Онлайн тест 2020 року з історії України

Учасники ЗНО з історії України без зайвих зусиль можуть визначити свій тестовий бал

Онлайн тест 2020 року з історії України

Використовуючи сервіс ЗНО-онлайн, учасники тестування з історії України мають можливість без зайвих зусиль визначити свій тестовий бал за виконання завдань тесту.

Для того щоб скористатись сервісом, учаснику ЗНО необхідно заповнити варіанти відповідей, що були надані ним під час виконання завдань тесту з історії України.

Після надання усіх відповідей учасник тестування отримає значення тестового бала за виконання завдань тесту.

Максимальна кількість тестових балів, яку можна набрати, правильно виконавши всі завдання сертифікаційної роботи з історії України, дорівнює 94 балам.

За вибором випускника результат виконання завдань №1-30 сертифікаційної роботи може бути зарахований як державна підсумкова атестація з історії України.

Сервіс використовує правильні відповіді до завдань сертифікаційної роботи з історії України, що були ухвалені на засіданні предметної фахової комісії при Українському центрі оцінювання якості освіти.

ПЕРЕЙТИ ДО ОНЛАЙН ТЕСТУ

Також рекомендуємо ознайомитись з алгоритмом розрахунку тестового бала за виконання завдань тесту з історії України.

Для отримання оперативної інформації про перебіг ЗНО та вступної кампанії приєднуйтесь до сторінок Вступна кампанія в Telegram або Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
10.07.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
unforgiven 2
Історію потрібно знати, щоб не повторити помилок минулого. А в Україні її вивчають лише для того, щоб здати ЗНО.
Дмитро
Для unforgiven 2: Згоден
Коментувати
Катя
Дякую, 2 день сліз... Без коментарів, УЦОЯО... Референдув про ПІДТВЕРДЖЕННЯ АКТА ПРОГОЛОШЕННЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ БУВ 1 ГРУДНЯ 1991 РОКУ, А НЕ У СЕРПНІ
Witalina
Для Катя: Порібно уважно прочитати текст завдання. Більшість учнів "читати" не вміють.
яна
Яна Більшість завдань для проведення ЗНО з історії України складено так, щоб учні не вчили історію. Цікаво, хто придумує такі питання, що викликають, м’яко кажучи, відразу до нашої історії?
Коментувати