Визначено результати ЗНО з математики 2020 року

Результати тестування розміщуються на інформаційних сторінках учасників ЗНО

Визначено результати ЗНО з математики 2020 року

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього оцінювання з математики, проведення якого відбулось 25 червня 2020 року.

Зміст сертифікаційної роботи ЗНО був визначений на основі програми зовнішнього незалежного оцінювання з математики.

Тест з математики містив 35 завдань, за правильне виконання яких учасник мав можливість отримати 62 тестових бали.

Тестові роботи всіх учасників тестування розпізнані, ідентифіковані та перевірені. Результати тестування розміщуються на інформаційних сторінках абітурієнтів.

Пороговий бал «склав/не склав» для тесту ЗНО з математики встановлений на рівні 9 тестових балів.

В основу визначення рейтингу кожного абітурієнта покладені його результати, обраховані на основі загальної суми тестових балів. Результати будуть вказані в інформаційних картках до сертифікатів ЗНО, що кожен учасник тестування зможе роздрукувати з власної інформаційної сторінки на сайті УЦОЯО.

Усі учасники, які подолали визначений експертами бар’єр, отримали рейтингову оцінку, що визначена за шкалою від 100 до 200 балів. Отриманий результат тестування учасники ЗНО зможуть використовувати під час вступної кампанії до закладів вищої освіти.

Оскільки результати зовнішнього оцінювання з математики можуть бути враховані як державна підсумкова атестація за шкільний курс з математики, Українським центром оцінювання якості освіти складено та затверджено окрему таблицю переведення тестових балів у шкалу 1-12 балів.

Учасники тестування можуть ознайомитись зі скан-копіями своїх бланків відповідей. Бланки відповідей розміщені на інформаційних сторінках учасників.

Також, у випадку сумнівів щодо об’єктивності визначених результатів, учасник тестування має право подати апеляційну заяву, надіславши її поштою на адресу Українського центру оцінювання якості освіти протягом 5 календарних днів з моменту оголошення результатів тестування.

Таблиця переведення тестових балів з математики у 200-бальну шкалу:

Таблиця переведення тестових балів з математики у шкалу 1-12 балів:

