ЗНО з хімії: напередодні тестування

У п’ятницю, 17 липня відбудеться проведення зовнішнього незалежного оцінювання з хімії

ЗНО з хімії: напередодні тестування

У п’ятницю, 17 липня, основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання 2020 року завершиться проведенням тестування з хімії.

Проведення тесту розпочнеться об 11 годині. Вхід до пунктів тестування триватиме до 10.50.

Для допуску до пункту тестування необхідно мати при собі запрошення-перепустку, оригінал сертифіката учасника ЗНО та оригінал документа, серія та номер якого зазначені в сертифікаті.

Тест з хімії складається із 52 завдань, на виконання яких учасникам буде відведено 150 хвилин.

Максимальна кількість тестових балів, яку можна набрати, правильно виконавши всі завдання сертифікаційної роботи, дорівнює 74 балам.

За вибором випускника результат виконання завдань сертифікаційної роботи може бути зарахований як державна підсумкова атестація з хімії.

Матеріали для підготовки

Освіта.ua бажає впевненості та успішних результатів усім учасникам зовнішнього оцінювання.

Для отримання оперативної інформації про оголошення результатів ЗНО та вступної кампанії приєднуйтесь до сторінок Вступна кампанія в Telegram або Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
16.07.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
О
Хм. Такі ж самі скарги, щодо невідповідності завдань шкільній програмі, і в російському ЄГЕ. То на кого ж ми маєм рівнятись? Ті ж самі довідники для підготовки ЗНО 2020, з однотипними завданнями, які не допомагають ніяк на основній сесії. Грошики за них вже по кишеням, а сенсу з них немає.
Абітурієнт
Для міністерства освіти: шановні освітяни! Вчора я написала ЗНО з хімії і хочу сказати, що після річної підготовки з репетитором-викладачем медичного університету, я вийшла шокована. 1) Задачі не відповідали шкільному рівню підготовки, це, очевидно, олімпіаді завдання. 2) Я пройшла буклети всіх попередніх років і не можу зрозуміти, до прикладу, чому в 2014 році було більше завдань на відповідність, а в 2020- задач багатоступеневих. Причому час на виконання один і той самий. 3) В зв’язку цим наполегливо ПРОШУ: знизьте прохідний рівен балів до медичного університету, як було колись, зважаючи на несправедливість між абітурієнтами різних років
Микола
Для Абітурієнт: В мед можно биологию сдавать вместо химии. Зачем в нее лезть, если понимаешь, что по этому предмету самое сложное зно?
Абітурієнт
В медичний вуз треба біологія і хімія.,якщо не здавати математики
Микола
Для Абітурієнт: смотрите внимательно правила приема этого года.
Коментувати
Викладач
Цього року завдання з хімії навмисно заплутані. Розрахункові задачі олімпіадного рівня (на суміші). Питання хімічної рівноваги надано в незвичному для учнів вигляді - графічно. Є завдання на розуміння хімічного експерименту, який давно знищено у школах...
М
Для Викладач: прочитайте коментарVal, який написано для М(для мене),в сіті все є самостійно діти можуть підготуватися!Такі самі Val сидять в міністерстві,такі питання пишуть на ЗНО,вже освіту,дітей добивають чим можуть! Самі хто зна чи могли б виконати ті завдання- ЗНО не тільки з хімії.
Коментувати
М
