Експерти знизили пороговий бал для ЗНО з математики

Цього року пороговий бал ЗНО для тесту з математики є нижчим у порівнянні з минулим роком

Експерти знизили пороговий бал для ЗНО з математики

Цього року пороговий бал для тесту зовнішнього оцінювання з математики є нижчим у порівнянні з минулим роком.

Відповідне рішення було ухвалено у четвер членами експертної комісії Українського центру оцінювання якості освіти під час розгляду питань зі встановлення прохідних балів для тестів з математики та фізики.

У 2020 році тест з математики містив 35 завдань, за виконання яких учасник міг отримати 62 тестових бала. Встановлений експертами прохідний бал цього року складає 9 тестових балів.

Це означає, що учасники які отримали результат на рівні 9 балів і вище, зможуть використовувати результати тестування при вступі до вишів. Разом з тим тест з математики не склали 12.71% від загальної кількості учасників тестування.

Минулого року при аналогічній кількості тестових балів за виконання тесту, пороговий бал ЗНО з математики був вищим і складав 11 балів.

Щодо тесту з фізики, то поріг тесту ЗНО цього року склав 12 тестових балів з 64 можливих. Минулого року поріг цього тесту був встановлений на рівні 13 балів, але максимальна кількість тестових балів була меншою — 60.

Персональні результати учасників тестування з математики та фізики за шкалою 100-200 балів будуть оголошені 17 липня.

Для отримання оперативної інформації про оголошення результатів ЗНО та вступної кампанії приєднуйтесь до сторінок Вступна кампанія в Telegram або Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
16.07.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Чернявская Яна
Понижение порогового бала занизило оценку за каждый правильный ответ. Таким образом на поступление в мед это очень сказалось. Например за 28 правильных ответов по физике в прошлом году было 152 балла, а в этом 147.
нет а да
Для Чернявская Яна: только по физике добавили около 8-10 заданий, что изменило таблицу. А баллы наоборот, стали выше. Надеюсь вы поняли о чем я говорю.
Коментувати
Наталья
В нашей стране люди с вышем не нужны..Нужна дешовая рабочая сила. По этому детей и валят.Задания были не по программе, и не надо гнать на детей!!! Может дело в учителях как они вели подготовку...
Ольга
Для Наталья: Так, тільки в учителях. Це ж треба, вчитись заставляли. ))) А діточкам і поспать же хочеться та погуляти. Шановна, відкрийте очі, під лежачий камінь вода не тече. Підніміть свою діточку, все життя не буде панькати.
Regionss
Ольга, тільки вчителі можуть такі нісенітниці писати. Свої дітки ж не гуляють і не сплять, просто геніями народжуються. Як же ви всі, доларові 4-тисячники, всіх стомили...Вас бі через ЗНО пропустити, то може і наші б діти шанси на якісну освіту одержали.
Коментувати
Андрій
Якщо в мене 117 балів, я зможу поступити у ВНЗ на контракт??? Це буде дуже обідно, якщо навіть на контракт не зможу поступити в університет
УЦОЯО
Для Андрій: да, сможете. Зависит от специальности, но на многие шансы есть.
Дмитро
Старий поступляй в Дубляни ( Львів )
Коментувати
Аліна
Якщо бал 124, я можу поступити на фінанси? За день перед зно проходила вдома і набрала майже 160 балів, а на самому зно лише 124. Просто в шоці, не очікувала на такий результат.
Влад
Для Аліна: зможеш на контракт
Коментувати
Ульяна
Да как же не понизить бал поступления в медицинские университеты по математике? Дети не учились сколько. а расстояния доставки детей 150-180 км. Встают в 4 утра едут по дорогам не выносимым это касается детей Луганской области. Не проще бы было двух трёх учителей привезти в школу. чем вы массу детей мучаете. а потом ждем от них результатов
ирина
Якщо 124бали по математиці можна поступить на бюджет в інститут на компютерні науки
Красава
Для ирина: Интересно куда и зачем? Я бы пошел на економику в вашем случае.
Влад
Звісно ні! Щоб тільки подати заяву Вам потрібно мінім 125 на бюджет. На бюджет про ходять з конкурсний балом мінімум 180
абра
Для ирина: нет, даже если остальные предметы по 200 баллов.
Коментувати
Яна
Если у меня 140 баллов,я могу поступить в медицинский подскажите пожалуйста и нужна ли математика в университете.
Рома
Для Яна: Ні, не можете . В медичний потрібно набрати мінімум 150 балів. Ви можете вибрати або математику, або фізику. Проте в МОЗ хочуть понизити бал для медиків-вступників до 130, але я не думаю , що це буле на цей рік..
Снежана
Есть в медицинском діагностика, туда 125
Коментувати
Елена
Все это хорошо, только я так и не поняла, как это поможет мне набрать положенные 150 баллов для поступления в медицинский университет. Мои 124 не превратятся же в 150? Или я что-то путаю?
гала
Для Елена: з такими балами в медичний не варто вступати. З вашими нікчемними знаннями вас виженуть вже після 3 курсу, ви просто не складете Крок-1, якщо вам пощастить здавати вчасно всі заліки та екзамени. Поцікавтесь,що таке Крок, ЗНО і поряд не стояло. Просто порада.
Рома
Так у Кроці відсутня математика
Я
Математика в медицинском не изучается и это не показатель, что из тогт кто имеет низкий бал будет плохой врач. А вот пдохой математик при проходном 125 на мехмат или прикладную- это факт
Коментувати
Злая училка
Аж на 2 балла снизили, и на три спасибо, уроды!
123
Для Злая училка: 9 баллов даже умственно отсталый угадает
студент
Для Злая училка: Дякуйте за це, могли б залишити, і так пішли на всі поступки і врахували цьогорічну ситуацію.
Антон
Для Злая Училка: если Вы, или Ваши дети не способны ответить правильно на 9 вопросов, то в ВУЗах для Вас или Ваших детей нет. Соглашусь с "123", правильных 9 ответов не даст только умственно отсталый.
Коментувати