Математика. Результати ЗНО 2020 року

Для отримання оперативної інформації про оголошення результатів ЗНО та вступної кампанії приєднуйтесь до сторінок Вступна кампанія в Telegram або Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
17.07.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ірина
як скористатися опцією «Сформувати Інформаційну картку», коли на інформаційній сторінці така опція відсутня. а є тільки можливість роздрукувати результати і сканкопії кожної роботи окремо. чи це і є інформаційні картки 9 наприклад, конкретно з математики, окремо - укр. мови і літератури. окремо - англійської і т.д.) і треба до вишу нести усі роздруківки результатів?
Julia Schyrova
Для Ірина: ця функція буде доступна після перевірки географії і хімії
Коментувати
Наталя
Підкажіть, чому 9 це прохідний бал, але оцінка 3 бали? Де можна подивитися коментар по цьому питанню?
Світлана
Доброго вечора!Можливо хтось знає чи можна вступити на стоматолога на основі диплому ОКР Молодший спеціаліст Лікувальна справа??
Віка
Приєднуйтеся !!!! Група створена з метою відстояти своє право на навчання в медичних університетах України шляхом звернення на телебачення, а саме на телеканали 1+1, ZIK, ТРК Україна, та МОЗ, МОН, задля зниження прохідного мінімального балу з математики/фізики. https://www.facebook.com/groups/276575076977990/
Випускник
Для Віка: Що, неуків не беруть в мед? Ви б не розорилися! 150 балів не набрати з математики, то треба бути повним дураком або дебілом! Петицію створюють , що ж за лікарі з таких, як ви? Логіка на нулю, а в лікарі пруться. То й лікуйте один одного.
Аленушка
"Логіка на нулю, а в лікарі пруться" согласна на все 100%
Кришталик
А це нічого,що для абітурієнтів минулих років зовсім не рахувалась математика.І нічого,тоді їх не називали неуками і тупаками.І за вашою думкою той хто має 151 дуже розумний, з розвиненою логікою,а та дитина,яка набрала 149 вже дурна?Так це дуже правильно і логічно ????
Коментувати
Олександр
Люди, про що йде мова? Якщо хтось хотів бути лікарем, той мав гризти граніт науки і готуватися до цього, мав вчити різні предмети на "добре" і "відмінно" по дванадцятибальній шкалі. Щоб бути гарним лікарем треба розбиратися в багатьох предметах і сферах науки. Я закінчив Луганський медико-біологічний ліцей ліцей, в якому відраховували всіх, хто мав оцінку "задовільно" з будь-якого предмета. Всі, хто закінчив, вступили в медичні ВУЗи. Моя донька в цьому році з ЗНО з математики отримала 188 балів. Я цим пишаюся, тому що займалася математикою з першого класу. І я не хочу бачити поруч в групах медичних ВУЗів слабких студентів, які ледве знають прості академічні предмети. Щоб мрія стала реальністю треба багато працювати над собою. Карантин був всього 3 місяці, а завдання з предметів весь за шкільний курс
Іра
Для Олександр: де ж ті медики суперові, одні недоумки...
Правда
Для Іра:сказала мені одна лікарем,є добрі лікарі,ви погано думаєте,мало платите-це в державній лікарні!І вона не добрий діагноз поставила,на масаж і до знайомого направила,щоб він ще щось собі заробив.О такі наші лікарі!При вступі ЗНО з математики,на другий рік буде пісню заспівати,лікар має багато в чому розбиратися,а в кінці,що виходить вчимо все,але не те що треба,до чого в дитини є схильність.
Правда
Для Олександр:ви не є практикуючий лікар,ви на кафедрі кров студентам п’єте?Вибачте за таку прямоту.Ви викладаєте біологію,мікробіологію?Гризти граніт науки потрібно з тих предметів,які потрібно,можуть зуби повилітати,а для чого математика?
Коментувати
Олексій
Я не знаю який ідіот складав цей тест, але йому треба повиривати руки. Я 11 років вчився на 10 (в табелі було 11, але на 10 знав 100%) і тут я прохожу ЗНО на 157... це 8. Вчив перед екзаменом як дурний, а навіщо вчив - не знаю...
Артур
Для Олексій. От і видно твоє 10. З таким тестом треба мати 12. Він легкий. Який дурень тобі те 10 поставив. Мої однокласники, які мали 6-8 балів, отримали на ЗНО 11 і 12. Я вже не кажу про тих, хто вчився на 9-12. Не ганьби себе і не оприлюднюй хоч те, що в тебе було. Що ж вам у школі тоді давали на контрольних роботах. Тут завдань на високий рівень не було, крім 35. Подивись на рівні завдань у підручниках, їх складність. Хто тобі ставив 10, а ти так слабо цей тест написав, того треба мітлою зі школи гнати.
Наталия
Алексей,вы меня извините.Значит вы плохо знали материал,можно было и самостоятельно выучить.
сказочный
Для Артур: если те, кто имели 6-8 получили 11 и 12, то те, кто учился на 9-12 получили 13-16?
Коментувати
Олена