Для Міністерства освіти:Якщо дитина хоче і повинна здати ЗНО на високі бали повинна займатися з репетитором,не всі питання які є в ЗНО вивчаються в школі,школи мало на такі бали.. Діти які зараз поступають у ВНЗ хоча б з одного придмету -репетитор.Мене дивує найбільше ЗНО з української мови в такому вигляді і як можна жити в Україні вчити 11 років і наймати репетитора,скільки можна знущатися з української мови(правопис,і ті питання?),з дітей і батьків.Питання:скажіть для чого тоді ходити в школу 11 років, приходити 16.00 додому(залежить в які дні)потім йти на репетиторство і ще платити гроші,якщо в нас освіта безоплатна.Зараз 12 років взагалі не зрозуміло,поясніть що зміниться,розтягнете цю програму на 12 років?Коментар що пише Марія:зрозумійте в міністерстві ті які складають питання на ЗНО,є:майбутній лікар і майбутній хімік для них питання з хімії мають бути різні.Якщо ви такі складаєте задачі для медика тоді що вони будуть вчити в мед 6 років нехай там вчать,але ви в міністерстві питайте професорів-медиків,лікарів чи їм такі питання потрібні в їх професії чи це хімікам?
Val
Для М: В сети достаточно материалов для самостоятельной подготовки к зно в письменном и видео форматах. А в программах предметов зно изложен перечень всех необходимых знаний. Если ваш ребенок при этом не может обойтись без репетитора, то проблемы в его тупости или огрехах вашего воспитания.
М
Для Val:хімія,фізика,матема... тика-предмети,які... повинен бути вчитель і пояснити!Якщо є в сеті,для чого тоді школа?На рахунок "тупости"-по ваших словах зараз всі діти ,які ходять на репетиторство тупі!А ви не враховуєте такі фактори:що вчитель не приходить на уроки,він зауч немає часу,а діти сидіть ,чого сидіти на такому уроці?З української мови підготовка до ЗНО по книжці Авраменко,діти це робимо а це -ні я не знаю як це робити,це слова вчительки і ви хочите щоб діти в цьому самі розібралися?математика -два завдання на уроці зроблять так має бути а чому так не пояснює!це придмети,для пояснення яких потрібен вчитель-це не історія,література-вірш на пам’ять."Воспитания",я вам так скажу на рахунок виховання,Якщо хтось говорить про виховання інших дітей,то це1-психолог(якщо він немає дітей,то все в нього по книжці);2-людина яка немає дітей;3-людина в якої діти самі тупі і виховані"чудово"просто вона того не бачить(в когось в очах соломинку побачить,а в себе колоди не видно).
Val
Для М: Повторюсь для одаренных. В интернете достаточно разжёванного материала для освоения любого вопроса зно. А перечень необходимых знаний указан в программах соответствующих тестов. Все, что надо - это сесть и самостоятельно последовательно разобраться. Если человек в 16-17 лет на это не способен, то возникает вопрос о целесообразности получения им ВО. Особенно на бюджетной основе.
Коментувати
Людмила
Рівень підручників ні за формою ні за змістом не відповідає програмі ЗНО З ХІМІЇ Шкода часу, але було б дуже повчально і печально для МОН, якби батьки сьогоднішніх абітурієнтів, які складали хімію, подали до європейського суду з прав людини про знущання і перешкоджання у доступності здобуття вищої освіти їхнім дітям Ще дуже б хотіла, щоб нам представили тих осіб із МОН, які впроваджують недолугі підручники, потім затверджують їх як рекомендовані, потім затверджують відірвану від цих підручників програму ЗНО і нарешті - тих, хто, дивлячись у небо, а не в прогораму, складав завдання для сьогоднішнього тесту. Оцих останніх країна повинна знати в лице. Дякую за можливість коментаря.
Марія
Для Людмила: підтримую
М
Для Людмила:я не раз писала,що питання,які в ЗНО не всі відповідають шкільній програмі,тут дуже " розумні" відписувати,що все йде по шкільний програмі.
Оксана
для Людмила: підтримую
Коментувати
Марія
На жаль, я не розумію куди ми йдемо? Я хочу, щоб всіх вчителів з хімії посадили в масках в аудиторії і дали їм це ЗНО з хімії 2020. Цікаво скільки вчителів наберуть поріг для медичного ДВНЗ в 150 балів. І якій програмі відповідають задачі. Це цілковито знущання над дітьми. Шановні хіміки, що формують тести, пожалійте дітей. В 17 років ще не у всіх є сформоване логічне мислення. Для чого так ускладнювати завдання?