15% від загальної кількості учасників тестування.

29 липня будуть оголошені результати, що отримані учасниками зовнішнього незалежного оцінювання з хімії, а також ухвалені таблиці відповідності тестових балів рейтинговій оцінці за шкалою 100-200 балів.

Як відомо, результати ЗНО також можуть бути враховані, як державна підсумкова атестація з хімії. Відповідно, експертна комісія затвердить таблицю відповідності тестових балів оцінкам за шкалою 1-12 балів.

Максимальна кількість балів, яку мав можливість набрати учасник ЗНО, правильно виконавши всі завдання сертифікаційної роботи з хімії, дорівнювала 74 тестовим балам.

Для отримання оперативної інформації про старт і проведення вступної кампанії приєднуйтесь до сторінок Вступна кампанія в Telegram або Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
28.07.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Микола
І зразу повилазило дохрена розумних, які написали на 190+ і поступають в мед звісно. Говорю за себе - вчив сам, пройшов усі зно до 2020, і говорю, що цей рік був самий важкий. Саме цікаве, що виставляють ці прокляті пороги на КОНТРАКТ, де блін за свої кошти навчаешься. Наче у нас в Україні 299 бюджету і 1 контракт, а не навпаки честне слово. А потім вчись на контракті з балами 190, тому що на те 1 бюджетне місце построїлась черга з льготників, і інколи на них попадають розумні люди. Тому щи коштує гра карт? Те що ви понаписували добре не значить що з вас вийдуть гарні спеціалісти, а лиш означає, що ви здатні до навчання, як дресеровані. І це не дає вам якогось морального права принижувати тих кому дійсно важко вчитись і хто написав гірше, вони також хочуть вчитися, ні одної людини не знаю, яка іде в мед і не хоче навчатись.
Галина
Для Микола: "на контракт"?. А лкувати людей Ви за свої гроші будете. Знаєте пацієнтам начхати ха ії кошти Ви навались. Їм валишиво аби лікар був розумний і сдатний о навчання (а лікарі навчаються все життя). Нікому лікар "трійочних" не потрібен. Від нього життя людей залежить. PS: черга з пільговиків може й стоїть, але їх приймають не більше 10%. Всі хто в ці відсотки не потрапив йдуть в загальному списку
Коментувати
Для слабкого мишутки
Ось тільки не нийте про маски! 2 год 30 хв в масках- знову плач та ниття! І це майбутні медики? А як хірурги та хірургічні медсестри в операційній по декілька годин в масках?! А якщо складна операція, то і півдня в масці та на ногах!
Слабкий мишутка
Для не байдужий: Ви бачили те зно??? Я говорю про те що по тому як абітурієнт склав зно не можна судити яким він буде лікарем. Я нейрохірургом працюю 5 років і у вільний час готую абітурієнтів до зно з хімії і хочу вам сказати що в школі в мене оцінки були не дуже тому що більше часу я приділяла медичній літературі та фільмам склала зно на 150 170 і 176 балі закінчила медичний університет із червоним дипломом та 3 роки проходила інтернатура в Ізраїлі зараз працюю в інституті нейрохірургії в Києві і до мене на операції велика черга. І ще раз підкреслю я навчався в школі не дуже добре, а стала високо кваліфікованим працівником.
Ксенія
І саме тому Ви пишите з помилками. Сподіваємося, що у репетиторстві та на основній роботі Ви помилок не робите, якщо написали правду
К
Для Слабкий мишутка:взагалі правопис і хірургія-це різні речі!На рахунок правди сумніваюсь,по слова-це просто репетитор з досвідом роботи,який питає своїх учнів як вчаться що їм пригодилося з того що в школі вчили.
Коментувати
Викладач
Я маю науковий ступінь кандидата хімічних наук. Виконав тесте за 2 години. Вважаю, що учням це нереально.
Не байдужий
Немає слів! А чому не 5 балів пороговий? Медики шикарні будуть. Хто такий поріг складав погодився б, щоб їх лікували такі медики?
Слабкий мишутка
Для Не байдужий: а ви спробуйте скласти цьогорічне зно з хімії у масках за 2 години 30 хвилин та ще й коли з збільшили кількість задач до 14 тоді і поговоримо. Та і взагалі при вступі до медичного вишу хімія є необов’язковим предметом, а лише за вибором абітурієнта. Ще хочу додати те що студенти медичних закладів освіти мають володіти базовими знаннями з цього предмету через те що там вивчається медична хімія та біохімія.
Катя
Не байдужий, ви, якщо не розбираєтесь, то краще не поспішайте робити висновки! Для того щоб стати медиком потрібно 150 балів ( приблизно 44 тестових бали), а не 13 !!! Я здавала ЗНО цього року і можу сказати об’єктивно,що завдання були складні і робити такий "контраст"порівняно із минулими роками взагалі недоцільно. Розумієте, хімія це не та наука , яку можна визубарити. Потрібен репетитор , або нормальний вчитель в школі. В інтернеті, щоб самому підготуватись , відео по розбору задач дууже мало. А вчителі( якщо дивитись правді в очі) дуже мало де самі можуть виконати ДЕЯКІ із даних задач та задач минулих років . Тому майте хоч краплю поваги до цьогорічних абітурієнтів!!!! Хімія- не історія і не біологія, де все залежить тільки від того, скільки часу ти проведеш за підручниками. І, шановний, медикам ще потрібно 3 кроки здати + IFOM, до якого ніхто , блін, ніде не готує , а потом пахай ще й за 5000 грн. Тому не бекайте тут, а за собою краще дивіться , щоб ви були "шикарні"
Т
Три- чотири підручника прочитаних достатньо для складання на 190+ Мені вдалось, хоча начебто вчителів з хіміі видатних в школі не було
Коментувати