Відбулось зовнішнє оцінювання з біології

Правильні відповіді на завдання тесту зовнішнього оцінювання будуть оголошені 14 липня

Відбулось зовнішнє оцінювання з біології

У понеділок, 13 липня, відбулось зовнішнє незалежне оцінювання з біології.

Тест зовнішнього незалежного оцінювання з біології складався з 50 завдань, на виконання яких учасникам було відведено 150 хвилин.

За вибором випускника результат виконання завдань сертифікаційної роботи може бути зарахований як державна підсумкова атестація з біології.

Максимальна кількість тестових балів, яку можна набрати, правильно виконавши всі завдання сертифікаційної роботи з біології, дорівнює 82 балам.

З метою інформування учасників зовнішнього незалежного оцінювання у вівторок 14 липня будуть опубліковані правильні відповіді на завдання тесту. Див. розділ Відповіді на тести ЗНО.

Установлення порога «склав/не склав» та визначення результатів ЗНО з біології відбудеться за підсумками засідання експертної комісії з питань визначення результатів ЗНО, що відбудеться 24 липня. Цього ж дня будуть опубліковані таблиця відповідності тестових балів оцінкам за шкалою від 1 до12 балів та таблиця переведення тестових балів з біології у рейтингову оцінку за шкалою від 100 до 200 балів.

Результати тестування з біології будуть розміщені на інформаційних сторінках учасників ЗНО 25 липня.

Після цього навчальні заклади отримають результати державної підсумкової атестації своїх учнів.

Учасники тестування, які не змогли взяти участь в зовнішньому оцінюванні через об'єктивні причини, можуть протягом 5 робочих днів (з урахуванням дня проведення тестування) подати до регіонального центру, у якому проходили реєстрацію, документ, що підтверджує причину неучасті в основній сесії, та відповідну заяву.

Додаткове тестування з біології відбудеться 5 серпня.

ЯК РОЗРАХУВАТИ БАЛ ЗНО З БІОЛОГІЇ

Для отримання оперативної інформації про перебіг ЗНО та вступної кампанії приєднуйтесь до сторінок Вступна кампанія в Telegram або Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
13.07.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Саша
Якщо лише 26 правильно я пройшов?
Рита
Я зробила 6 помилок.Не можу сказати, що тест був на 100%легкий Були й складні питання.Про це свідчать навіть вчителі біології.Пробний тест був втричі легший.
Артур
Для Рита: Вчителі теж різні, бувають такі, у яких знання зі свого предмета гірші, ніж у слабких учнів
Рита
Не буду з Вами сперечатися.В кожного своя думка з цього приводу.Я просто написала своє враження і результат.Бажаю всім хороших балів!
Коментувати
Люк
Чого на біологію 150 хв, а на хімію теж. Додайте на хімію ще 30 хвилин Реально, абітурієнти з біології виходили через 90 хв. , хвалячись, що цього достатньо!
мама
Для Люк: достатньо для тих хто як - небудь писав, а для думаючих дітей, котрим біологію треба мінімум на 196 здати, цього часу було якраз впору.
Коментувати
KATE
плачу крокодилячими сльозами , такі помилки дурні , ще й цього року купу бюджетних місць дітям з Лугандону віддадуть. Точно прийдеться іти на платне
Учитель
Для KATE: Якщо ти Луганськ називаєш Лугандоном, то тобі не місце у вищі зовсім. А ти звідкиля? Хто така? Яка маєш право обзивати? І помилки дурні, бо сама дурна
Alex
Вибачте, що втручаюсь у Вашу бесіду, проте я прошу у вас поваги до абітурієнта, адже на образи не заслуговує ніхто(незважаючи на сказані на емоціях фрази). Не думаю, що після всього стресу, який переживають усі вступники 20-го року і тих переживань щодо іспитів, дівчина заслуговує на необгрунтований хейт в інтернеті. Будьмо добрішими????
Я
Для Olga. Судя по твоей писанине IQ у тебя зашкаливает. Кто тебе давал право обзывать и унижать людей. Этот год ,как мне кажется, не лучший для сдающих ЗНО, поэтому вполно можно понять детей, которые увидев свои ошибки расстроилимь и высказали свое эмоциональное мнение. Имеют право. А в ПТУ место как раз тебе
Коментувати
Елена
У нас в группе из 15 человек присутствовали 9 человек. И так было в каждой аудитории. И зря. Вопросы были не слишком сложные. 170 баллов, во всяком случае, нашкребла)))
Владимир Ткаченко
В этом году были очень легкие вопросы. Думаю сдадут все! Сдать меньше 130+ просто нереально. Были вопросы по типу "В какой среде обитают животные?". Меня лично удивил тот факт, что в аудиториях было очень мало людей. В моем классе было 6 человек из 15, в других та же история.
Микола
Для Владимир Ткаченко: биология всегда легкая. Самая жопа обычно припасена на химию.
Коментувати
ліна
Рібятки , як там воно ?)
світлана
Для ліна:
Коментувати