Скажіть будь ласка, якщо правильно розв’язана перша частина 35 завдання, в скільки оцінюють першу частину? Невже в 1 бал з 6? В другій частині є помилка.
Учитель
Для Олена: Якщо правильно, то 1 бал. Інші бали за другу частину, по 1 балу за кожний етап розв’язку.
Алина
Для Олена: тоже самое , поставили 1 балл
!!
Мені також, хоча я написала певні етапи розв’язку і знайшла одз
Коментувати
Lu
Не можу зрозуміти?!! Чому за 35 завдання дали лише 1 бал? Наведено певний хід розв’язання та знайшла одз. У критеріях оцінювання даного завдання написано, що за певний хід розв’язку дають більше ніж 1 бал. Що взагалі коїться і чому всім учасникам так знизили бали за бланк Б??!!?
Возмущению нет предела
Для Lu: Какие то злыдни проверяли!!! У меня 33 задание 4 балла, 35 задание 6 баллов. А за 34 задание 1 балл! И чертёж и решение есть! Если бы поставили хотя бы 2 балла общая сумма была бы 194 балла. Видели же что не совсем тупой человек решал! И всё равно! Явно занизили(
переріз
Ви напевно один із тих хто не знає основ стереометрії (що площина завжди нескінченна), і намалювали трикутний переріз? Я б за таке поставив 0.
.
У мене в 35 зажачі взагалі повний розв’язок із всіма знайденими коренями та всіма перевірками на ОДЗ. Але 1 бала все одно немає, адже я розв’язав нерівніість х/2>=6/а без пояснень. Взагалі-то, як розв’язувати параметричні нерівності - загальновідомий факт, адже він наведений у підручнику. Але ні, все одно бал знімемо.
Коментувати
Юлія
Люди давайте зробимо петицію про максимальне зниження порогового балу з математики для медичних спеціальностей (бажано до 115,якщо це можливо)? Бо особисто я бачу що це жах...З самого дитинства мріяла стати лікарем, а тепер що? Математика знищила мою мрію та майбутнє...Ще дуже смішно дивитись та читати те, як наша держава потребує лікарів, а самі беруть та роблять таку пастку. Де логіка?! Стосовно петиції-я не жартую, гадаю що в нас збереться потрібна кількість для огляду президентом. (Якщо хтось створить, киньте, будь ласка, посилання - я залюбки підпишу)
а ещё чё?
Для Юлія: наивные. Зачем стране нужны такие врачи которые 2+2 не могут посчитать? Да и что делать детям, которые набрали нормальные баллы? ЗНО для этого и нужно, чтобы отсеять неучей и дать нормальным людям образование.
Марічка
Для Юлія: ось є, але на мою думку треба створити більш індивідуальну петицію: https://petition.president.gov.ua/petition/100690
Марічка
Для а ещё чё?: Тю, а якщо людина реально до цього призначена, але не розуміє математику то що? Йти вчитись на щось інше? Недарма, завжди говорили що лікарі - це гуманітарії, тобто ті хто не розуміють математику...Наша держава просто вирішила зробити дефіцит лікарів, натиснувши на болюче місце та й все.
Коментувати
zla abitura
Я закінчив медколедж і хотів вступити далі в мед вуз так ні ж треба поріг подолати укр.мова і біологію я склав доволі на високий бал а осб математика 149 чому саме вона потрібна для вступу, коли я проходив практику знаєте ви не повірите мені не треба було синуси косинуси чи тригонометрія, якщо в медицині не потрібно рахувати (крім мізерної зарплатні) то чому ж діти повинні складати, чому саме він профільний? де логіка? ТІЛЬКИ В ЦІЙ КРАЇНІ ЗАВЖДИ НЕ ЗРОЗУМІЛО НЕ ЛОГІЧНО ТУПО. В жодній з європейських країн такого немає. Мені більше нічого додати
Antonina
Для zla abitura: Навчаюсь в ЄС, медична справа, вимушена вас засмутити, математика все ж таки потрібна, не в усіх ВУЗах, але все ж таки, а якщо немає математики, або навіть додатково до неї, потрібно скласти фізику. Тож у вас досить застаріла інформація
Мед
Для zla abitura:пише в коментах Олександр,говорить що він лікар і дуже математика лікарю потрібна,але не пояснює де він математику застовує!
Коментувати
Ірина
Скажіть чому результати офіційного оприлюднення зно з математики не збігаються з результатами на сайті osvita.ua. Наприклад виставили 9 балів по таблиці це 100 балів, на сайті виходить 11 балів по таблиці 107 балів. Хоча відповіді одні і ті ж.
Випускниця 2019 р мед.коледжу
Люди, поясніть мені будь ласка що робити в такій ситуації. 3 роки назад вступила в мед.коледж на спеціальність «Лабораторна діагностика» (медицина), в минулому році отримала диплом з відзнакою, прийшла в Богомольця дізнатися щодо вступу-сказали що лаборанти не мають права бути лікарями (не дивлячись на те, що вступні іспити у фельдшерів та медсестер по таким же дисциплінам, які вивчають лаборанти). Тим паче в дипломі ж недаремно біля назви спеціальності в дужках пише медицина. Чому так виходить? (3 роки назад вступила на цю спеціальність адже вона мене більше цікавила ніж фельдшер та медсестра, а щоб вступити в мед.ВНЗ на лікаря потрібен був диплом молодшого спеціаліста будь якої спеціальності) Намагалась по ЗНО вступити, але математика мене підвела (тим паче здавала її якраз тоді коли прийняли нові вимоги щодо предметів на 222.Медицина, тобто 1 предмет:українська мова і література; 2:математика/фізика; 3:біологія/хімія, а не як раніше: українська мова і література, біологія та хімія)
