Поріг тесту ЗНО з історії України склав 25 балів

Експертна комісія УЦОЯО встановила поріг «склав/не склав» для тесту ЗНО з історії України

Поріг тесту ЗНО з історії України склав 25 балів

23 липня експертна комісія Українського центру оцінювання якості освіти встановила поріг «склав/не склав» для зовнішнього незалежного оцінювання з історії України, який у 2020 році дорівнюватиме 25 тестовим балам. Відповідне рішення було ухвалено під час засідання комісії.

Усі учасники тестування, результат яких дорівнює або є вищим за визначений поріг, матимуть можливість використати отримані результати під час участі у цьогорічній вступній кампанії до закладів вищої освіти.

Кількість учасників ЗНО, які не склали тест з історії України складає 22 944 особи, що дорівнює 13.19% від загальної кількості учасників тестування.

24 липня будуть оголошені результати, що отримані учасниками зовнішнього незалежного оцінювання з історії України та ухвалені таблиці відповідності тестових балів рейтинговій оцінці за шкалою 100-200 балів.

Як відомо, результати ЗНО з історії України також можуть бути враховані, як державна підсумкова атестація з історії України. Відповідно, експертна комісія затвердить таблицю відповідності тестових балів оцінкам за шкалою 1-12 балів.

Максимальна кількість тестових балів, яку можна було отримати правильно виконавши всі завдання тесту, що будуть зараховуватися як державна підсумкова атестація, дорівнює 47 балам.

Максимальна кількість тестових балів, яку можна було набрати, правильно виконавши всі завдання сертифікаційної роботи - 94 бали.

Для отримання оперативної інформації про старт і проведення вступної кампанії приєднуйтесь до сторінок Вступна кампанія в Telegram або Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
23.07.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Аліна
Добррго дня) Підскажіть ,будь ласка ,у мене кількість правильних відповідей 32 ,по балах зно це 123 я пройшла поріг ,чи ні?
SmmrtmSdnss
Для Аліна: да
Коментувати
Наташа
Добрий день я здала на 94 бала це не склала та чи ні? Я хочу вступати в Поплавського
R
Для Наташа: В Поплавского только за работу телом
Коментувати
Таня
Доброго дня! Поясніть, будь ласка, у мене кількість правильних відповідей з історії України 38, а підсумок ДПА 20, на бюджет у коледж я не проходжу?
Павло Іванович
Вибачте за нескромність. Мої вихованці здали історію на 198, 192, 189 і менше. Той хто пише, що історія далась їм важко, значить не готувались належним чином. Той хто готувався - здав нормально.
Арина Сотникова
Для Павло Іванович: Не потрібно брехати
Ок
Для Павло Іванович: Ви шановний, не плутайте дітей, які самі готувались і ваших "вихованців" з яких ви брали кругленьку сумму за підготовку, чи не так?
Павло Іванович
Для Ок: Так, я не скриваю. Діти готувались з репетиторами. Але працювали і в школі на уроках належним чином. А ті, що жаліються, що здали слабо, з репетиторами теж займались.Чи ви вважаєте, що вони самі це робили? Прочитайте їхні коментарі.А щодо кругленької суми, то запитаю вас,,Чому робота будівельника, слюсаря, інших спеціальностей (вони беруть набагато кругліші суми)не піддається критиці, а робота репетитора так ріже всім очі? "Це, що не робота? Закінчіть вуз, станьте класним фахівцем і теж займіться репетиторством.Попробуйте і скажете, чи легка і чи безвідповідальна ця робота. В умовах ринку, йдуть до тих репетиторів, які своєю роботою заслужили авторитет, мають високі результати на ЗНО їхні учні.Чи ви іншої думки?
Коментувати
Ок
Все завчасно було відомо, тільки закінчилася трансляція, а статейка вже готова і тут) Нас і наших дітей мають за лохів.
1
Кто в теме, это хорошо/плохо? Если овощ, то порог можно было набрать?.
Ксения
Для 1: не. Там даже если знаешь ,то порог не наберёшь нормально
Коментувати
Марат
Всмысле 25 ? Много детей историю не сдали из-за тупых заданий , а вы снизили порог только на 2 бала? Вы шутите?
Ок
Для Марат: ні, відправляють пакувати валізи, що я і зроблю.
Максим
Надо было учится, а не возмущаться. Задания были проще простого, кто готовился - написал, кто ничего не учил - только возмущается.
Ок
Не правда, вчилися, завдання були по відомих фактах, але з них витягували подробиці.
Коментувати