Визначено результати ЗНО з семи предметів

Завершено обробку відповідей та визначено результати ЗНО абітурієнтів з семи предметів

Визначено результати ЗНО з семи предметів

Українським центром оцінювання якості освіти оголошені результати зовнішнього оцінювання з української мови і літератури, іноземних мов, історії України та біології.

Напередодні експертною комісією були визначені порогові бали «склав/не склав» із зазначених предметів:

  • українська мова і література — 22 тестових бали; адаптивний поріг — 15.
  • іноземні мови — 17 тестових балів;
  • історія України — 25 тестових балів;
  • біологія — 22 тестових бали.

Тестові роботи всіх учасників тестування розпізнані, ідентифіковані та перевірені. Результати тестування розміщені на інформаційних сторінках абітурієнтів.

Усі учасники, які подолали визначений експертами бар’єр, отримали рейтингову оцінку, що визначена за шкалою від 100 до 200 балів. Отриманий результат тестування учасники ЗНО зможуть використовувати під час вступної кампанії до закладів вищої освіти.

Оскільки результати зовнішнього оцінювання з вищезазначених предметів можуть бути враховані як державна підсумкова атестація за шкільний курс, Українським центром оцінювання якості освіти складено та затверджено окрему таблицю переведення тестових балів у шкалу 1-12 балів.

Учасники тестування можуть ознайомитись зі скан-копіями своїх бланків відповідей. Бланки відповідей розміщені на інформаційних сторінках учасників.

Також, у випадку сумнівів щодо об’єктивності визначених результатів, учасник тестування має право подати апеляційну заяву, надіславши її поштою на адресу Українського центру оцінювання якості освіти протягом 5 календарних днів з моменту оголошення результатів тестування.

Загальні результати тестів та таблиці переведення тестових балів у шкалу 100-200 балів та 1-12 балів:

