Поріг тесту ЗНО з географії склав 24 тестових бали

Експертна комісія УЦОЯО встановила поріг «склав/не склав» для тесту ЗНО з географії

Поріг тесту ЗНО з географії склав 24 тестових бали

28 липня експертна комісія Українського центру оцінювання якості освіти встановила поріг «склав/не склав» для тесту зовнішнього незалежного оцінювання з географії, який у 2020 році дорівнюватиме 24 тестовим балам. Відповідне рішення було ухвалено під час засідання комісії.

Усі учасники тестування, результат яких дорівнює або є вищим за визначений поріг, матимуть можливість використати отримані результати під час участі у цьогорічній вступній кампанії до закладів вищої освіти.

Кількість учасників ЗНО, які не склали тест з географії, складає 5 163 особи, що дорівнює 5,56​% від загальної кількості учасників тестування.

29 липня будуть оголошені результати, що отримані учасниками зовнішнього незалежного оцінювання з географії, а також ухвалені таблиці відповідності тестових балів рейтинговій оцінці за шкалою 100-200 балів.

Як відомо, результати ЗНО з географії також можуть бути враховані, як державна підсумкова атестація з географії. Відповідно, експертна комісія затвердить таблицю відповідності тестових балів оцінкам за шкалою 1-12 балів.

Максимальна кількість балів, яку мав можливість набрати учасник ЗНО, правильно виконавши всі завдання сертифікаційної роботи з географії, дорівнювала 90 тестовим балам.

Для отримання оперативної інформації про старт і проведення вступної кампанії приєднуйтесь до сторінок Вступна кампанія в Telegram або Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
28.07.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Пожилий географ
На мой думку, поріг загадто низький. По інших придметах не складають 10% від усіх учасників, а тут 5%. Поріг склав/не склав у першу черну створений для того, щоб відсіяти учнів, що вгадують, а на географії робити це легше.
David
Для Пожилий географ: та ладно вам,порадуйтесь за нас)
R
УЦОЯО и так "подарило" несколько баллов с заданиями по типу "Найди где Бразилия" так еще и порог понижают
Коментувати