Визначено результати ЗНО з фізики 2020 року

Результати тестування розміщуються на інформаційних сторінках учасників ЗНО

Визначено результати ЗНО з фізики 2020 року

Українським центром оцінювання якості освіти оголошені результати зовнішнього оцінювання з фізики, проведення якого відбулось 02 липня 2020 року.

Зміст сертифікаційної роботи ЗНО був визначений на основі програми зовнішнього незалежного оцінювання з фізики.

Тест з фізики містив 38 завдань, за правильне виконання яких учасник мав можливість отримати 64 тестових бали.

Тестові роботи всіх учасників тестування розпізнані, ідентифіковані та перевірені. Результати тестування розміщені на інформаційних сторінках абітурієнтів.

Пороговий бал «склав/не склав» тесту ЗНО з фізики встановлений на рівні 12 тестових балів.

В основу визначення рейтингу кожного абітурієнта покладені його результати, обраховані на основі загальної суми тестових балів. Результати тестування будуть вказані в інформаційних картках до сертифікатів ЗНО, що кожен учасник зможе роздрукувати з власної інформаційної сторінки.

Усі учасники, які подолали визначений експертами бар’єр, отримали рейтингову оцінку, що визначена за шкалою від 100 до 200 балів. Отриманий результат тестування учасники ЗНО зможуть використовувати під час вступної кампанії до закладів вищої освіти.

Оскільки результати зовнішнього оцінювання з фізики можуть бути враховані як державна підсумкова атестація за шкільний курс з предмета, Українським центром оцінювання якості освіти складено та затверджено окрему таблицю переведення тестових балів у шкалу 1-12 балів.

Учасники тестування поточного року можуть ознайомитись зі скан-копіями своїх бланків відповідей. Бланки відповідей розміщені на інформаційних сторінках учасників тестування.

Також, у випадку сумнівів щодо об’єктивності визначених результатів, учасник тестування має право подати апеляційну заяву, надіславши її поштою на адресу Українського центру оцінювання якості освіти протягом 5 календарних днів з моменту оголошення результатів тестування.

Таблиця переведення тестових балів з фізики у 200-бальну шкалу:

Таблиця переведення тестових балів з фізики у шкалу 1-12 балів:

ФІЗИКА. РЕЗУЛЬТАТИ ЗНО 2020 РОКУ

Для отримання оперативної інформації про оголошення результатів ЗНО та вступної кампанії приєднуйтесь до сторінок Вступна кампанія в Telegram або Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
17.07.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Александр
Для Vadim Чому у Вас не було належної підготовки до ЗНО? З 13 березня займайся тільки ЗНО. Проведення через місяць після прогнозованих термінів. Хто заважав? Власна лінь, небажання вчитись? При чому тут карантин? Можливо усі вчителі фізики виїхали на безлюдний безінтернетний острів? Хто хотів досягти мети, той шукав способи. А рівень 9 і менше - це рівень вгадування.
Vadim
Могли б ізгизити поріг до 9 так, як з математики. Мені, як учаснику зно, оцінка в 4 бали, була маленькою, належної підготовки до зно не було, через цей карантин.
Стоять, Зорька!
Для Vadim: мені особисто карантин не завадив набрати з фізики 200 балів. А те, що ти протирав штани протягом цбого навчального року (не кажучи вже про всі решта 10 класів) - це вже твої проблеми. Тест в порівнянні з минулорічними і так був ЗАНАДТО ПРОСТИМ!!!
Коментувати