Поріг тесту ЗНО з біології склав 22 тестових бали

Експертна комісія УЦОЯО встановила поріг «склав/не склав» для тесту ЗНО з біології

Поріг тесту ЗНО з біології склав 22 тестових бали

23 липня експертна комісія Українського центру оцінювання якості освіти встановила поріг «склав/не склав» для зовнішнього незалежного оцінювання з біології, який у 2020 році дорівнюватиме 22 тестовим балам. Відповідне рішення було ухвалене під час засідання комісії.

Усі учасники тестування, результат яких дорівнює або є вищим за визначений поріг, матимуть можливість використати отримані результати під час участі у цьогорічній вступній кампанії до закладів вищої освіти.

Кількість учасників ЗНО, які не склали тест з біології, складає 4 099 осіб, що дорівнює 5.51​% від загальної кількості учасників тестування.

24 липня будуть оголошені результати, що отримані учасниками зовнішнього незалежного оцінювання з біології, а також ухвалені таблиці відповідності тестових балів рейтинговій оцінці за шкалою 100-200 балів за виконання тесту.

Як відомо, результати ЗНО також можуть бути враховані, як державна підсумкова атестація з біології за шкільний курс з предмета. Експертна комісія затвердить таблицю відповідності тестових балів оцінкам за шкалою 1-12 балів.

Максимальна кількість балів, яку мав можливість набрати учасник ЗНО, правильно виконавши всі завдання сертифікаційної роботи з біології, дорівнює 82 тестовим балам.

Для отримання оперативної інформації про старт і проведення вступної кампанії приєднуйтесь до сторінок Вступна кампанія в Telegram або Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
23.07.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Tanni
Шановні фахівці! Прошу надати розяснення щодо переведення тестових балів в оцінку ДПА в цьому році. Не бачу ніякої логіки у тому щоб брати кількістно-якістну складову для виставлення шкільної оцінки!!! у документ про освіту. А з огляду на офіційне скасування ДПА у цьому році в загалі безглуздо та соромно (не явка участників до 26% на іспити) занижувати дітям бали в документах. Яким чином 53 тестових балів з біології перетворились у шкільну 8 замість 9 (оцінка ДПА)? Нікуди не вступаемо, просто прикро, що не честно та не продумано оцінюєте дітей!