ЗНО з історії України: напередодні тестування

У четвер, 9 липня, відбудеться зовнішнє незалежне оцінювання з історії України

ЗНО з історії України: напередодні тестування

У четвер, 9 липня, основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання 2020 року продовжиться тестуванням з історії України. Для участі у тестуванні зареєстровано понад 264 тисячі осіб.

Проведення тесту розпочнеться об 11 годині. Вхід до пунктів тестування триватиме до 10.50. В запрошенні-перепустці зазначено проміжок часу, у який учаснику ЗНО рекомендовано прибути до пункту тестування і пройти процедуру допуску.

Для допуску до пункту тестування необхідно мати при собі запрошення-перепустку, оригінал сертифіката учасника ЗНО та оригінал документа, серія та номер якого зазначені в сертифікаті.

Радимо учасникам ЗНО заздалегідь дізнатись про адресу проведення зовнішнього незалежного оцінювання з історії України, зазначену в запрошенні-перепустці.

Також учасникам рекомендовано взяти із собою дві-три ручки з чорнилом насиченого чорного кольору, а також, за бажанням, прозору пляшку з питною водою.

Тест зовнішнього незалежного оцінювання з історії України складається із завдань чотирьох форм.

Загальна кількість завдань тесту з історії України – 60, на виконання яких учасникам буде відведено 150 хвилин.

Результат виконання завдань №1-30 («Історія України ХХ – початку ХХІ століття») за вибором випускника може бути зарахований як державна підсумкова атестація з історії України.

Результат виконання завдань всього тесту буде використовуватися під час прийому до вишів України.

Максимальна кількість тестових балів, яку може отримати учасник ЗНО з історії України, правильно виконавши всі завдання №1-30, що будуть зараховуватися як державна підсумкова атестація, дорівнює 47 балам.

Максимальна кількість тестових балів, яку можна набрати, правильно виконавши всі завдання сертифікаційної роботи - 94 бали.

Матеріали для підготовки

Освіта.ua бажає впевненості та успішних результатів усім учасникам зовнішнього оцінювання.

Для отримання оперативної інформації про перебіг ЗНО та вступної кампанії приєднуйтесь до сторінок Вступна кампанія в Telegram або Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
08.07.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Лина
Мы с киеве уже готовим аппеляцию из- за вопроса 5 и 22 Детей совсем запутали!! В 22 вопроса написано серпня 1991 р , а надо вбо писать грудня 1991 Вот дети и сделали ошибки.... Пусть ответят теперь центр освіти.... Кто- то может прокомментировать это?? Есть специалисты? Я третий раз пишу , и все время мой комментарий удаляют Не знаете - почему????
Оксана
Для Лина: 22 вопрос был элементарнейший. Ключевое слово — референдум. По-моему за всю историю Украины референдумов, кроме этого и не было. Если твой дитенок не знает что независимость объявили в августе, а не в декабре, то это только ваши проблемы. Другие варианты там даже чисто логически быть не могут
Людмила
І 5 і 22 цілком нормальні питання для тих хто соображає і знає. Карта є в атласі за 10 клас Під час проголошення незалежності в серпні 1991 р. Одночасно приймалося рішення про референдум. А хто це не знає, то це справа не питання, а абітурієнта
Коментувати
Абітурієнтка
Можу сказати, що це був капець. Зно з історії України : 0 питань про другу світову 0 питань про першу світову Про повстання взагалі мовчу Декілька питань про козаків було і на тому спасибі
Денис
Для Абітурієнтка: то же самое сказал мой сын. Полный капец. Большенство таких вопросов, которым очень мало уделялось внимания в школе.Тоесть абсолютное несоответствие школьной программы и вопросов по ЗНО.
Коментувати
Max
Тобі теж удачі на зно до чорту !
Дмитро
Скажу лише одне. Освіта для МОН — це бублик з діркою. А тим, хто ЗНО здає - ні пуху, ні пера.
Я тут головний
Для Дмитро: АУФ ТАТАРЫ
Коментувати