Для отримання оперативної про початок вступної кампанії приєднуйтесь до сторінок Вступна кампанія в Telegram або Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
24.07.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Підписки
Якщо конкурсний середній бал( переводила через таблицю) 185, на які спеціальності можна вступити на бюджет?
Павло
Коли будуть результати з Української мови та Літератури, які здавалися 4 серпня?
Олена
Доброго дня) скажіть, чи можливо поступити на право на контракт, якщо середній бал 130? Пороговий 140 тільки для бюджетників чи і для контрактників?
Влад
Для Олена: для бюджетників кожне зно повинно бути мінімум 140, а для контрактників можна і менше, але конкурсний бал повинен бути не менше 140
Коментувати
Юлія Баранова
Скажіть, будь-ласка, якщо вступити на бюджет в Богомольця, то треба після 6 років відпрацювати 3 роки? Після 6 років в мед Богомольця, хочу продовжити навчання закордоном, треба відпрацювати?
Наталія
Добрий день. Якщо ЗНО з української мови 108б. Біологія та історія по 106 б. То можливо виступити на фізкультурний факультет на бюджет.
Влад
Для Наталія: щоб тільки подати заяву на участь в конкурсі на бюджет бали зно з кожного предмету повинні бути не менше 125, а щоб вступити, і того більше. Де це давали бюджет з такими низькими балами, це ж майже двієчник і бюджет?? Тут і контракт під великим сумнівом
Коментувати
Наталія
Для ОхранаОтмена: Добрий день. Якщо ЗНО укр мова 106 б, біологія та історія 108 б. Чи можливо на фізкультурний на бюджет.
Микола
Для Наталія: З впевненістю можу сказати що Є. Мій знайомий в школі вчився препогано, навіть входив до списку "невстигаючі". На ЗНО набрав 100-115 балів. Мав гарну фізичну форму і за рахунок творчого конкурсу набрав достойні бали і вступив на бюджет.
Коментувати
Альона
Для Микола: Звичайно є всі шанси вступити на бюджет за Вашою бажаною спеціальністю. Це доволі високі результати , навіть можна спробувати вступити да медичного університету, хоча варто дочекатись результату з хімії і ,якщо буде вищий бал , то звісно обирати її. Хай щастить
Микола
Доброго дня! Цікавить таке питання: "Чи є шанс вступити на Бюджет?" Маю такі бали: математика 155, українська мова 170, біологія 186; ще здавав хімію але скоріше всього подам сертифікат математики. Бал атестата теж доволі не поганий, 10.5(185). Цікавить ветеринарія
Влад
Для Микола: подивіться свої шанси на сайті вступ, освіта.юа за минулий рік
Микола
Для Альона: Дякую, сподіваюсь все вдасться!!!
Коментувати
Микола
Доброго дня! Цікавить таке питання: "Чи є шанс вступити на Бюджет?" Маю такі бали: математика 155, українська мова 170, біологія 186; ще здавав хімію але скоріше всього подам сертифікат математики. Бал атестата теж доволі не поганий, 10.5(185).
Марія
Якщо дитина здала українську на 120, немає взагалі шансу вступати у ВНЗ на контракт?
Каладин
Для Марія: Решает стредний бал по ЗНО. Если другие предметы 150+, то шансы есть
Влад
Є шанс і при меншому балі. Подавайте заяву, документы і буде Вам щастя
120
Для Марія: на контракт есть все шансы - на бюджет - нет.
Коментувати
Алина
Українська 191 Математика 174 Історія 189 Куди можна на право податися? Дякую ♥️
Влад
Для Алина: забиваєте в гуглі ВНЗ України і в переліку сайти є, де можна переглянути по регіонам які є університети
Коментувати
Олег
Українська мова та лiтература 179, математика 190, фiзика 166. Куди на IТ можна поступити на бюджет?
Viktoriia
Для Олег: На спеціальність 121 - нікуди. На спеціальності 122, 123, 126 - багато куди, навіть в топові виші.
Олег
Для Viktoriia: Чому на 121 нiкуди не поступити?
Viktoriia
Олег, ми ж говоримо про бюджет? Тому що Ваш конкурсний бал буде 181.25 наприклад у КПІ, і 183.00 наприклад у Шевченка. Для спеціальності 121 це недостатньо для бюджету. В минулому році в цих вишах прохідний бал на бюджет був 192-193. Хоча на ТЕФ у КПІ був приблизно 185. У звичайних вишах треба дивитися по широкому конкурсу на цю спеціальність. Якщо прохідний бал по широкому конкурсу в цьому році буде 180+, то може і пройдете на бюджет на цю спеціальність у регіональних вузах. Подивіться інформацію по різних вишах за минулий рік і не подавайте ВСІ заяви на 121 спеціальність.
Коментувати
R
Ребят,а вот информация за 2019 год поступивших на бюджет на ЭДБО отличается от инфы на сайте https://vstup.osvita.ua/,у меня вопрос,кому верить?
Надежда
