Відбулось зовнішнє оцінювання з географії

Правильні відповіді на завдання тесту зовнішнього оцінювання будуть оголошені 16 липня

Відбулось зовнішнє оцінювання з географії

В Україні завершується проведення основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання. У середу, 15 липня відбулось тестування з географії.

Тест з географії складався з 54 завдань, на виконання яких учасникам було відведено 150 хвилин.

За вибором випускника результат виконання завдань сертифікаційної роботи може бути зарахований як державна підсумкова атестація з географії.

Максимальна кількість тестових балів, яку можна набрати, правильно виконавши всі завдання сертифікаційної роботи, - 90.

З метою інформування учасників зовнішнього незалежного оцінювання 16 липня будуть опубліковані правильні відповіді на завдання тесту. Див. розділ Відповіді на тести ЗНО.

Установлення порога «склав/не склав» та визначення результатів ЗНО з географії відбудеться 28 липня. Цього ж дня будуть опубліковані таблиця відповідності тестових балів оцінкам за шкалою від 1 до12 балів та таблиця переведення тестових балів з географії у рейтингову оцінку за шкалою від 100 до 200 балів.

Результати тестування будуть розміщені на інформаційних сторінках учасників ЗНО 29 липня.

Після цього навчальні заклади отримають результати державної підсумкової атестації своїх учнів з географії.

Учасники тестування, які не змогли взяти участь в зовнішньому оцінюванні через об'єктивні причини, можуть протягом 5 робочих днів (з урахуванням дня проведення тестування) подати до регіонального центру, у якому проходили реєстрацію, документ, що підтверджує причину неучасті в основній сесії, та відповідну заяву.

Додаткове тестування з географії відбудеться 07 серпня.

ЯК РОЗРАХУВАТИ БАЛ ЗНО З ГЕОГРАФІЇ

Для отримання оперативної інформації про перебіг ЗНО та вступної кампанії приєднуйтесь до сторінок Вступна кампанія в Telegram або Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
15.07.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Gsgsh
Говорят что снизят порог,а это вообще хорошо или плохо?Это повысит общий балл?
Лєна
Для Gsgsh: взагалі сенсу в цьому немає, бо він напряму залежить від загального результату , а це має значення лише тим хто стоїть на межі між здав не здав, таблиця переводу тільки трохи зміниться від цього , більше на неї впливають результати кожного випускника
Олександр
УЦОЯО було вкинуто дві тези про зменшення порогу і про те, що це вже зробили на пробному е-зно. Цим збурили вступників, які планують зачепитися за бюджет. Ті, хто писав цьогоріч пробне ЗНО з "приємністю" дізнались, що після того, як УЦОЯО про них потурбувався, їх бал ЗМЕНШИВСЯ у порівнянні з 2019 роком. І зменшення було суттєвим - від 2 балів у тих, хто набрав 190+ до 10-15 балів у середняків 150+. Принаймні в той ЗВО і на ту спеціальність, що ми хочемо, минулого року близько 20 абітурієнтів в кінці бюджетних місць "товклися" в межах 1 балу (192-191 бал). Але замість того щоб пояснити, чому так сталося (припускаю, що через - невелику "популяцію" учасників і значну кількість тих, хто ввів до системи списані правильні відповіді) і, що при автентичному ЗНО турбота призведе до невеличкого підвищення балу, вони сказали, що потурбуються, як на пробному. Впевнений, що турбота не має призвести до ЗАНИЖЕННЯ балів тих, хто написав непогано, добре і відмінно.
Ірина
Я теж турбуюся, що зниження прохідного балу вплине на результати учнів, які написали непогано!
Коментувати
Іван
Помилка в завданні 20. Миколаїв розташований в іншому місці. Прикра помилка. Але це не вплинуло на відповідь. Мабуть, перевіряли нашу уважність
Олександр
Для Іван: то інший Миколаїв. Він у Львівській області.
Павлик
І там виготовляють цемент))
Лев
Согласен,то село Николаев,там цемент делают
Коментувати