Поріг тесту ЗНО з іноземних мов склав 17 тестових балів

Експертна комісія УЦОЯО встановила поріг «склав/не склав» для тестів ЗНО з іноземних мов

Поріг тесту ЗНО з іноземних мов склав 17 тестових балів

23 липня експертна комісія Українського центру оцінювання якості освіти встановила поріг «склав/не склав» для зовнішнього незалежного оцінювання з чотирьох іноземних мов: англійської, німецької, французької та іспанської, який у 2020 році буде однаковим для усіх мовних тестів, і дорівнюватиме 17 тестовим балам.

Відповідне рішення було ухвалено під час засідання комісії.

Усі учасники тестування з англійської, німецької, французької та іспанської мов, результат яких дорівнює або є вищим за визначений поріг, матимуть можливість використати отримані результати під час участі у цьогорічній вступній кампанії до вишів.

Кількість учасників ЗНО, які не склали тест з англійської мови складає 7 731 особу, що дорівнює 7.35% від загальної кількості учасників тестування.

Кількість учасників ЗНО, які не склали тест з німецької мови - 202 особи, що дорівнює 11.41% від загальної кількості учасників тестування.

Кількість учасників ЗНО, які не склали тест з французької мови - 31 особа, що дорівнює 7.80% від загальної кількості учасників тестування.

Кількість учасників ЗНО, які не склали тест з іспанської мови - 13 осіб, що дорівнює 11.30% від загальної кількості учасників тестування.

До 24 липня будуть оголошені результати, отримані учасниками зовнішнього незалежного оцінювання з іноземних мов та ухвалені таблиці відповідності тестових балів рейтинговій оцінці за шкалою 100-200 балів за виконання тесту.

Як відомо, результати ЗНО з іноземних мов також можуть бути враховані, як державна підсумкова атестація за шкільний курс вивчення предметів. Експертна комісія затвердить таблицю відповідності тестових балів оцінкам за шкалою 1-12 балів.

Максимальна кількість балів, яку мав можливість отримати учасник ЗНО, правильно виконавши всі завдання сертифікаційної роботи з іноземної мови, дорівнював 72 тестовим балам.

Для отримання оперативної інформації про старт і проведення вступної кампанії приєднуйтесь до сторінок Вступна кампанія в Telegram або Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
23.07.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Тетяна Самойленко
Який прохідний бал з англійської мови у 2021?
30
статистику по 200-бальникам в студію)0
shit
будь ласка можна результати сьогодні , вже так надоїло чекати )
Абітурєнт 2019
Для shit: можете в 23’59 вже пробувати заходити. В минулому році отримав результат з англ вже вночі)
Коментувати
Катя
Почему перед самым ЗНО количество слов увеличили с 100 до 150 .Украинский язык 100 слов сочинение ,а английский больше.Эта подачка для дураков! Нам не нужна статистика , нам нужны нормальные условия! Дурачкам и так дадут аттестаты!
Анна
Для Катя: Інформація щодо кількості слів у письмовому завданні була оприлюднена ще взимку на сайті УЦОЯО і на сайтах усіх регіональних центрів. Як викладач, я дану інформацію моніторила, і мені здається, так мав би робити кожен, хто готує або готується до ЗНО, просто щоб убезпечити себе від таких ситуацій, знаючи наших чиновників і їх звичку в останні хвилини вносити зміни.
Якось так
Для Анна: я також моніторив. Хоча власне чому я це мав робити? Але ось я моніторив до останнього дня, а в день написання ЗНО отримую офіційний зошит де написано іншу кількість слів. Що я маю в цей МОМЕНТ робити? Перевірити онлайн змоги не має, підстав ставити під сумнів те, що УЦОЯО в зошиті не має. Так власне і відбулось на ЗНО з англійської мови. В зошиті не було ЖОДНОЇ згадки про 180 слів.
Згоден
Для Якось так: згоден. В ЗНО з української мови та літератури, на відміну від англійської, було чітко зазначено, що "твір" менше 100 слів буде оцінено в 0 балів.
Коментувати
Ilya
Получается если я посчитал за прошлогодней таблице баллы 177,то за этот год я получу 179? Или как?Объясните пожалуйста гуманитарию :)
Viktoriia
Для Ilya: Попробую объяснить гуманитарию)). Рейтинговый балл показывает как бы Ваш результат среди всех абитуриентов. Он зависит не только от того, как написали Вы, но еще от того, какой процент абитуриентов написали хуже! чем Вы. И если по сравнению с прошлым годом, в этом году будет больший процент тех, кто написал хуже Вас, то Ваш рейтинговый балл будет выше, чем был в прошлом году за аналогичное количество тестовых баллов. Ну и соответственно, если в этом году больший процент абитуриентов получат лучший результат, чем Вы, то Ваш рейтинговый балл будет меньше.
Ilya
Спасибо :)
Коментувати