Уважаемые абитуриенты, если у вас не 180-200, это еще не время паниковать, что вы не поступите. Главное определитесь, на какую специальность и в вуз вы хотите, посмотрите рейтинговые баллы прошлых годов. Вы можете при первой волне быть за 10 мест от заветного бюджетного места, но это не значит, что у вас больше нет шансов. Просто представьте - есть Коля, который условно сдал все по 180-190, он подает в вуз 1 и вуз 2 на одну специальность, в вуз 1 - он не проходит по первой волне, а в вузе 2 - проходи, он счастливый несет свои документы в вуз 2. И что мы имеем? При первой волне в вуз 1 - из 10 прошедших - туда подают доки только 5, остается еще 5 мест - вторая волна - и во вторую волну попадает наш Коля - но он уже подал документ, уже освободится 1 место для 3 волны. Дальше, если вы видите что у вас 160 - и куда вы хотите в вуз не попадаете, смотрите колледжи при вузах - есть такие которые дают тот же диплом бакалавра. На контракт поступят почти все - потому, что это финансирование вуза.
Надежда
Надежда:если не высокие баллы, не смотрите самые топовые, есть другие вузы. Но это не значит, что сразу в региональные. В КПИ есть специальности, где из-за в год есть недобор. Проблема будет для экономистов, менеджеров и прочего, там всегда самый сумасшедший конкурс. Но главное - постарайтесь реально оценить свои шансы, если претендуете на бюджет - и не паниковать.
Виктория
Если не трудно объясните пожалуйста где нужно смотреть на результаты как выстроятся абитуриенты после первой, второй ... волны? Я думала что поступление с волнами уже не проводится и сейчас главное выстроить правильно заявления по приоритетам.
Влад
Для Виктория: ніяких волн зараз немає. Остаточні результаты будуть 27 числа на сайтіvstup.osvita.ua
Коментувати
Салім
Конкурсний бал ~130, на яку професію можна поступити на держ? Дякую за відповіль
Галина
Для Салім: нікуди. Люди взагалі так не роблять. Всі нормальні спочаткк втзначаються з тим ким хочуть бути, а не здають ЗНО, а потім питають куди вступити. Можете спробувати попрацювати, а тоді вирішити щодо бажаної професії.
t.me_LeSeAn_1970
Щоб Вам відповісти, потрібно трохи більше інформації. Шанс є, але не гарантія. Які дисципліни Ви складали на ЗНО? Чи є обмеження по регіонах, де Ви бажаєте навчатись?Чи поїдете навчатись, наприклад, у Харків?
Микола
Для Галина: не рубайте з-за плеча. Я теж вагався чи не до останього дня. За 11 клас думав бути вчителем, хіміком; а зараз ще вирішую між ветеринарією і лікувальною справою.
Коментувати
R
Ребят,а вот информация за 2019 год поступивших на бюджет на ЭДБО отличается от инфы на сайте https://vstup.osvita.ua/,у меня вопрос,кому верить?
Аврелий
Добрый день, господа! Сдал математику на 134, английский на 179, украинский на 164. Есть ли у меня возможность где-то попасть на бюджет P.S. Заранее спасибо
гость
Для Аврелий: есть, типа Жмеринский или Сумской вуз
Аврелий
Для гость: Посмотрел статистику, в Киеве тоже довольно просто попасть на бюджет, поэтому не утрируйте
Галина
Для Аврелий: на бюджет єдиний прохідний бал по країні. Все залежить від спеціальності.
Коментувати
Vika2
Якщо 12балів атестат, то скільки це буде по 200 бальній шкалі? Треба його розраховувати самому, чи це робить Вуз? Підскажіть будь-ласка. Запуталась.
Петр
Для Vika2: Це від 190-200, атестат практично ВУЗ не просить. Можете погуглить інформації дуже багато.
Влад
12 це 200. В електронній заяві Ви вказуєте 12.
Vika2
Thank you Влад і Петр
Коментувати
Петр
Доброговечора. чи є можливість вступити на бюджет з укр мова 114,Матем132, фізика 140, біологія147? спеіальність звязана з ІТ
Влад
Для Петр: ні, тільки для того,, щоб подати заяву на бюджет, уже повинно мінімум бути 125 одне зно. А щоб вступити на бюджет, конкурсний бал повинен бути 180+. Як бачите у Вас дуже низькі бали.
Viktoriia
Конкурсний бал буде приблизно 129,5-130. З таким балом на бюджет IT ви не вступите, однозначно. До того ж, буде проблематично вступити навіть на контракт! Може тільки в якісь регіональні вузи у випадку, якщо буде недобір на контракт.
Коментувати
Світлана
Забула дописати. Середній бал атестата 10.8, математика - 163, фізика - 165, укр.мова - 169. Чи можна пробувати на бюджет КПІ чи КНУБА ( автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології)?
Aezakmi
Для Світлана: Боюсь что Вас и на контракт могу не взять... P.S. можете посмотреть статистику прошлых годов на сайте vstup
Влад
Для Світлана: Ваш бал в КПІ виходить 157,35. Минулого року взяли на бюджет з балом 155,703. На контракт взяли з найменшим балом 111.10.Так що нікого не слухайте і подавайте на бюджет
Влад
Для Aezakmi: перед тим, як це писати, самі б перевірили інформацію на тому сайті і не писали б дівчині цю дурницю
Коментувати