Випускниця 2019 р мед.коледжу
Примітка: щоб вступити в мед.ВНЗ на лікаря потрібен був диплом молодшого спеціаліста будь якої спеціальності *мала на увазі будь якої медичної спеціальності, тобто без різниці, фельдшер, медсестра чи лаборант.
Галина
Для Випускниця 2019 р мед.коледжу: лаборант - ніяким чином не лікарська спеціальність. Те що Вам не пояснили цього в коледжі можна пояснити лише тим, що можливо на цю спеціальність у них був недобір. Якщо Ви хочете вчитись на лікаря, то можете вступати на базі повної середньої освіти, тобто здати ЗНО та вступати на І курс. Або ж працювати за отриманою спеціальністю лаборанта.
Людмила
Галина, с чего вы взяли что лаборант это не врачебная специальность (если поискать наказы и документы где-то, если я не ошибаюсь, за 2010 год то можно удостоверится что это была врачебная специальность)? Я педиатр. У меня вся семья состоит из медицинских работников, поэтому сын тоже захотел влиться в эту атмосферу. Пошёл в колледж, там учился на лабораторное дело (В вуз не захотел, а потом армия...Сейчас работает по той же специальности), и когда я ему помогала с заданиями с разных дисциплин, удивлялась что почти всё и сама учила!
Коментувати
мама
Скажите, пожалуйста: почему 30 баллов в переводе на 12-бальную систему - это 8 баллов, а в электронном кабинете поставили 7 баллов?
Денис
Для мама: Некоторые задания не идут в аттестат
мама
Спасибо.
Коментувати
Кэт
Спасибо хоть за таблицу нормальную, а не как в пробном 2020 года.
Светлана
Будет ли понижен проходной бал в медвуз по математике и физике, т.к они не являются профильными предметами? И большое количество детей из-за карантина не набрали достаточных баллов?
Влад
Для Светлана: звісно ні!
Аня
Аня . Та звісно,що ні,адже вони не розуміють,що не кожній дитині з математичним складом розуму легко буде вивчити латинь чи анатомію,зате і маємо не зовсім компетентних лікарів.
Виктория
Раньше в мед математику не сдавали.
Коментувати
Мама
Вот меня как маму интересует. Почему если ответ в задании был 1/2, то его посчитали как неправильный. Разве 0.5 и 1/2 ни одно и тоже
Your_Alone_Friend
Для Мама: комп’ютер не видит дробовых чисел
Для_Мама
Мне прямо интересно - каким образом можно было вписать в бланк 1/2 если в бланке четко выделена часть под целую и вещественную часть (4 цифры целые+ "," которая стоит на бланке+3 цифры под вещественную часть)...
РОСТИСЛАВ
Це відкрита форма завдання, перевіряє вчитель
Коментувати
Повний абсурд:
9 із 52 - недостатній рівень знань для ДПА (оцінка 3 із 12), а 9 із 62 - достатній рівень знань для вступу в університети. Вже хоч би цим не ганьбилися так звані експерти, які встановлювали пороговий бал з математики.
Дмитро
Для Повний абсурд:: чому недостатній? Низький так, але ж у школі відсутні від,ємні оцінки
Небайдужий
Для Дмитро: в контексті оцінок -- від’ємних, як Ви висловлюєтеся, оцінок, ніколи не було і, мабуть, не буде. А негативні були у п’ятибальній системі. Це "2" і "1" бали. Хто їх отримував, вважався неуспішним, відстаючим, дійочником .... тощо. Ну, система тепер гуманніша, мінімальний бал 1 -- і ти вже маєш право на атестат/свідоцтво.
Коментувати
Женя
Мені одному поставили нулі за бланк Б, хоча там є правильно розв’язані завдання?
Анастасія
Для Женя: мені також(
Каріна
Мені також
Lu
Подавайте на апеляцію
Коментувати
Natalia
Щойно зайшла , 196 балів , втратила на завдані з перерізом 3 тестових та 1 на завдані в першій частині чрез неуважність , а коли можна буде поглянути на загальну статистику ? дуже цікаво скільки 200-бальників цього року ,бо думаю , що з такими завданнями їх більше ніж минулого року точно
ackerman
Для Natalia: учора був графік розподілу по балам на прямій трансляції по визначенню прохідного бала. На 62 тестових бали написали близько 200 учнів, якщо я правильно графік зрозумів. На сторінці МОН у фейсбуці знайдіть вчорашню трансляцію, таймкод 10:09.
Катя
Для Natalia: ах ты сyка
Natalia
Для Катя: чого я так ору ?! а найцікавіше , що скоріш за все можу результат і не подавати , бо планую вчитися закордоном
Коментувати